Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוהט מהתנור, כמה שעות לפני ההשקה הרשמית - קיה GT

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 2627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפרארי תמיד היה איזה GT בליין. הFF היא הנוכחית לדעתי.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

כיום זו ה-GTC4 Lusso.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עיצוב עמוס מוטיבים מהרבה מכוניות אחרות.

כל אחד בפני עצמו אולי נותן שיק למכונית שמופיע בה.

אבל הכל ביחד נותן הרגשה של שוק.

ממש לא אהבתי.

המבחן האמיתי זה באיכויות מבחינת רמת חיים ותנועה. אם שם הם יוכחו שהם בליגה, אז יהיה עתיד.

כרגע ממש אין פה מקוריות בעיני, או בסיס למסורת מפוארת.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בכל זאת אקשה, מה בדיוק "גראנד טורר" בגולף mk 1 או באופל קדט?

מה לא ברור? בדיוק כמו ש-504L אמר, מכונית חזקה ומהירה שלא מסוגלת לפנות. בדיוק המוטו על-פיו חיה מחלקת הספורט ב-VAG גם בימינו אנו.

*runs away*

*comes back*

ולגבי פרארי, ה-GT שלהם זה ה-F12 נכון להיות. ה-GTRSASJVלוסו היא ה"משפחתית" "סטיישן".

*runs away again*

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

מצטער, אבל זו ממש לא המכונית למי שמחפש יוקרה וסטייל...

מי שמחפש יוקרה ורושם לא נכנס לאולם של קיה מלכתחילה, קל וחומר שהמכוניות היצוגיות שלהם(קאדנזה ומעלה) לא נמכרות בארץ.

כפי שאני מבין את זה, הסטינגר תציע עיצוב מוחצן וחויית נהיגה מגובשת. אם היא יכולה לספק ביצועים של ב.מ.וו נתונה בהפרש של מאה אלף שקל לטובתה, עם אחריות של 7 שנים ועלויות אחזקה נמוכות משמעותית, אז אני קורא לזה bullseye.

אגב, לא כל אחד מחפש בהכרח מותג יוקרתי. אלפא ג'וליה היא מכונית פחות יוקרתית ממרצדס C קלאס; לא נראה לי שבקרב חובבי הגה יהיה ספק בכלל את מי יעדיפו.

ולעניין ההערות על שוק וקיטש, רק לצורך הדיון, כמובן, אשמח אם תסבירו לי מה לא שוק במכונית המוחצנת להלן:

BMW-428i_Gran_Coupe_M_Sport-2015-1024-05.jpg

התמונה לקוחה מנטקארשואו.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעניין ההערות על שוק וקיטש, רק לצורך הדיון, כמובן, אשמח אם תסבירו לי מה לא שוק במכונית המוחצנת להלן:

מי אמר שזה לא שוק גם.

לטעמי האישי, עיצוב די מאוס, עדיף כבר לא גראן קופה. זה אחד הפחות מוצלחים של ב.מ.וו.

לא זו בלבד, לקחו את הצבע שכה יפה על חלק מהדגמים ובזבזו אותו כאן.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר וספורטאז' ומעלה לא מקבלים אחריות מורחבת, בספק שהיא כן תקבל.

הפתעת אותי. קיה מתגאה בכל העולם ב-7 שנות אחריות...

לך תבין למה פורטה כן וספורטאז' עם אותה יחידת הנעה, לא.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאני מבין את זה, הסטינגר תציע עיצוב מוחצן וחויית נהיגה מגובשת. אם היא יכולה לספק ביצועים של ב.מ.וו נתונה בהפרש של מאה אלף שקל לטובתה, עם אחריות של 7 שנים ועלויות אחזקה נמוכות משמעותית, אז אני קורא לזה bullsey.

+1

בול :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאני מבין את זה, הסטינגר תציע עיצוב מוחצן וחויית נהיגה מגובשת. אם היא יכולה לספק ביצועים של ב.מ.וו נתונה בהפרש של מאה אלף שקל לטובתה, עם אחריות של 7 שנים ועלויות אחזקה נמוכות משמעותית, אז אני קורא לזה bullseye.

השאלה מול איזו ב.מ.וו מקבילה מבחינת ביצועים היא תמוצב, 430 גראן קופה מתחילה ב416, ה330 מתחילה ב 330. אם היא תמוצב מול ה430 ותעלה מאה אלף פחות, מה הסיכוי שיעדיפו אותה ולא נגיד את ה330 שנותנת ערך מוסף של מותג? ברמות המחיר הללו, נראה לי שזה משחק תפקיד לא קטן.

מאידך אם היא תמוצב מול ה330 עם אותה נוסחה (מאה פחות), אזי ב230 היא יכולה להיות אופציה מעניינת מאוד. השאלה כמה ריאלי מחיר כזה, ומול מי היא מתחרה בכלל מבחינת קיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכירה לי מזדה 6 מהצד, קיה פורטה מקדימה, מרצדס בפתחי המזגן ובמסך אבל בצדדי הדשבורד יותר I800.

תערובת שלא ממש מחמיאה.

והגריל הקדמי הזה ממש - אבל ממש לא מתאים למיתוג. לדעתי..

בקיצור, רק אאוטלנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...