Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מנוע לפורד קפרי 73

Fcp
שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני חדש פה וסליחה מראש על החוסר ידע ברכב ובאיפה לרשום את ההודעה.

אז ככה, אני מעוניין לקנות פורד קפרי 73 ולשפץ אותה.

המנוע שלה גמור ואני רוצה להחליף לה את המנוע לחזק יותר, ברשיון היא רשומה 1600.

השאלה היא, לאיזה מנוע אני יכול להחליף ושזה יהיה חוקי?

ניסיתי לבדוק באתרים בחו"ל אבל בגלל חוסר הבנה ברכב ובמיוחד שזה באנגלית לא מצאתי תשובות שאלה.

במידה וזה יהיה אפשרי, רציתי לדעת איזה עוד חלקים ברכב אצטרך להחליף עקב ההחלפה למנוע חזק יותר?

תודה מראש לכל מי שינסה לעזור ושוב סליחה על החוסר ידע, במידה וטעיתי ורשמתי את ההודעה במקום לא נכון מצטער ואשמח שיפנו אותי למקום הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלית זכרונות רחוקים.. אי שם בשנות ה80-90 הסתובבה לה בת"א פורד קפרי לבנה משופצת ברמה מטורפת, כולל הסבה למנוע 3.0/2500 גיר משופר , דשבורד של דגם ספורט עשיר בשעונים, מושבי עור ספורטביים, חצאיות וניפוחים ולא זוכר מה עוד.. רוב העבודה בכלל בוצעה בגרמניה. מיותר לציין שהרכב היה נראה ונשמע כמו יצירת מופת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות חוקית להחליף למנוע בנפח גדול יותר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות זה עזר לי מאוד, משהו אולי יודע איזה מנועים אני כן יכול לשים לרכב או איך אני יכול לבדוק איזה מנועים אני יכול לשים לרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפורד קפרי היו ברבות השנים נפחי מנוע שנעו בין 1.3 ל 3.0.

גרסת הבסיס היתה עם מנוע 1.3, מעליה ה 1.6 וה 2.0, כולן עם מנועי 4 בוכנות.

ה 2.3, 2.6, 2.8 ו 3.0 היו עם מנועי V6.

טכנית, כל אחד מהמנועים האלו יכול להתאים לך, מעשית אתה צריך לדאוג לאישור יצרן דרך היבואן, וזו כבר בעיה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצפות שדלק מוטורס (יבואנית פורד) יתנו אישור כזה לרכב בן 44, (על רכב שיובא טרם תקופתם )

אני מהמר שקודם יצמחו לי שערות סגולות על כף היד.

אולי אתבדה אם שם המשפחה של המבקש הוא אגמון. (או משהו כזה )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...