Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה חדשה - נקישות בהגה

Gili_regev
שימו לב! השרשור הזה בן 2669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי סיאט איביזה חדשה, עלתה על הכביש לפני 4 חודשים.

לפני זמן מה התחלתי לשמוע רעש של נקישה בהגה, בעיקר בעת ביצוע חניה, היות והנקישה לרב מופיעה בעת סיבוב ההגה מעט, ואז חזרה.

אם נשווה את ההגה לשעון, אז מוקדי הרעש הם בנקודות של 15 דק׳ ו-45 דק על גבי השעון, קרי שעה ורבע, ו- רבע ל..

זה קורה כשמוסבבים לנקודות אלה, ואז חוזרים מהר.

נשמע כמו משהו מכני לחלוטין.

נגשתי ליבואן במסגרת האחריות. הרכב נבדק על ידם פעם ראשונה, הודיעו לי שלא נמצאה בעיה, ואף לבקשתי עשו השוואה עם רכב זהה.

בסוף היום, הודיעו לי לטענתם כי הכל תקין בהגה, מכל הבחינות.

לקחתי את הרכב, וכמה ימים לאחר מכן, בדקתי שני רכבים כאלה חדשים, וראיתי שהרעש לא קיים.

זה לא הפתיע אותי, כי לא הגיוני שארגיש את הנקישות האלה ברכב חדש.

פניתי שוב ליבואן, ובקשתי שוב לגשת עם הרכב, ולשוחח עם מעשהו בכיר.

היום הייתי שם, נפגשתי עם בוחן בכיר שם, השמעתי לו את הרעש. הוא נבחין בו, ביקש לבדוק אותו עם עוד גורם, ושיעדכנו אותי במהלך היום.

חזרו אליי טלפונית, ואמרו לי שמבחינתם אין כל בעיה. אבל, הם מרגישחם ברעש, ובגלל שזה מפריע לי, הם ינסו להחליף מסרק הגה, בתקווה שזה יפתור את הבעיה.

כלומר, אין להם תובנה החלטית מה גורם הרעש.

עכשיו אני בהתלבטות.

האם כדאי להתחיל לגעת ברכב חדש בשביל דבר כזה ?

מה המשמעות של החלפת מסרק הגה? האם מפרקים את כל הרכב?

הם טוענים שזו התקנה של יומיים.

הרעש מופיע בעיקר בעת ביצוע חניה, ולפעמים בפניות קצרות, שיש בהן סיבוב קטן, בהגה ואז חזרה.

מה המלצתכם? החלפה, או לחיות עם רעשי הנקישה ?

שוב, זה נראה כאילו צמפיון מוטורס עטשחם פה ניסוי, ואני לא יודה אם שווה לפרק את הרכב בדביל זה, במידה וזו החלפה שדורשת פירוק רציני.

תודה רבה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נמנע כמה שאפשר שצ'מפיוו ייגעו ברכב.

בכל מקרה יש לך שנתיים אחריות, תנסה לנסוע עוד קצת ואם יחמיר תבוא אליהם. האם יש משיכה בנסיעה, רעידות?

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב..

כשחזרתי לקחת את הרכב, שוחחתי עם הגורם הבכיר שם שבדק את הרכב.

מבחינתו אין שאלה בכלל, ומסרק ההגה הוא הבעיה.

אני נוטה לסמוך עליו, ככה מטביעת העין שלי, למרות שנשאלת השאלה מדוע לא עלו על זה כבר בשבוע שעבר, לראשונה כשהבאתי את הרכב.

בכל אופן, מסר לי שאין פה פירוק מאסיבי, ואין שום דבר שיש בו שמן או משהו בחלק שמוחלף.

אמר שיש לפרק את הגשר, 4 ברגים, החלפה פשוטה שלך החלק, ואז הברגת 4 ברגים של הגשר בחזרה.

פשוט מבחינתו.

מדוע אתה כותב שהיית נמנע כמה שיותר מנגיעה שלהם ברכב ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^כי למוסכי יבואן(בלי לפגוע) בדרך כלל יש נטיה להעסיק כאלה שאפשר לשלם להם משכורת פח, מה שאומר בעיקר אנשים צעירים וחסרי ניסיון וגם להריץ כמה שיותר עבודות בשביל עוד גרושים ומה שיוצא מזה שהעבודה מתבצעת ברשלנות וזילזול(לא פעם אחת אנשים התלוננו על מוסך מורשה יבואן כלשהו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם טוענים שזו התקנה של יומיים.

מסר לי שאין פה פירוק מאסיבי, ואין שום דבר שיש בו שמן או משהו בחלק שמוחלף.

אמר שיש לפרק את הגשר, 4 ברגים, החלפה פשוטה שלך החלק, ואז הברגת 4 ברגים של הגשר בחזרה

אם ככה אז למה זה לוקח יומיים?

אני הייתי מתקן. אתה יכול גם לבדוק במוסך מורשה אחר אולי שם האבחנה תהיה מעמיקה יותר.

גם אני בדעה שנעשה פה ניסוי וטעייה ולא נסיון מעמיק למצוא את המקור לבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון כואב שלי עם מוסכי צ'מפיון, במיוחד תיקון באחריות, תיקון אחד מובל לבעיות אחרות / פוטנציאל לבעיות.

בסיטיגו החליפו לי מצמד, חוץ משלא החזירו חיפויי פלסטיק של כבלים שכחו בורג שמחבר את הגיר למנוע.

לא עשו כיוון פרונט למרות שידעו בוודאות שפירקו את הגשר. בקיצור עבודה חאפרית... וזו רק דוגמא אחת.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...