Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבת לספיגה מרבית לאחר שטיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 2655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי וחיפשתי ויש יותר מדי מידע ולא מצליח להבין מה באמת טוב ומומלץ במחיר ריאלי.

לנושא,

מחפש מגבת מאיביי וכד' בעלת כושר ספיגה גבוה.

אשמח לדעת אם מגבת אחת תספיק או שצריך לעבור עם עוד סוג של מגבת אחרייה? כדיי שלא ישארו סימנים?

Look at this on eBay http://www.ebay.com.au/itm/222368481217

זו תתאים לי?

אשמח לקישור מתאים התקציב לא גדול...

שבוע טוב

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי יש את מטלית הוופל שעולה 70 שח מאוטוסטור בצבבע כחול

אני מצטרף לפותח האשכול וגם שואל על מגבת נוספת 70 זה יקר האם יש משהו זול יותר להבא?

וגם צריך מגבת טובה לפיניש אחרי ספיגת המים- אשמח להמלצה וקישור!

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת ההשקעות הטובות שאפשר לעשות בתחום הדיטיילינג הוא במגבת יבוש מקצועית וכשאני מדבר על אחת כזאת אני מדבר אך ורק על uber תקרא עליה קצת ותבין מה היא שווה

הבאתי מבריטניה כמה מגבות לכמה מחברי הפורום ונשארו לי 2 אחרונות דבר איתי בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,מטליות לכל מטרהׁ (פולש-אוטם-ואקס) 300GMS(צפיפות) גרמניות,בריטיות או משוויץ

עלות כ10ש כולל מע"מ

מגבות איכותיות להייבוש,לניגוב המים:50ש-70ש 600GMS-800GMS או WAFEL גרמניות או משוויץ

מוזמנים לבקר ולבדוק במקום

שבוע טוב לכולם

91yzbL12NlL._SL1500_.jpgBLACKSHALIMAR_1024x1025_1024x1024.jpeg_vyr_171velky-22451_MicroPLUS_Tuch_grau-1200x856.jpg615.300.204L.jpg13592250_10209840575114818_5879780227065272353_n.jpgcc02_1__00851.1452243382.1280.1280.jpg601-300-001L.jpg615.000.004L.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי סימנים תלוי בהרבה דברים, בעיקרון מומלץ שתיהיה לך מגבר אחת של סיבים קצרים, סימנים בעיקרון יהיו לך מסני סיבות:

יבוש של הרכב מתחת לשמש באופן ישיר

שימוש בחומרים נוספים בתהליך היבוש כמו QD או BSD

לגבי יכולות ספיגה ה1100GSM מעולות אני משתמש בזוג קרוב לשנה ועדיין עושה אחלה עבודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבת קומפקטית ונוחה : Auto Finesse - Aqua Deluxe Drying Towel

או יותר גדולה : Chemical Guys - Wooly Mammoth Drying Towel

תודה

מאיפה הכי כדאי?

ממוטה של כימיקאל גאייז

לא נראה לי שתמצא יותר טובה ממנה

רכשתי לפני מספר חודשים, מברך את הרכישה בכל שטיפה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...