Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשת תביעת בגין שבר בשמשת הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברצוני להתייעץ איתכם לגבי בעיה שנקלעתי לה מול חברת הביטוח.

הסיפור בקצרה הוא על אחותי שעשתה ביטוח חובה וצד ג ותוספת של ביטוח שמשות

הביטוח היא עשתה לפני חודש ימים

לפני שבוע בערך השמשה נופצה, היא התקשרה לביטוח ודיווחה , הביטוח הפנה אותה לתיקון הנזק עם מקום שהם עובדים איתם , אחותי פנתה למקום ביום ראשון, אמרו לה למלא טופס ולחזור ביום רביעי להחליף את השמשה עד שתגיע בהזמנה, ושעליה לצלם את השבר ולשלוח בוואצפ לנציג בסניף חולון

יום רביעי היא נגשת שוב משאירה שם את הרכב וחוזרת לבית עד שיסיימו לתקן.

כעבור שעה וחצי מתקשרים מהמקום להחלפת השמשות ואומרים לה שהם מתנערעם מאחריות כי השבר נגרם לפני מועד תחילת הפוליסת ביטוח (כחודש).

היא מתקשרת לביטוח עם הקלטה והביטוח אומר לה שאין שום בעיה יש לה כיסוי ושעל העסק להחלפת שמשות איתם הם עובדים להחליף שמשה חדשה עם תו תקן בדיוק לפי דברי הנציגה אך הם מסרבים לפנות בעצמם לבית העסק ולהורות להם להחליף את השמשה.

אחותי מתקשרת שוב לבית העסק הראשי בחולון של השמשות ושם נאמר לה שהרכב נבדק בסניף *** ונמצא שהמוקד נזק ישן והם לא מאשרים.

שוב טלפון לביטוח ושוב טלפון לבית העסק אחד מעביר לשני אף אחד לא יודע מה לעשות בסופו של דבר שיחה עם מנהל בכיר בביטוח מקבלת תשובה סופית שאין כיסוי לשמשה משום שלטענת העסק הנזק הוא ישן.

עכשיו אני שואל אתכם איך ניתן לקבוע מתי היה השבר לשמשה על סמך תמונה?! אף אחד פיזית לא בדק את הנזק.

אחותי פנתה לשמאי רכב ושילמה לו עבור חו"ד מקצועית בו הנזק חדש וטרי בן מספר ימים

תביעה נגד בית העסק ותביעה נגד חברת הביטוח שניהם יחד.

אני מתכוון להגיש תביעה ובזה אני צריך את עזרתכם כעקרון כבר רשמתי את כתב התביעה ולא הגשתי עד לתיקונים קטנים.

בקצרה בכתב התביעה אני תובע מחברת השמשות את סכום הכסף ששולם לשמאי על סך 500 שח בגין רשלנות שלא בדקו את הרכב וקבעו דרך תמונה שהנזק ישן והם טעו.

ואני תובע את חברת הביטוח עבור החזר כספי של כיסוי שמשות+ החזר כספי עבור שמשה שהחלפתי מכספי בבית עסק אחר שעובד עם חברות הביטוח על סך כ 950 שח + תובע מחברת הביטוח עוגמת נפש בין אין קבלת שירות הוגן כלפי הלקוח, הפסדי ימי עבודה, טלפונים, עצבים. על סך 2800 שח

יש לציין שחברת הביטוח לא דרשה לפני תחילת הביטוח לגשת להמציא אישור לתקינות השמשה כמו שרוב החברות עושות וזה היה מונע את כל המקרה הזה.

רשמתי בתביעה וצירפתי הקלטה של הסוכנת ביטוח אומרת שיש כיסוי ביטוחי לשמשה ושאין שום בעיה הכל תקין .

מבחינתם ומהמשתמע מכך יש ביטוח וכיסוי לתיקון אחרת אם השמשה הייתה שבורה לא היה ניתן לבטח אותו כמו שלא ניתן לבטח בביטוח חיים אדם שנפטר כך בערך רשמתי בכתב התביעה.

מה דעתכם יש סיכויים טובים לתביעה שלי(אחותי).

תודה

יקיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת ל 2800 ש"ח?

