Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוש מושב שנרטב

om2
שימו לב! השרשור הזה בן 2669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שירד גשם חזק שירדתי מהאוטו כנראה שכחתי לסגור את הדלת עד הסוף

כתוצאה מזה המושב התרטב בגשם של הלילה

גם השטיחון התרטב

יש איך לייבש את זה?

אם היינו בקייץ הייתי משאיר את החלונות קצת פתוחים

והשמש הייתה עושה את העבודה

אבל לא מפסיק לרדת גשם!

האם אוויר חם מפאן של שיער יכול לעזור

או שהוא סתם ישרוף את הריפוד?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מכשירים יעודיים לזה אבל ההשקעה הכספית עלולה להרתיע אותך

טלפן כאן למשל ותברר פרטים

054-4803747 | עינב טכנולוגיות החרושת 14, פארק התעשייה קורן, מעלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט, אתה מפעיל את המזגן והמדחס על חום וסירקולציה פנימית. המדחס מטרתו לייבש את האוויר והסירקולציה הפנימית להעלות את הטמפ' ואז אתה משאיר חלון פתוח ממש טיפה למספר שעות, אין ברירה אחרת.

עלייך לחמם ולייבש את פנים אחרת, זאת השיטה המהירה ביותר ותעלה לך אולי ב 3-4 ליטר דלק למספר שעות בודדות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואבים את הרטיבות עם שואב לנוזלים מיוחד.

ומשתמשים בפן מקצועי, המפיק אויר חם ליבוש.

בד"כ המכשירים הללו, נמצאים בשטיפת רכב מקצועית.

לפי המצב אם צריך, אפשר לפרק מושבים ולייבש בחוץ.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה את אותו הדבר לקחתי שואב אבק/נוזלים שאבתי כמה שאפשר לקחתי פן תליתי אותו עם חוט למגיני שמש הפעלה במקום מקורה שעתיים ....כמו חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תלית מתקן חשמלי שיכל לעשות נזק לרכב בגלל הגוף חימום שלו, במקום להפעיל את הרכב לשעתיים עם המדחס והחום?

בחיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, להתניע את הרכב כרוך בכזה סיכון גבוה שאתה מעדיף לתלות פן או מתקן מייבש כלשהו עם להט בפנים מחובר למצת כדי לייבש את הרכב, נו טוב מה אני כבר מבין.

ממליץ להפסיק להפעיל את המזגן ברכב ואולי לשקול למכור אותו ולא ברור לי הקשר לרדיאטור :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...