Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת קפה עד 4000 ש״ח

zuzut5
שימו לב! השרשור הזה בן 2675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[h=2][/h]

שלום לכולם, בשעה טובה אני ואישתי עומדים להכנס לדירה חדשה וחשקה נפשנו במכונת קפה איכותית,

הדרישות שלנו הם, אך ורק מכונה עם פולים שתטחן אותם אוטמטית עם סטימר ידני להקצפה, אנחנו לא מעונינים במכונה שתקציף את החלב באופן אוטמטי אלא לעשות את כל הפועחות לבד( לשנינו יש ניסיון של כמה שנים עם מכונות קפה מקצועיות) אשמח להמלצות , כרגע הכיוון הוא ל breville bes870.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק המלצה - גם אני בעבר הייתי בריסטה מדופלם, אבל מכונת קפה בבית צריכה להיות פרקטית ולא להעסיק אותך רק כדי לשתות קפה. סמוך עלי, אתה לא תקציף לעצמך חלב להפוך ותמזוג לבבות בבוקר כשאתה ממהר לעבודה, ומהר מאוד ההקצפה של החלב תהפוך להיות נטל ואתה תמצא את עצמך שותה אספרסו ומשתמש במקציף באירועים מיוחדים.

מכונת קפה בייתית צריכה להכין קפה טוב, בכמה שפחות התערבות וכמה שיותר מהר.

אפילו אני, רחמנא ליצלן, עברתי ממכונה ביתית מקצועית של SAECO שטוחנת פולים, מקציפה לבד אמנם, אבל עדיין, ואל תרצח אותי בראש שלך.. אין על נספרסו. טעים, יעיל, זריר, נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונות אוטומטיות (כאלה שגם טוחנות את הפולים) ככלל לא יודעות להכין אספרסו טעים. וכן מכונות נספרסו עם קפסולה מקורית יודעת להכין אספרסו טוב יותר. (זה נכון שטעם הוא עניין סיבייקטיבי אבל יש גם מבחנים די אובייקטיביים לאיכות האספרסו) בכל מקרה אל תקנה מכונה כזאת לפני שטטעם את הקפה שלה. היו לי גם מכונות אוטומטיות . כרגע בבית יש לי מכונה אמיתית אחת +טוחן ( anita quickmill) ומכונת נספרסו .הקפה של הנספרסו הרבה יותר מתקרב לאיכות של הקפה של המכונה האמיתית מאשר הקפה של המכונה האוטומטית.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף המלצה על סאקו, דגם אינטיליה (כביכול סוס העבודה שלהם):

http://www.usa.philips.com/c-p/HD8759_47/intelia-deluxe-super-automatic-espresso-machine

אמנם כאן מוצג דגם עם הקצפה אוטומטית, אבל יש גם דגם עם ראש מקציף ידני.

טיפ: שני הדגמים בדיוק אותו דבר, מדובר באותה צינורית עם ראש הקצפה שונה, זה הכל. עדיף לקנות את הדגם הנ"ל, ולהוסיף לו ראש ידני.

המכונה הזו החליפה מכונת קפסולות (שהתקלקלה), שבעצמה השלימה בזמנה מכונה ידנית לחלוטין (שעדיין קיימת ובשימוש מדי פעם). עשיתי חשבון שממילא אני קונה פולים, אז אם כבר שתהיה מכונה שתטחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד הכל על נספרסו חוץ מטעים.

ראה תגובה מעלה, למרות שאכן – טעם הוא עניין סובייקטיבי, אני יכול להעיד שהאספרסו שיוצא מהנספרסו טעים בהרבה מהקפה אשר הכינה המכונה המקצועית שלי לשעבר, ולא רק זה, מרגיש הרבה יותר איכותי.

קח בחשבון שמכונה מקצועית, או יותר נכון סמי מקצועית, דורשת תחזוקה ראויה, יומיומית אפילו, כדי שתמשיך להוציא קפה איכותי, בעוד שהנספרסו שאצלי כבר חצי שנה ועברה רק פעם אחת טיפול אבנית מוציאה בכל יום קפה כמו בפעם הראשונה, שלא לדבר על איכות ההקצפה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף המלצה על סאקו, דגם אינטיליה (כביכול סוס העבודה שלהם):

http://www.usa.philips.com/c-p/HD8759_47/intelia-deluxe-super-automatic-espresso-machine

אמנם כאן מוצג דגם עם הקצפה אוטומטית, אבל יש גם דגם עם ראש מקציף ידני.

טיפ: שני הדגמים בדיוק אותו דבר, מדובר באותה צינורית עם ראש הקצפה שונה, זה הכל. עדיף לקנות את הדגם הנ"ל, ולהוסיף לו ראש ידני.

המכונה הזו החליפה מכונת קפסולות (שהתקלקלה), שבעצמה השלימה בזמנה מכונה ידנית לחלוטין (שעדיין קיימת ובשימוש מדי פעם). עשיתי חשבון שממילא אני קונה פולים, אז אם כבר שתהיה מכונה שתטחן.

ולשם הדיון - זוהי בדיוק המכונה שהיתה לי בעבר,רק עם הקצפה אוטומטית.מכונה של 5K שלקראת סוף האחריות שלה עברה 3 תיקונים עקב תקלות.. כך שיש להכניס לחישוב גם את השיקול הכלכלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות, יש לי בבית מכונה של נספרסו הלטיסמה+, אבל אין מה לעשות זה לא זה, אני פחות בקטע של אספרסו ומעדיף לשתות הפוך, את ההקצפה של החלב כמו שהסטימר עושה שום מכונה לא יכולה לעשות וזה מה שעושה את ההבל בין קפוצינו טוב לקפוצינו מעפן, מה גם שלטווח הארוך החסכון הוא מורגש.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2][/h]

שלום לכולם, בשעה טובה אני ואישתי עומדים להכנס לדירה חדשה וחשקה נפשנו במכונת קפה איכותית, הדרישות שלנו הם, אך ורק מכונה עם פולים שתטחן אותם אוטמטית עם סטימר ידני להקצפה, אנחנו לא מעונינים במכונה שתקציף את החלב באופן אוטמטי אלא לעשות את כל הפועחות לבד( לשנינו יש ניסיון של כמה שנים עם מכונות קפה מקצועיות) אשמח להמלצות , כרגע הכיוון הוא ל breville bes870.

בשביל קפה טוב לא צריך מכונה. אפשר לעשות אותו בצורה של FRENCH PRESS. כל מה שצריך זה מטחנה קטנה, כף וחצי פולי קפה לכוס, ומכשיר מסנן פשוט. אין צורך במכונות יקרות. החלק הכי חשוב זה לטחון את הפולים במקום מייד לפני ההכנה. בשום אופן לא לקנות טחון מראש. זה הכל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאם תקנה את המכונה מאמזון בריטניה, אתה תישאר עם עודף מ3000 ש"ח. וזה עוד לפני החזר פוטנציאלי של מיסים מאמזון:

https://www.amazon.co.uk/Sage-Heston-Blumenthal-Barista-Express/dp/B00CI32S9I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1483623295&sr=8-1&keywords=sage+espresso

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם יש איזו jura שנכנסת לתקציב. הכי סבירים בתחום המכונות האוטומטיות. כמעט כל קונסטלציה ידנית אחרת תדרוש מטחנה בנפרד בסביבות האלפייה פלוס, שזה לכשעצמו רעיון לא רע, כי להבדיל ממכונות קפה, מטחנות טובות מחזיקות למעלה מעשור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...