Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקיות אי הוצאת/הזזת רכב מחניה משותפת של בניין

שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אם אתה משתמש לסירוגין בשני כלי הרכב הרי שאתה לא מקיים את הכלל "כל הקודם זוכה".

בפועל אתה תופס מקום חנייה אחד באופן קבוע ולא מאפשר לאחרים להשתמש בו.

היה רצוי שתגיע להסכם עם דיירי הבית על השימוש בחניות שאינן רשומות כי אם הנושא יגיע לערכאות אני לא בטוח שתצא זכאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממשיך ללכת עם הראש בקיר.

מנסים להסביר לך שהשימוש שלך בחניות אינו סביר ומונע מאחרים לממש את זכותם לעשות בו שימוש.

אתה הולך ומנסה לאסוף הוכחות ולא מבין שאתה תפסיד, פעמיים. פעם אחת במערכת יחסים עכורה עם השכנים (שיכולה להדרדר למשהו הרבה יותר גרוע מחסימה בחניה), ופעם שניה מהתרוצצויות בבית משפט שיתכן בהחלט שיפסוק נגדך (השופט לא אדיוט, ולמה שאתה עושה קוראים "חוסר תום לב").

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי אין לך ברירה אלא להגיע להסכם עם דיירי הבית על נושא החניה.

לפני שהיו לי 2, שכן תפס את החניה עם ה 2 שלו. דיברתי איתו וזה לא עזר.

לאחר שבוע שתפסתי לו שלח לי הודעה:"אנחנו פיטים עכשיו לא?"

Be roo, כל עוד השכן של אור תפס שתי חניות זה לא הפריע. כשאור התחיל לחנות שם אז מגיע שוטר וחוסמים לו את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכנים שלי תופסים חניות למשך שבועיים ויותר. שכנה עם יציאות של פעם בשבועיים מהצבא משאירה את הרכב שלה והולכת.

דווקא השכנים שתופסים לא התלוננו למשטרה כי הם יודעים שאם אני יוצא הם גם עושים את זה.

דווקא מי שהתלוננה היא שכנה שאני בסכסוך איתה בלי קשר לכלום. הוגשו עליה מספר תלונות במשטרה על תקיפות וכדומה אבל לא נכנס לזה.

אין לה רכב בכלל. לבן שלה יש והוא בא לבקר מדי פעם.

בעבר היה לנו הסכם חניות . הופר על ידי דיירים אחרים שהחליטו שלא מתאים להם להחנות שבוע כן שבוע לא.

להגיד לי שאני לא יוצא בסדר זה קצת לא הוגן.

לא סתם אני מנסה ללכת פה ראש בקיר. אבל אם יש פה שימוש לא סביר וגם הוכחות לא יעזרו אז אין ברירה ואזיז.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאתה יכול גם להמשיך כרגיל ולחכות עד שתוגש תלונה.

השאלה היא אם התביעה תוגש רק על ידי שכנה שאין לה רכב או שכל הדיירים חסרי החנייה יתבעו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Be roo, כל עוד השכן של אור תפס שתי חניות זה לא הפריע. כשאור התחיל לחנות שם אז מגיע שוטר וחוסמים לו את הרכב.

כן, כי התירוץ של "הוא התחיל" תמיד עובד בבית משפט....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תארת מצב שבו אתה תופס חניה באופן קבוע, מוציא רכב אחד ומיד מכניס את השני.

עכשיו אתה אומר שאתה מפנה את החניה באופן תדיר (לא פעם ב... מפנה את החניה ל-5 דקות) כך שדיירים אחרים כן חונים בה?

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כי התירוץ של "הוא התחיל" תמיד עובד בבית משפט....

אתה כבר גורר אותו לבית משפט? ברור שזה לא תירוץ. יש לו סכסוך עם שכנה בבניין וכנראה שנושא החניה הוא רק תירוץ בשבילה להתנקם בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שהיא אמרה בדיוק, היא תתנקם בי.

בכל מקרה היום יצאתי ושחזרתי חניתי בחניה אחרת, עדיין לא מבין מה הבעיה ,יוצא עם הרכב, רואה 2 חניות פנויות בבניין, לא לחנות? אז חניתי בחניה אחרת... שלא תבכה שאני עומד לפחות.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...