האם נדרשה לבדיקה של השמשות לפני שנעשה לה הביטוח?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלה השניה הוא כתב:

יש לציין שחברת הביטוח לא דרשה לפני תחילת הביטוח לגשת להמציא אישור לתקינות השמשה כמו שרוב החברות עושות וזה היה מונע את כל המקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם יש סיכויים טובים לתביעה שלי(אחותי).

סיכויים טובים מאוד.

אבל אל תצפה שתקבל את עוגמת הנפש +

החזר כספי של כיסוי שמשות (אלא אם כן ביטלת את הביטוח הנ"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אתה לא יכול לקבל גם החזר על הביטוח וגם פיצוי על התיקון, כי אם הביטוח לא היה תקף מלכתחילה אז למה שישלמו לך על התיקון? בקיצור, תבע את עלות התיקון.

לגבי הפסד ימי עבודה וכו׳ - כל אלה רק עם הוכחות מתועדות. אחרת אין טעם.

לגבי עוגמת נפש - סיכוי זעום שתקבל, אלא אם תוכל להוכיח שממש נגרמה עוגמת נפש שיכולה להמדד באמצעי פורמלי, כמו למשל מכתב מפסיכיאטר או משהו כזה. בכל מקרה, על עוגמת נפש תבע סכום נמוך וסמלי, אחרת אתה עלול לעצבן את השופט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, חייב לספק תלוש משכורת כדי לכמת את ההפסד בסכום (לפי ההכנסה היומית שלך). בעיקרון אתה מעריך כמה ימי עבודה הפסדת ותובע סכום לפי זה. אבל אם תוכל לספק כל אחד מהבאים זה ישפר את סיכוייך משמעותית:

1. פירוט של מה נאלצת לעשות באותו יום / אותם ימים בהם נעדרת מהעבודה (+ הוכחות אם רלוונטי).

2. אישור היעדרות מהעבודה (אם נאלצת לקחת יום חופש למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

עדכון

לפני כחודשיים במשפט זכינו בהכל השופט קיבל את כל הטענות חברת תיקון שמשות שילמה לבדה את כל הסכום שנתבע, היא זו שהתרשלה באבחנת הנזק ובקביעה שהנזק היה ישן.

* סכום עלות שמשה חדשה

* סכום הוצאות שמאי פרטי

* סכום פיצוי

*עלות הוצאות משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

לפני כחודשיים במשפט זכינו בהכל השופט קיבל את כל הטענות חברת תיקון שמשות שילמה לבדה את כל הסכום שנתבע, היא זו שהתרשלה באבחנת הנזק ובקביעה שהנזק היה ישן.

* סכום עלות שמשה חדשה

* סכום הוצאות שמאי פרטי

* סכום פיצוי

*עלות הוצאות משפט.

מה קיבלתם על הסכום באדום?

לגבי השאר , סביר בהחלט לקבל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

* סכום עלות שמשה חדשה

* סכום הוצאות שמאי פרטי

* סכום פיצוי

*עלות הוצאות משפט.

קוראים לזה "מצליח". אחד ממאה תובע. אין סנקציה לחברת הביטוח. למה לא לנסות?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסו לעשות לי את אותו הקטע.

החברה שניסתה לעשות לי גם בסיסה בחולון, אבל אני נסעתי לסניף תל אביב.

קניתי רכב. אחרי זמן לא רב (מספר שבועות) בנסיעה בכביש 1, עפה אבן לחלון ועשתה סדק.

התחילו קודם כל לשאול אם עשיתי בדיקת שמשות לפני שעשיתי את הביטוח. עכשיו, בחיים לא שמעתי על זה ואף אחד לא ביקש.

אז שאלו אותי אם עשיתי בדיקה לפני קנייה. אמרתי שכן. שלחתי להם

ואז התקשרו להגיד לי שהבדיקה לא טובה והם לא מבינים ממנה כלום. לא רואים תאריך. שטויות כאלו.

הבדיקה נעשתה במכון קומפיוטסט ראשל"צ.

קצת צעקות והחליפו לי.

לא לפני שהשחילו לי את הגומייה באיזה 200 ש"ח. כי זה לא מגיע עם החלון.

הגעתי מזמן למסקנה שכל הספקי משנה האלו של חברות הביטוח הם גועל נפש אחד גדול. שאתה לקוח שבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...