Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יותר ויותר רואים לוחיות רישוי לבנות

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מבין איך זה עובר טסט. אבל למי שיש לוחית חוקית לגמרי אך לא באה לבוחן טוב בעין צריך להחליף לחדשה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עובר טסט ואם שוטר שם לב לזה הרכב הולך לחניה שלהם עם קנס יפה.

אנשים לוקחים סיכון כאן להורדה יפה ורעד ביצים מיותר(נכון שזה יפה ועושה בתכלס את העבודה כמו שצריך אבל זה משחקי קאקה עם שוטרים כנגד חוק מדיני שלוחית לבנה מיודעת לפלח מסויים במדינה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש פה איזה סיכון. מחזיקים לוחית זיהוי צהובה בבגאז', מחליפים ליד השוטר את הלוחית והוא שולח אותך בלי כלום.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש פה איזה סיכון. מחזיקים לוחית זיהוי צהובה בבגאז', מחליפים ליד השוטר את הלוחית והוא שולח אותך בלי כלום.

כן אולי שוטר לפלף ישחרר אותך, אותי עצרו על חלונות אחרויים שחורים ופנסי חניה לבנים וניסו לתפור לי תיק של קנס יפה(מזל שלי שיש לי ידע בסיסי למה שמותר לי ומה אסור לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

חבר שגם קורא פה לפעמים :-) הסביר לי שזה יכול להיות רכב של שגרירות, לא של דיפלומט או קטנסול אלא רכב שרות של שגרירות עצמה.

אבל רק אם יש סיומת 21 או 22.

או קונסול של כבוד, אז מספר ישראלי רגיל עם רקע לבן.

רכב של קונסול או דיפלומט - סיומת CD ו CC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, הבית לידי מושכר כבר 20 שנה לשגרירות ארה"ב, התחלפו שם כ-8 דיירים מאז שאני גר פה. האמינו לי, אני בטוח במה שאני אומר.

מספר לבן בלי CC או CD זה רכב פרטי של הדיפלומט.

זה לא אומר שערס לא יכול לייצר לעצכמו מספר כזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...