Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוך נסיעה בסוברו לבורג

tomerR
שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוקל לקנות לבורג, אבל הנסיעה שלה בעיר מאוד קשה לי. נאמר וסוברו מוכנים לכבד את ה 5 שנים אחריות גם אחרי החלפת בולמים, לאיזה סוג כדאי להחליף ואיפה לקנות / להרכיב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מיוחד בלבורג שמצדיק את רכישתה דווקא, למרות שהיא דורשת שדרוג הבולמים? אין מתחרות עדיפות?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא מיוחד כל כך בלבורג,

אני מחפש רכב חדש, לא קרוסאובר, לא DSG7, ולא ארוך מידי ועם מינימום 160 כ"ס שיחליף את הסיאט אלטאה שלי. עוד דרישה בעייתית, שאופניים ארוכות למדי יכנסו בתא מטען . פירטתי הכל כאן http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?617492-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%90%D7%9F-%D7%A2%D7%93-200K

נשארתי כרגע עם 2 אפשרויות שהן אוקטביה RS והלבורג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שתוכל לשכנע את היבואן לשמר לך את האחריות למרות החלפת מתלים (דבר שבחיים לא יקרה) אני לא בטוח שקיים מתלים אשר משפרים את נוחות הנסיעה.

לדעתי לרכב כזה, קיימים כאלה שאו מנמיכים ומקשיחים או מגביהים ומרכחים.משהו שישכח יותר טוב אני לא בטוח שיש.

דבר אשר ישפר נוחות, ישפר צריכת דלק וגם ישמר אחריות: צמיגים בעלי חתך גבוה יותר. יכל להיות שצצטרך להחליף ג'נט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את הפיג'ו 508 סטיישן - מחיר רשמי 185K ומאובזרת היטב. מכונית עם מנהגי כביש מצויינים וחבילת כח טובה מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועי המיאוץ הקלאסי נפגעים מעט מהשידוך לגיר פלאנטרי (להבדיל מרובוטי כפול מצמד), אך תאוצות הביניים טובות, כיאה למנוע מוגדש. אתה עלול להיות מופתע לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לקנות קויילאובר או בולם-קפיץ אשר יהוו שיפור לבולמים המקוריים ואפילו ישפרו את היבט הנוחות, בקויילאוברים לדוגמא ישנה אופציה לכיוונון הקשיחות, גובה ועוד כתלות הרמת הבולם.

זה לא גורף אבל דווקא יצרני הקויילאוברים האירופאים מספקים נוחות טובה יותר ראה OHLINS השוודית, KW....

כמובן בדוק האם הם תומכים בדגם של הלבורג' או שיש להם חלופה.

הלבורג' אגב רכב מעניין עם גינונים לא רעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שיפורים וכד', האם עניין הנוקשות בולט בסקירות למינהן שהיו על המכונית?

יש סיכוי שרכב המבחן סבל מלחצי ניפוח מופרזים?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסקירות שקראתי התייחסו שהלבורג מבוססת על ה WRX שנחשב נוקשה (?) . הנציג שהיה איתי ברכב התעקש ש"זה רכב ספורטיבי" ולכן הוא נוקשה. יכול להיות באמת רכב המבחן היה עם עם לחצים לא נכונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את זה עכשיו ב WHATCAR

Although it's fairly quiet and measured on smooth roads, there’s a firmness about the ride over uneven B-roads that’s a bit unsettling to begin with. The car’s damping, though progressive, is ultimately uncompromising; it does a good job of keeping the wheels on terra firma at all times, but it makes the car pitch and heave unsympathetically over bigger bumps.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם בכלל קיימת אחריות למתלים. בהיתקלות שלי עם יועץ שירות במוסך המרכזי שלי פיאט נאמר לי שאין אחריות למתלים.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוברו חזרו אלי, הם לא יהיו מוכנים לכבד את האחריות במידה ואני מחליף מתלים

משהו קצת שונה אבל תבדוק את הספורטז GT ‚ מאוד מאוד מאובזר ‚ כל אביזרי הבטיחות ‚ מגיע עם מנוע גודש ועם ציפ קטן תקבל מעל 200 כ"ס ומומנט יפה ‚ נוח ומרווח .

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?620073-%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%AA-%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%A9%D7%9C-BR-Performance-%D7%9C%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%90%D7%96-1-6-%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%95

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...