Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט הרחבת אחריות לתיבת הילוכים קרוז קפטיבה סוניק ואורלנדו 2010-2013

hoz12
שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנדון: הרחבת אחריות לתיבת הילוכים מדגם GF6 דור ראשון )GEN1 )

ברכב מתוצרת שברולט דגם קרוז משנות הייצור 3102-3101

לקוח/ה יקר/ה,

כבעליו )או כבעליו לשעבר( של רכב מסוג שברולט קרוז שמותקנת בו תיבת הילוכים מהדגם הנדון,

שביעות רצונך מרכבך חשובה לחברת ג'נרל מוטורס.

הרינו להביא לידיעתך כי במידה וברכבך מתקיים אחד מהאירועים המפורטים מטה, הנך מוזמן להגיע

לאחד ממוסכי השירות המורשים של חברת UMI לצורך בדיקתו:

 הרכב לא נוסע בעת שילוב להילוך אחורי או קדמי

 החלקת הילוך בעת החלפת הילוכים

 הילוך חמישי נתפס לאחר נסיעה ממושכת

 נורית שירות דולקת והופעת קוד תקלה P0776

לאחר שיאומת ע"י מרכז השירות כי ברכבך מתקיים אחד מהמצבים שתוארו, תתוקן תיבת ההילוכים

ברכבך ללא חיוב, ובלבד שהוא עומד בתנאי הרחבת האחריות המפורטים מטה, שנקבעו על-ידי היצרן.

תקופת האחריות המורחבת לתיקון איזו מהתופעות הנ"ל בתיבת ההילוכים ברכב הנדון, בלא חיוב, היא

תקופה של חמש )5 )שנים או נסועה של 111,151 ק"מ, לפי המוקדם ביניהם, וזאת החל ממועד עליית

הרכב על הכביש.

אבחון ו/או תיקון תקלה שאינה נמנית על התופעות המתוארות לעיל במסמך זה אינו מכוסה במסגרת

הרחבת אחריות זו.

חשוב: אם ברכבך לא מתקיים אחד מהמצבים הללו, אין צורך להגיע למרכז השירות.

אם שילמת בעבר בגין תיקון או החלפת תיבת הילוכים שבוצעו ברכב הנדון בעקבות אחד מהמצבים

שתוארו, נבקשך ליצור קשר עם מרכז תקשורת לקוחות של UMI על מנת לבחון זכאותך להחזר כספי

כנגד הצגת המסמכים הנדרשים )חשבונית מקור, מסמכים מקוריים של פירוט התקלה והתיקון וכיו"ב(.

לצורך כך נשמח לעמוד לרשותך במוקד השירות של חברתנו יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ, בטלפון

.5 שלוחה, 12-5923399

לתשומת ליבך בקשות להחזר כספי ניתן להגיש לא יאוחר מ- 11 במרץ 7112.

חברת ג'נרל מוטורס מתנצלת מראש על כל אי נוחות שעשויה להיגרם, אולם נוקטת בפעולות אלה מתוך

רצון ועניין להמשיך ולשמור על שביעות רצונך ממוצריה.

בכבוד רב,

אגף השירות

יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ

CRUZE(1).pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל

שברולט קרוז

2012 1.6L עם 106K ק"מ קצת פחות משנה .

אתמול קיבלתי את המכתב של הרחבת האחריות .

כשהרכב קר יש דפיקה בהורדה משלישי לשני זה החמיר עם הזמן אבל זהו רכב שני בבית ונוסע 4000 ק"מ בשנה.

לכן לא יחסתי חשיבות ולא עניין אותי לתקן .

ברגע שקיבלתי את המכתב יצרתי קשר עם UMI מודיעין ותיאמתי לבוקר כאשר החנתי את הרכב כבר אתמול במוסך.

הבוקר עלה הבוחן ואחרי 2 דקות נסיעה קבע שיש בעיה בגיר והתיקון עליהם.

כרגע הרכב במוסך וכיף לי . יש לציין שלבעלים הקודמים הוחלף מנוע ב70K ק"מ גם במסגרת האחריות זאת אומרת אפשר להגיד שאני מקבל רכב כמעט חדש עם 30000 ק"מ מנוע ו0 ק"מ גיר .

המחיר ששילמתי על הרכב היה מחיר מצחיק למה שקיבלתי.

כל הכבוד לUMI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מעוניין שכל מי שזכאי ידע על זה וינצל את ההטבה זה לא מובן מאליו שחברה תוציא קרוב ל10000 שח תיקון אחרי 5 שנים שהרכב על הכביש.

כרגע הם הציעו לי לשפץ את הגיר וזה יקח 3 ימים או לחכות לגיר חדש שהוא משופר ויותר איכותי שיגיע בין שבוע לשבועיים והרכב חייב להשאר אצליהם אם לא אני יאבד את ההטבה . בחרתי באופציה השניה למרות שזה קצת בעייתי בלי הרכב שבועיים מזל שהוא רכב שני ונוסע רק באמצע שבוע.

כמו כן למה הם לא מתכוננים עם מלאי כאשר הם יודעים שיהיו להם לקוחות שיגיעו.

בכל אופן עדיין כל הכבוד לumi על היוזמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשוד בכלל.

יש יבואן אחר שהשתין על הלקוחות שלו למרות שהיצרן מודע לבעיות ורק תביעה ייצוגית בארץ הוציאה את הצדק (חלקי) לאור.

כל הכבוד ל UMI.

רק משהו אחד לא ברור לי, רשמו שהאחריות היא ל 5 שנים מרגע העילה לכביש.

רכב שנת 2010 כבר בן 6 אז איך יש אחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שיש גם אופצית זכאות להחזר כספי למי שתיקן את הגיר בתקופה הזו .

אם רכב 2010 עבר תיקון גיר לפני שנתיים ויש לו קבלות יכול להגיש את הקבלות ולקבל החזר.

למשל אצלי הרכב עלה לכביש 2012/4 אז האחריות שלי עד 4/2017 גם אחרי החלפת הגיר.

מקווה שיעשו עבודה טובה ולא אחרי 4 חודשים הגיר שוב יעשה בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב . אז אחרי המתנה של שבועיים קיבלתי את הרכב חזרה וממש נוסע בובה. החליפו את כל הגיר לחדש מהקופסה .

אני מעריך שאם הייתי צריך לשלם על גיר חדש ועבודה הייתי משלם מעל 10000 שח .

אז כל הכבוד לumi וממליץ לכל מי שיש לו רכב בשנים האלו שיגש לבדוק את הגיר שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...