Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משקפי מציאות מדומה - איזה יש לכם ומה אתם עושים איתם?

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מי שלא יכתוב "פורנו" הוא שקרן.

לי יש איזה משהו גנרי (VR BOX tu navu fzv) שאבא שלי הביא לי מתאילנד.

ניסיתי אותם פעם עם ה-LG G2 שהיה לי (הרצאות ב-TED כמובן), הבנתי את הפואנטה ומאז הן מעלות אבק. אפילו לא ניסיתי אותן עם הגלקסי S7 הנוכחי שלי.

לדעתי הטכנולוגיה עדיין לא הבשילה.

מאמין שבעתיד זה ישתפר ויהיה בהן שימוש רב יותר (ועדיין ישמשו בעיקר לפורנו :D ).

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורנו ממש לא מעניין.

הם מנסים לעשות משהו ולא הולך להם.

לצלם סרט שהבמאי לא עומד ליד זה לא כזה קל.

אני רואה סרטים שצילמתי עם elecam 360

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

ניסיתי אותם פעם עם ה-LG G2 שהיה לי (הרצאות ב-TED כמובן)

ביי מתתי

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא יפתרו את בעיית הבחילות זה יישאר גימיק לעד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VR BOX שקיבלנו מאיזה פרומושן של חברת נסיעות.

עד עכשיו בעיקר שטויות כמו להסתכל על איך פועל הדמו rollercoaster של גוגל (די מגניב האמת) ומשחקים מבוססי מבט.

מחצי שנה שיש פה את הדרעק הזה השתמשתי בזה אולי שעה וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סמסונג GearVR עם גלקסי S6 (מכנס של פייסבוק בשנה שעברה).

גימיק נחמד.

שיחקתי קצת עם קולנוע וירטואלי (נטפליקס / הולו) - לא נח ולא חד בעמת.

הייתי משחק קצת משחקי Casual כאלה או אחרים (יש לי איתם גם שלט - Steelseries stratus XL) וזה נחמד אבל לא מדהים.

כל אלו צעצועים.

יצא לי להתנסות עם הערכות של Vive ושל Oculus - זה כבר רמה אחרת (ועולה בהתאם 600-700 דולר ללא שלטים + מחשב של 1500$ לפחות) - ושם באמת יש משחקים וחוויות משכנעים.

עדיין - אין את הKiller feature שישכנע אותי לקנות באמת - גם לא עבור הPS4 P4o שלי את הPSVR. מעדיף לשחק על 65״ 4K.

להערכתי - אנחנו רחוקים עוד כמה שנים מערכות VR טובות וזה גם יכול למות שוב בינתיים כמו תלת מימד ביתי.

לגבי הבחילות - זה תוצר של Head tracking לא מדויק מספיק , מבנה עיניים ששונה מאדם לאדם (המרחק בין העיניים וכו) והעובדה שהרבה מהחוויות פשוט לא מדמות תנועה בצורה שהמוח שלנו תופס כהגיונית.

אלו בעיות פתירות וכאמור באוקיולוס ובVive עם Head tracking טוב - זה הרבה פחות מורגש.

כמובן שיש אחוז של אנשים שרגישים לזה מאוד ולא מסוגלים להשתמש בזה לזמן ארוך - אני ספציפית לא ביניהם ויכול להשתמש גם בGearVR במשך שעה+ (ואז הסוללה של הפח זבל הזה שנקרא גלקסי S6 נגמרת או שהוא מתחמם מדי :| ...) בלי בעיה.

מצד שני אם אתה רוצה בחילה ומהר - כמה פה יצא להם לנסות Virtual boy של נינטנדו?

15 דקות ואתה רוצה למות :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בתור אחד שסובל ממחלת ים (ברמה של אני מקבל בחילה אם אני רואה סרט שבו המצלמה זזה מהר מדי), אני מבין שמשקפי VR זה לא בשבילי.

טוב, שיעלו אבק יחד עם עוד המצאות מהשנים האחרונות עם אוברהייפ - שעונים חכמים וגוגל גלאס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק, התנסיתי באוקולוס.

אצלי המצב עוד סביר, באותו יום בעבודה (לא שלך, ליביו ;-) ) חלק מהמתנסים היו מנוטרלים לגמרי מבחילות וכאבי ראש אחרי 5 דקות בלבד.

יכול להיות שילדים אשר גדלים לתוך זה מגיל קטן (מדי!) יהיו חסינים לתופעה, כל השאר - זה לא זה.

הנושא לדעתי לא פתיר ולכן זה לעולם לא יתפוס ויישאר כנישה לאסטרונאוטים וטייסים בפוטנציה...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי HTC VIVE, שרכשתי אחרי שתי התנסויות ארוכות.

למה כן?

מבחינת חוויית המשחק ותחושת ה-Immersion (לא מצאתי מילה בעברית לזה, אודה להצעות) זה כבר לגמרי שם. אתה לגמרי נבלע בתוך עולם המשחק, וזו רמת אינטראקציה אחרת לגמרי מכל מה שהיה עד היום.

התחושה מציאותית ברמה מפחידה, הכל עובד מאוד חלק ובאופן מאוד מאוד משכנע.

השלטים מעולים וכשאתה מסתכל על היד ורואה שאתה מחזיק אקדח זה נראה לגמרי אמיתי. אפילו הפידבק רטט עושה עבודה מרשימה, לדוגמא מרים "טוש" וניגש לכתוב על "לוח", אתה ממש מרגיש שהכל שם.

יש לא מעט כותרים, חלקם אפילו מוצלחים.

לא חוויתי בחילות או כאבי ראש למרות זמן ארוך איתם. קצב הרענון הגבוה ומעקב התנועה החלק תורמים לזה (בניגוד ל-gear vr לדוגמא).

למה לא? הרזולוציה עוד טעונת שיפור. זה אמנם לא מפריע לתחושה המציאותית, אבל זה בהחלט ברור שיש מה לשפר.

הכבל מעצבן מאוד, בקרוב יגיעו פתרונות אלחוטיים, אבל בינתיים זה בהחלט מציק.

ההתקנה מסורבלת וכדי להנות באמת, צריך שטח פנוי לא קטן.

המחיר, וגם מחשב שיצליח להריץ הכל, זה לא הדבר הכי זול בעולם.

למי ממליץ? קודם כל למי שהמחיר לא מרתיע אותו.

אחר כך, לדעתי אם יש חדר ייעודי וריק לעניין (לכמה אנשים יש כזה?) אין פה שאלה. מומלץ מאוד.

אם אין חדר ייעודי, אז רק מי שרוצה כבר עכשיו חווייה די מדהימה שלא ניתן לקבל אחרת, ולוקח בחשבון את הסרבול והמחיר הגבוה.

אין ספק שזה מוצר ל-early adopters עם כל המשתמע מכך. משלמים כרגע הרבה יותר מקבלים הרבה פחות ממה שיהיה ממש בקרוב, לכן לרוב האנשים זה כנראה מוקדם מדי. עוד שנתיים, כשהכל יהיה פשוט יותר, חד יותר, עם תמיכה נרחבת של משחקים - זה כנראה יהיה פריט חובה לכל גיימר.

אה, ולגבי הרצאות ted - בהתחלה זה לגמרי וואו (כשמוצאים את אלו הטובים באמת, שיודעים איך לצלם את זה). אבל אחרי שמתרגלים זה כבר הופך לסתמי, בדיוק כמו במסך רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...