Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 2008, Electric circuit faulty

raniAA
שימו לב! השרשור הזה בן 2641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, ערב טוב לכם, ושנה אזרחית טובה לכולם.

יש אצלי סיטרואן C4 שנת 2008, ולאחרונה צצו לי בעיות ברכב, אסביר אילו בעיות הופיעו לי, ומופיעות לי עדיין.. אך לפני הכל, ברצוני לומר שסופסוף אני בן 27, אתמול חגגתי יומולדת בן 27 :D

ועכשיו לעניין, הבעיות הופיעו לי לפני כחודש, אך מאז לא קרה לרכב שום דבר, לפני שבוע (יום שלישי יותר נכון) קרתה האסון, בדרכי הביתה מנתניה לאחר אימון כדורגל אולמות, עצרתי ברמזור אדום, שמתי חימום ברכב על 4 (יש לציין שהיה קושי לראות בשמשה, לכן הדלקתי), רמזור ירוק, התחלתי בנסיעה ובאמצע הנסיעה בכביש, נדלקו נורות ESP וABS, מיד עם הופעתן מהר מהר עצרתי בצד, המנורות הבהבו, בלוח המחוונים, הופיע לי ELECTR CIRCUIT FAULTY במסך המחשב, כיביתי את האוטו, הדלקתי בשנית לאחר מכן, לא הניע (יש לציין שהמצבר חדש), וקראתי לאחי שיבוא לעזור לי, הניע עם כבלים, והאוטו מניע, ולאחר מכן נסעתי לכיוון הבית, עד שבשנית נדלקו שוב הנורות ABS וESP, והמשכתי לנסוע, יש לציין שההגה התקשה להתכוונן, עשיתי את דרכי בכוח ובאיטיות עד הבית, למחרת בבוקר (יום ד'), הרכב הניע, נסענו לחשמלאי רכב הסמוך אלינו, והוא אמר שחוט היה משוחרר, אז הוא חיזק אותו ולא גבה כסף על העבודה, וכשחזרתי הביתה (אחרי העבודה כמובן), לקחתי את הרכב לסיבוב, יש לומר שהוא עשה את העבודה כמו שצריך, אבל היום אחה"צ חזרתי מהעבודה, ושוב פעם קרתה הELECTR CIRCUIT FAULTY.

הלילה חזרתי מבילוי עם חבר, ובדרך הביתה קרתה לי שוב פעם התקלה, הנה סרטון שממחיש בדיוק.

אודה לכם מאוד אם תעזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בסבירות גבוהה אלטרנטור לא תקין.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את האלטאנטור - המהנדסים הצרפתים המהוללים חסכו על נורית טעינה, ושיש לך תצוגת אורות בלוח המחוונים, סביר להניח שמתח המוצא של האלטאנטור נמוך מדי

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או גבוה מדי.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה זוכר חברנו באותו הלילה את הרכב לסורק וזה רשם שחיישן מהירות לא תקין או משהו כזה

זהו שזה לא יכול להיות הבעיה,זה האלטרנטור בוודאות כי החלפנו מצבר חדש לאחרונה, ומאז יש בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...