Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום מומלץ לבדיקת רכב לפני קניה בתל אביב

Naama313
שימו לב! השרשור הזה בן 2681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכל חברי הפורום,

אני מזה זמן רב מחפשת רכב בטווח של עד 8000 שח.

מישהו מתל אביב הציע לי רכב מסוג יונדאי גטס שנת 2005 קילומטרז׳ עומד על 180,000 יד 2 כולן פרטיות.

אשמח לקבל מכם 2 המלצות. האחת תהיה על הרכב, האם אתם ממליצים עליו?

והשניה תהיה על מקום אמין שאתם סומכים עליו בתל אביב שאוכל לקחת את הרכב לבדיקה טובה ומקיפה לפני שאני רוכשת אותו(אני לא מאיזור תל אביב ולכן לא מכירה).

המון המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ כלל . רמת בטיחות נמוכה ביותר וצריכת דלק גבוהה מאוד .

בנוסף , גיר אוטומט בעייתי .

עריכה אחרונה על ידי איילצבי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא מומלץ, זה להקשיב לבחור שמעליי,

אין שום בעיה מיוחדת בגירים של יונדאי...

לגבי רמת בטיחות - אפשר לקחת דגמים מאובזרים יותר שכוללים ABS ויותר כריות אוויר.

צריכת דלק לאוטומט אכן לא סימפטית אך לא מטורפת - 1:10 בממוצע.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף צודק-הגטס בסדר .

אין הרבה תלונות על הגיר.

ישנו מכון בדיקה אמין וטוב בבני-ברק:מ.מ.מ.,בתל אביב -דינמומטר ,ובחולון-המעבדה.

עריכה אחרונה על ידי ערני22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שכזה,חבל על בדיקה במכון ועדיף פחח ואם שילדה תקינה ,מוסך לאחר מכן.

לגבי גיר,מניסיון רע בשנתון 2006 שקניתי מהשכרה,בדקי אם החליפו שמן ואם כן איזה סוג (אצלי הגיר התחיל לעשות בעיה כבר לפני 70,000 ק"מ זה היה בגלל שהחליפו שמן לאחר לא מתאים וכל החלפה שעשיתי לא עזרה-אחרי שתי החלפות,הגיר שדפק לפני כן במנוע קר בשילוב R-D ,החל לדפוק מגם כאשר המנוע חם.

הבעיה הגדולה יותר זה שרכבים שהיו בליסינג/השכרה ,סבלו מבעיות בוצה שגרמו להחלפת מנועים בשנתונים 2004-5.

בקיצור-רכב כזה מבעלים קודמים ליסינג/השכרה- התרחקי.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשאלה האם ברכב ישן לבדוק או לא לבדוק במכון:

שאלת הזהב.

ישנם כאלה שמוכנים להמר על הרכב

וישנם כאלה שאינם מוכנים להמר.

לעיתים, התשלום לבדיקה יוכל להועיל למנוע מראש רכישת רכב "לימון".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד ינואר 2009 הרישום על ליסינג/ליסינג לשעבר לא היה קיים ברישיון הרכב-ייתכן ולאחר תיקון העניין יש רישום אבל לא בטוח.

לגבי בדיקה- פותחת הנושא תקבל (בכל רכב בתקציב הזה לאו דווקא בגטס הזו) רשימה ארוכה של ליקויים מכאניים ולא תוכל לדעת מה כסת"ח וה לא.

לא הצעתי לא לבדוק,אלא להשתמש בשירותי מוסך מכונאות,שהיא מכירה כדי לפסול מראש רכב עם חשד לליקוי במנוע /בגיר.

אחריות מכון הבדיקה איננה כוללת גיר אוטומטי (מכון גירים יכול לעזור כאן וגם הוא לא יכול לנבא כמהנ הגיר עוד ישרוד) ולגבי המנוע (אם מסומן כלא תקין גם לא יתנו אחריות)-בקיצור,הבדיקה תתן אחריות על שלדה נקייה בלבד ככל שהיא אכן נקייה...

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...