Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מירוץ דראג דימונה

Ami.Z
שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לסכם את המירוץ מנקודת מבט של האזרח הפשוט שבא להנות מתרבות מוטורית בארץ הקודש.

פתיחת שערים תוכננה לשעה 8:00 ותחילת המקצים ב 10:00, אני הגעתי בשעה 9 וחצי וראיתי תור ענק של אנשים שמחכים להיכנס, עמדנו שם קרוב לשעה עקב ארגון לא נכון וחוסר סדר. כל אחד שהגיע עם הכרטיס חיפשו אותו באופן ידני וזה האריך משמעותית את התור, מקווה שבאירועים הבאים המצב ישתפר.

אני אישית אין לי בעיה עם התורים האלה אבל אני שומר שבת וכל דקה חשובה.

המושבים בטריבונות היו מסודרים ולא היה חסר מקומות ישיבה, כולם נהנו מתצפית טובה ומי שרצה יכל לרדת למטה לצלם.

קצת תמונות מהחניון קהל:437b51d44a463817ba72b0b2fd243da9.jpg

771d2e2f6988195cacd542a841857da6.jpg

aa5c15366987e45fdebfa987e6160a36.jpg

e8b2a3587d44a37896836be421f2063e.jpg

54301ed3abd6b395c88732879b5c4ac5.jpg

אחרי כל הבלאגן סוף סוף החלו המקצים, קשה לי לזכור מי התחרה נגד מי ומה הנתונים של כל הרכבים, אז אני אעלה תמונות ואקווה שתהנו מהן.

בקיצור, כל פעם התחרו זוג כולל מדידת זמנים ע"י מכשיר שפעם ראשונה השתמשו בו בארץ שלצער כולם הפסיקו לעבוד, לטענת המארגנים זה בגלל הרחפנים שהיו במקום. לא נורא עדיין נהנתי מאוד.

בהתחלה קצת היה בלאגן לקח קצת זמן עד שהחלו כל זוג להתחרות ואח"כ האירוע התנהל בצורה מאוד טובה, כל פעם זוג אחר במהירות וביעילות.

היו כמה רכבים מרשימים במיוחד, מצרף כאן כמה תמונות.

7db64b68f6df71fbd4782e7c920086f8.jpg

5ab61bcf8970d52339917c4b4fee68ca.jpg

106a135bce30c9c5a56d458ad8141a8a.jpg

bccc07d987ca79ec9ab9acd40afa6081.jpg

ef20c8676e932becc49a383bac2d8074.jpg

לסיכום: אירוע יפה מאוד, עלה 160₪ כניסה אבל היה שווה כל שקל, כן ירבו כאלה במדינתנו.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

רכב חדש נשאר חדש רק בעולם מקביל, בו רק לך יש רכב, אין כבישים, ואין ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ועוד כמה תמונות:62d7d21c1052c77b8338f9b22d6a3fc3.jpg

48dfbe33a7d58c85bbe8600745a7f862.jpg

976cccf1407a7ef18df9668e2f7b1fca.jpg

fa605f886789f0840ed68906d2eea5a5.jpg

197567db2aaaf8baa9c276c6282b9ed9.jpg

4afba3200daa7713f25b1f34741fd4a4.jpg

dd2efcd1387eda9c2210c1bddaca2965.jpg

7bb480aaf5b0c0c8964cdb68a616ab91.jpg

והאיבו שהושבתה באמצע

bac169f64052f25ac04aaf25e4f52f7a.jpg

05b41a838e4ffa6ff7db10827888cef9.jpg

f4b5f397ce6d62ce8276cd4a96f2f12d.jpg35132236439b0c92a4f61ee79ffb1a25.jpg

831ef245141a916be505ee9d0cd0c2d9.jpg

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

רכב חדש נשאר חדש רק בעולם מקביל, בו רק לך יש רכב, אין כבישים, ואין ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון חסר ידע ארגוני,חסרה אינפורמציה שמן הסתם באה יחד עם הזמן...

לאט לאט,אירוע ועוד אירוע ילמדו להסתדר ולסדר.

היה הרבה בלגאן והמקום לא בנוי ממש לקהל ,אבל מנסים להסתדר עם מה שיש כרגע.

בתקווה למקומות מסודרים יותר לקהל בעתיד לבוא (ולבנות טריבונות מסודרות ובטוחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי להשתתף בדראג עם ניסן GTR זה בזבוז של GTR.

האוטו הזה מסוגל להרבה יותר מלהאיץ לרבע מייל בקו ישר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שיש שם רכבים אחרים שיודעים לעשות גם דברים אחרים בצורה טובה,אבל אין קשר לביזבוז. כול אחד רצה לראות כמה הרכב שלו מהיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונות קורות, בטח שזה לא מה שיחליט אם בישראל צריך להיות ספורט מוטורי כרגע או לא.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונות קורות, בטח שזה לא מה שיחליט אם בישראל צריך להיות ספורט מוטורי כרגע או לא.

