Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרגון לבעל מקצוע

erez59
שימו לב! השרשור הזה בן 2636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידעתי, שבמפגש בין פירינג לאספלט, האספלט מנצח. לא ידעתי, שזה בנוק-אאוט.

ידעתי, שפלסטיק, אפשר לחמם, להדביק, להלחים ולצבוע. לא ידעתי, שצריך קסמים.

ידעתי, שהאופנוע יחזור אלי, פחות או יותר שלם. לא ידעתי, שאקבל אופנוע חדש.

אז אמרו לי שיש אחד בקיבוץ גלויות בתל אביב. יוסי מוגרבי. בחור נחמד, אמרו, סמפטי.

לא אמרו, שיעבור על האופנוע, עם זכוכית מגדלת ויכין רשימת רג'קטים, גם של דברים שאפשר לראות רק עם משקפת של חיידקים.

לא אמרו שיתמחר את העבודה הכוללת, סעיף סעיף, שריטה שריטה, גדולה כקטנה וייתן לך, בעל האופנוע, להחליט מה לעשות ומה לדחות.

גם לא אמרו, כשיראה איך אתה מתכווץ, ככל שהרשימה מתרחבת, שייקח על עצמו, ללא עלות, את שיפוץ החלק הזה, או יוריד במחיר על החלק האחר.

גם לא אמרו לי שיציף אותי בתמונות, של לפני ואחרי, של כל חלק וחלק שעבר תחת ידיו האמונות.

הבאתי ליוסי מוגרבי אופנוע עצוב וקבלתי אופנוע שמח. שמח מאוד. אני שמח מאוד.

מפרגן ובגדול. יוסי מוגרבי. פייברטק 2000, קיבוץ גלויות 6 תל אביב. מקצוען עם לב ענק.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והצלחתי לאסוף את כל השברים ממקום התאונה, הקלתי על פייברטק בעבודתו. כל שנותר היה להלחים את השברים, ללטש, צבע יסוד, צבע, לכה ושאר החמוצים...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...