Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמסונג S5, רעשים מדיי פעם בזמן שיחה.

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 2653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור בנושא, מכשיר בן שנתיים, דגם g900f.

מדיי כמה ימים/שעות שיחה לא מעטות, יש רעשים שמונעים אפשרות להבין מה הצד השני אומר, להבנתי רק אני שומע את הרעשים. אני מנתק את השיחה מטלפן שוב ואין רעשים עד הפעם הבאה, כנאמר אחרי מספר ימים.

תופעה ידועה? משהו שאפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתה מתכוון לכל מיני חרבושים כאלה כאילו הצמידו לך שקית ניילון לפומית? או רעשים שמדמים בועות מים בתוך בריכה.. בכל מקרה אם כן אז תופעה מוכרת, קרה לי המון כשהייתי בהוט מובייל (אנשים התלוננו שהם שומעים את זה כשהתקשרו אלי) ויש אנשים מסויימים שכשאני מחייג אליהם יש את הרעשים האלו.

בכל מקרה, לא מצאתי פתרון לזה, אם זה קורה אני פשוט מחדש את השיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך לתאר בדיוק את הרעש, משהו כמו רעש סטטי בטלויזיה כאשר תחנה לא מכוונת טוב.

זה טלפון של העבודה (סים של העבודה, טלפון שלי), כך שדיי מבאס לנתק ללקוח ולטלפן אילו שוב, למרות שזה מה שאני עושה כמובן מחוסר ברירה.

אישית בטלפון שלי פרטי יש סים של הוט מובייל כבר שנתיים וטפו/טפו אין בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...