בדיוק, אין לך מושג כמה תאונות יש ברינג אבל אני לא רואה שמישהו הולך לסגור אותו.

דווקא יש לי מושג, אפילו הייתי שם כמה פעמים.

אבל לא הבנתם למה התכוונתי, או אולי לא קראתם את השרשור שבלינק הנ"ל. אתן ציטוט מייצג בשביל להבהיר:

החובבנות בארגון המירוצים בארץ כבר עברה כל גבול.

אחרי שגילינו שב'אליפות הסופרבייק' מתחרים האחד בשני פיירבלייד, נינג'ה 300 וטימקס. עכשיו מגיע הבזיון הזה - מתחרה עולה למסלול עם ג'ינס ונעלי ספורט.

אם המארגנים לא לוקחים את הספורט ברצינות, אף אחד אחר לא יעשה זאת במקומם.

אם היה קורה לו משהו יותר מהפגיעות שספג, אתם יכולים לנחש איזה שירות ציבורי זה היה עושה לספורט המוטורי בישראל, שכבר ככה מנסה להרים את הראש מתחת למים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא תהיה תרבות מוטורית לא יהיה ספורט מוטורי. מתחרה עולה על אופנוע עם ג'ינס ונעלי ספורט כמו נהג בתובלה מבית נבאלה והמארגנים מעלימים עין והעיקר לא להפסיד דמי משתתף. ככה זה גם נראה. מזל שהסכים לחבוש קסדה. אם היה נגמר חלילה בפצוע קשה או הרוג אפשר היה לסגור את הבאסטה לעוד שלושים שנה

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי במירוץ ביום שישי וחייב לעדכן כמה דברים:

1. ביום שישי צויין במפורש שהמירוצים מתחילים ב 10:00 לעומת יום חמישי שהיו מקצי בדיקה וכיולים החל מ 08:00 לטענת האתר.

2. אכן, ביום שישי המירוצים והאירוע החל ב 10:45 אבל המזל היה שאכלנו טוב ובכיף והגענו והיה מקום בטריבונה בכיף למספר אנשים, בפוקס.

3. לדעתי, בשלב מסויים היה קצת מציק הקטע שהמנחה גוזל המון זמן בדיבורים מיותרים לעיתים, מעכב את חזרת הרכבים (סבב ראשון היה אחלה, בסדר.. אבל תן להם להכנס).

4. חסרה מוזיקה מקפיצה בין לבין והיו הרבה רגעי שקט וללא מוזיקה או הנעמת הזמן.

5. לא היה קשר בין הרחפנים לבין זה שהציוד לא עבד, 5-6 רחפנים מסכנים הורסים או משבשים מערכת "אמריקאית"? לדעתי המצאות 2,000 אנשים שמעלים בכל רגע נתון 10 ג'יגה בייט של מידע יחדיו עלול לפגוע בזה ובסה"כ ל 2.4GHZ יש המון ערוצים פנויים, 5-6 רחפנים משוכללים ומערכות שאמורות למצוא תדרים פנויים או ערוצים פנויים לא הצליחה וכשלה? משהו לא מסתדר.

לדעתי? העברת כבל רשת בגובה או ברצפה או בעתיד הרחוק כבילה לכל המערכת ולא להסתמך על WIFI

6. לא היו דוכני אוכל/בירה/שתיה אלה רכב גלידה שעצר בקטע די מצחיק בצמוד לגדר כמו מחבל שנותן שירות עם אבטחה.

7. בסיום, המשטרה יכלה לפחות, במינימום, להציב שוטר ברמזור הפניה שמאלה הסופר סופר קצר עם נתיב אחד רשמי לשמאלה ולשחרר את הפקק בתוך 5 דקות בדיוק מאשר 30 דקות, למרות שזה זז מן הסתם.

8. אם יש מנחה אחד, אז יש מנחה אחד וזה אומר, לא מעבירים מיקרופונים לכל מיני חברים שם על המסלול (וכולם מבינים במה מדובר) וכל אחד שם זורק "הלו, אינעל דינק, שומעים, א... תראו, תורידו רחפנים" וכל מיני אנשים כאלו ואחרים. בתור אדם נורמטיבי קצת מציק לי באוזן, מעדיף מנחה אחד, הוראות מסודרות וזה הכל, מבלי להעביר מיקרופונים לחבר'ה מהשכונה שם בנעלי ספורט וטרנינג עם כל הכבוד, הגענו לאירוע בתור לקוחות ששילמו 160 שקלים ונסיעה של 1-2-3 שעות, לא?

9. לדעתי צריך להקים את הטריבונה קצת באלכסון כיוון שהתופעה שהייתה ברוב הפעמים עד שהקהל הבין, אנשים פשוט החלו לקום מהמושבים בכל פעם, ממש בכל פעם... ואז כל השאר קמים, מציק מאוד.

