Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ספלאש 2012 נורה של esp דולקת לסירוגין

yanivoz2
שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אצלי יש את התקלה הזאת, אותו רכב אותה השנה, אשמח גם לדעת.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכי בטוח אבל קבלו:

5057 הוא גם C1057.

5091 הוא גם C1091.

C1057 היא בעיית מתח ל-ESP שאולי גורמת ל-C1091 ואולי ישנו מגע רופף של המתח ליחידת ה-ESP. צריך עוד זמן כדי להיכנס לזה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הפיתרון הוא ניקוי בית מצערת, מכיוון שברכב הזה כנראה שיש חיישן על המצערת שלא יודע איך שולח נתונים למערכת ESP ,וגורם לזה שכאשר המצערת מלוכלכת הוא מדליק את נורת הESP הפיתרון הוא ניקוי בית מצערת.

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון הוא ניקוי בית מצערת, מכיוון שברכב הזה כנראה שיש חיישן על המצערת שלא יודע איך שולח נתונים למערכת ESP ,וגורם לזה שכאשר המצערת מלוכלכת הוא מדליק את נורת הESP הפיתרון הוא ניקוי בית מצערת.

אתה אומר את זה מניסיון, או שרק מניח שזה הפיתרון?

כמו כן, אשמח להסבר קצר היכן ואיך מנקים את בית המצערת ברכב הנ"ל?

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר מניסיון

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון מה שאתה צריך לעשות זה לפרק את הבית פילטר אויר ומאחוריו יושב הבית מצערת, פרק אותו ונקה אותו עם ספריי קרבורטור ותעשה איפוס לתקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע.

האם יש כאן מישהו מהכנופייה המכיר את הרכב, ויוכל לעזור עם העניין הזה?

אשמח מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,בעיקבות השרשור כאן

הלכתי למוסך ועשיתי ניקוי בית מצערת. העלות נמוכה, וזה לוקח כ20 דקות. אפשר לעשות את זה לבד בבית, אבל צריך לדעת מה בדיוק לפרק, אני ממליץ על מוסך אם יש לכם מוסך שאתם סומכים עליו. בנוסף, מבית המצערת יוצא קונקטור שאני מנחש שמעביר את המידע על מיקום המצערת למחשב, פתחנו אותו, וניקנו עם תרסיס לניקוי מגעים.

בינתיים, מאז הבוקר, הנורה לא נדלקה. אם תדלק, אני אעדכן כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה matroox!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Frodo אני מקווה שגם עשית ניקוי לבית מצערת על הדרך למרות שרשמת שניקית את הקונקטור

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...