Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלם יד ברכב אוטומטי הכרחי?

mpol
שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וודאי, אל תניח את כל משקל הרכב על שן הפארקינג שבגיר.

לא בטיחותי ולא בריא.

תרים תמיד בלם יד בכל חנייה.

נכון שזה נפוץ בסרטים וסדרות אמריקאיות - לראות שחקנים יוצאים מהרכב והוא נותן את התזוזה הקטנה הזאת קדימה-אחורה,

אבל אל תאמץ את זה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב בו הרכב בשיפוע, בוודאי שאתה חייב להשתמש בבלם יד כדי לא להשעין את כל כובד המשקל על נעילת הפרקינג.

במישור, פחות קריטי.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במישור - זה עשוי להיות קריטי.

נניח מישהו פוגע ברכב שלך מאחורה/ מקדימה או סתם נשען עליו כי זה נוח ומתאים לפוזה שלו -> אם אתה מתבסס על בלימה רק במצב פארקינג -> עלול לגרום נזק לגיר, גם במכה יחסית קלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלם יד (הנדברקס) הכרחי בחניה של רכב אוטומט? או שמעבר למצב p מספיק?

מה הנזק שיגרם לרכב אם לא מרימים בלם יד?

.

השאלה שלי היא למה לך לעשות את זה? לי כרגע יש מצב שאני ממתינה ללחצן הקצה של הבלם יד כי הוא נישבר (אמור לקחת כמה ימים עד שיגיע) ואני משתדלת ממש לחנות במישור. שים לב שאם תחנה לא במישור עם הפארקינג בלבד כשתנסה להכניס ל D האוטו יתן לך קפיצה לא נעימה.

כנופצונית מתלמדת :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה צריכה להיות הפוכה: למה לא להרים בלם יד? הוא שם, הוא נותן שכבת אבטחה נוספת לזה שהרכב לא יזוז סתם (כן, גם במישור), וזו אפילו לא טרחה מיוחדת להרים אותו - אז למה בכלל לשאול? תרים וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה צריכה להיות הפוכה: למה לא להרים בלם יד? הוא שם, הוא נותן שכבת אבטחה נוספת לזה שהרכב לא יזוז סתם (כן, גם במישור), וזו אפילו לא טרחה מיוחדת להרים אותו - אז למה בכלל לשאול? תרים וזהו.

לא כל כך רלוונטי לארץ אבל בגרמניה גם אם הרכב ידני הרוב משלבים הילוך ומשאירים את בלם היד מורד. ככה מונעים מצב שהרפידות קופאות ונדבקות לצלחות

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Golf MK3 1997 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
You are right. Some Audi owner told me this stupidity abouit his different carsand I believed him...Sorry:oops:

אז,

אין לך רכב AUDI ואיזה מישהו אמר לך ואתה בעצם יוצא בהצהרה? אתה מבין עכשיו את מהות הבעיה שכל אחד כותב משהו בתור הצהרה... לפחות לומדים, לא להקשיב לאחרים ולבדוק את הכל לבד, תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדוני! בעל רכב אודי מזה עשרים שנה אמר לי את זה וכנראה גם הוא לא ידע. תיקנתי את טעותי בפוסט הנוסף. לא מוצא חן בעינך...עשה לי משפט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...