10. היה נחמד אבל זה כשיהיה כאן ספורט מוטורי, אם היה מסך או מקרן גדול לקראת קו הסיום או לפחות, תמונה סופית בקו הסיום? מי עבר ראשון? אינדיקציה? בחיי המנחה ניחש לפי האורות בלימה... נו באמת.

11. שוב, מסכים גדולים או מקרנים ותמונת סיום או משהו על המסך לגבי מי ניצח או עבר , תאורה מסויימת? אור מסויים? משהו? ברור לי שכל זה יהיה כאשר יהיה מסלול איכותי

12. מניח שצריך לסלול אספלט איכותי וטוב עבור המתחרים, לא עברו זמנו של האספלט בדימונה?

עכשיו לדברים החיוביים:

1. אירוע מעולה

2. תצוגת תכלית מרשימה וכמובן הנהגים והרכבים היו מדהימים ובתור צופה התלהבתי מאוד כיוון שאין באמת אירועים בסדר גודל שכזה או ברמה כזאת

3. אבטחה מצויינת ביחד לסדר גודל וכמות האנשים שהייתה + סידורי חניה מצויינים + המון שוטרים + מתנדבים, כל הכבוד

4. מספיק שירותים להתפנות, כל הכבוד

5. כל התרבויות הראו כבוד והאירוע עבר בטוב, מאוד מחמם את הלב

בסה"כ היה אחלה אירוע, נהננו מאוד, היה מעניין ומרענן מאוד עבור יום שישי וגם הסתיים בשעה סבירה, למרות שניתן היה לקצר עם פחות זיוני מוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ספר לי עוד על ה"תרבות מוטורית" הזאת שחסרה לך בארץ...:roll:

לספורט מוטורי זרמים שונים- יש חובבי דריפט, מסלול, ג'ימקאנה וגם דראג. אתה לא חייב לאהוב את כולם.

אישית גם אני לא מתרגש מדראג אבל אין סיבה להגיב בצורה כזאת, במיוחד שבמקביל אנו מתלוננים על חוסר ספורט מוטורי במדינה שלנו, אך כשמתחילים במה שניתן להתחיל במסגרת המגבלות אין שום סיבה להתלונן אלא יש לתמוך ולקוות לראות את הPOC הזה מצליח וזולג גם למסלולים אמיתיים.

התגובות האלה לא מוכיחות שאתה שומאכר של נסהרינג, אלא פשוט יורה לעצמך (ולנו) ברגל.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש לי מושג, אפילו הייתי שם כמה פעמים.

אבל לא הבנתם למה התכוונתי, או אולי לא קראתם את השרשור שבלינק הנ"ל. אתן ציטוט מייצג בשביל להבהיר:

אם היה קורה לו משהו יותר מהפגיעות שספג, אתם יכולים לנחש איזה שירות ציבורי זה היה עושה לספורט המוטורי בישראל, שכבר ככה מנסה להרים את הראש מתחת למים.

א. לכבוד לי. :)

ב. אני ארחיב קצת - הבעיה היא לא התאונה. עם זה אין מה לעשות, במירוצים קורות תאונות וזה חלק מהספורט. לראיה האיבו שעפה מהמסלול ביום השני למירוץ ואף אחד לא פצה פה.

אם הבחור היה מתרסק עם מיגון מלא היינו מתלוננים על כך שהוא לא מקצועי מספיק כדי להתחרות, אבל לא מעבר. ברגע שהוא עלה על המסלול במיגון חלקי מינוס (רוכבים רבים, ואני ביניהם, מתמגנים יותר ברכיבה לעבודה) העסק הפך לבזיון, גם אם הבחור היה מסיים את המקצה על שני גלגלים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ספר לי עוד על ה"תרבות מוטורית" הזאת שחסרה לך בארץ...:roll:

לספורט מוטורי זרמים שונים- יש חובבי דריפט, מסלול, ג'ימקאנה וגם דראג. אתה לא חייב לאהוב את כולם.

אישית גם אני לא מתרגש מדראג אבל אין סיבה להגיב בצורה כזאת, במיוחד שבמקביל אנו מתלוננים על חוסר ספורט מוטורי במדינה שלנו, אך כשמתחילים במה שניתן להתחיל במסגרת המגבלות אין שום סיבה להתלונן אלא יש לתמוך ולקוות לראות את הPOC הזה מצליח וזולג גם למסלולים אמיתיים.

התגובות האלה לא מוכיחות שאתה שומאכר של נסהרינג, אלא פשוט יורה לעצמך (ולנו) ברגל.

צודק בהחלט. כשאין, מתלוננים שאין. כשיש, גם אם זה לא ברמה של אירועים באירופה, מתלוננים על מה שאפשר להתלונן. בקצב הזה לא יהיה פה שום אירוע שווה בשנים הקרובות, בטח לא ספורט מוטורי ממוסד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...