Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 דוחות חנייה כחול /לבן . להיות צודק...חכם או להמשיך הלאה...

שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים .עדכון :

לאחר שהערעור שלי נדחה ,ביקשתי להישפט ולאחד את שני הדוחו''ת .

אתמול קיבלתי הודעה שהדוחו''ת בוטלו .

תודה לכל המגיבים

ותודה מיוחדת לישה

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן, הם ניסו את שיטת מצליח, וברגע שעמדת על שלך להגיע למשפט - הם היו חייבים לבטל, כי ידעו שרוב הסיכויים שהשופט יזכה אותך, אז הם החליטו לבטל רק כדי שלא יתבזו בבית משפט - מעצבן שרק בארץ כל הזמן מנסים להקשות על האנשים.

כמו שציינו פה, מילא הפקח לא התחשב והפיק דוח, אבל התובע העירוני אחרי שקיבל את כל המסמכים היה צריך מיד לבטל את הדוחות, זה גועל נפש.

הכי חשוב ,שתרגיש טוב והחלמה מהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן, הם ניסו את שיטת מצליח, וברגע שעמדת על שלך להגיע למשפט - הם היו חייבים לבטל, כי ידעו שרוב הסיכויים שהשופט יזכה אותך, אז הם החליטו לבטל רק כדי שלא יתבזו בבית משפט - מעצבן שרק בארץ כל הזמן מנסים להקשות על האנשים.

כמו שציינו פה, מילא הפקח לא התחשב והפיק דוח, אבל התובע העירוני אחרי שקיבל את כל המסמכים היה צריך מיד לבטל את הדוחות, זה גועל נפש.

הכי חשוב ,שתרגיש טוב והחלמה מהירה.

תודה איש .:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חטפתי בבנימינה דוח על חניה במקום שאין שום שלט והמדרכה אפורה.

ביקשתי ביטול, סרבו.

התעקשתי, העבירו לעיון היועץ המשפטי שסרב שוב בטענה הזויה ש 2 צמתים לפני יש שלט שמגביל חניה (וכאילו הוא לא יודע שתוקף התמרור הוא רק עד הצומת הקרובה).

העברתי לו את העתק החוק והוא שוב סרב.

ביקשתי להשפט, ענו שיודיעו לי על מועד המשפט.

חודשיים אחרי זה כשהתקשרתי לשאול מה קורה עם המועד נעניתי שלפני הגשה למשפט עברו שוב על התיק ולפנים משורת הדין (הם כ"כ אוהבים את השורה הזו) החליטו לבטל את הדו"ח.

אני זוכר שכ"כ התעצבנתי מהתשובה הזו (שהגיע גם בכתב) ששלחתי להם מכתב בסגנון של:

לכבוד היועץ המשפטי,

מר ישראל ישראלי,

מכובדי,

בהמשך למכתבך שבסימוכין XYZ,

מה אתה כותב לי לפנים משורת הדין?

תכתוב "אנחנו נוכלים שנותנים דו"חות במקום שאסור לתת דוחות ועל כל אחד כמוך יש אלף שכמו אהבלים משלמים את הדו"ח הלחלוטין לא חוקי הזה".

לא קיבלתי תשובה :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא שלח לך כתב תביעה על העלבת עובד ציבור / לשון הרע /הוצאת דיבה :-D

כפי שכתבתי באחת מההודעות הראשונות :

כל אחד מאיתנו חייב כאזרח ,מבלי לשקול עלות /תועלת כלכלית (מי כמוני יודע שזה קשה ) ,להילחם בעוולה אחת .

אם לא למעננו ,למען הבאים אחרינו.

לא כל האנשים שלא נלחמים הם "אהבלים" .....הם פשוט עייפים .אני יכול להבין....

כמו שאחרים נלחמים בשבילי ובשבילך במגוון נושאים ,כך אנו צריכים להחזיר מלחמה גם אם מדובר בטיפה בים ויש

1000 אחרים שישלמו.

סחטיקה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה משפטים מעצבנים בעולם כמו "לפנים משורת הדין" אני לא מצליח להיזכר אפילו בפעם אחת שנתקלתי במשפט בסיטואציה מתאימה .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח בשמחתך

רק בריאות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...