Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנורת 'נורה שרופה' נדלקת וכבית, סיאט לאון 2011

ariel95
שימו לב! השרשור הזה בן 2659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ברשותי סיאט לאון 2011, לאחרונה נדלקת לי מנורת נורה שרופה בעת ההנעה(לא תמיד)...ונכבת לאחר כ5-7 דקות...

בדקתי את נורות הרכב ולא מצאתי משהו לא תקין..

למישהו יש מושג מהזה יכל להיות, אולי צריך לאפס משהו במחשב?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב למגע רופף או נורה שהסליל שלה נקרע ומשתחרר ממכות שמגיעות המכביש, אתה יכול לנסות לחבר לסורק אבל יגנבו לך את הכיס, תחכה מעט ותיראה אולי פתאום איזה מנורה תמות לה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש לאון, אצלי פס הבלימה העליון שמורכב מכמה נורות לד שבק בשלבים, כשרוב הנורות עבדו לא התקבלה התראה בלוח המחוונים, כשנשארה רק אחת או 2 שעבדו והשאר הבהבו לפעמים אז נדלקה ההתראה ולקחו לי כמה ימים כדי להבין מה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...