Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 127 ספורט

shai_oziel
שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום קיבלתי טלפון מבחור שהציע לי החלפה עם הסאאב תמורת פיאט 127 ספורט ועוד כמה ג'ובות מה נראה לכם שווה?

המיפרט של הפיאט : מנוע 1400 +מזגן +נעילה.מ +חלונות.ח +גג ניפתח חשמלי +כיסאות חשמאלים ועוד כל מיני דברים ,הרכב עם טסט הכל תקין והוא נראה סביר,דרך אגב הוא שנת 83 אבל אני חושב שבעוד מספר שנים יהיה לו ערך אספני יקר והשאלה אם שווה לי להחליף או אולי פשוט לקנות אותו בלי שום קשר לסאאב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד

שי עוזיאל

1.לא יוצרה מעולם 127 ספורט 1,400 :shock:, זה ככל הנראה מנוע מושתל!

2.פיאט 127 ספורט, בדגם המדובר משנת 1983, היה רק עם מנוע 1300 סמ"ק , ו...75 כ"ס, ולראשונה זו עם גיר 5 הילוכים!!! עם מדבקה מקורית 5Speed , על דלת תא המטען.

שאר התוספות שהזכרת, לא מקוריות.

3. ה -127 ספורט 1300, שנת 1983 כבר הפכה מזמן לקלאסיקה.מכונית שהיתה בישראל לאמת מידה ספוררטיבית, ונחשבה לחזקה במיוחד....מה גם שהיתה נחשקת בקרב חובבי הרכב בישראל.

4. יש לך במקרה תמונה שלה :?:

בכבוד רב

אילן פ.

תמונה פיאט 127 ספורט 1300 1.jpg

תמונה פיאט 127 ספורט 1050 ו 1300.jpg

תמונה פיאט 127 ספורט 1300  צד.jpg

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תמונה ,אבל אתה צודק בהחלט טעות שלי המנוע הוא 1300 ואכן רשום בצד הרכב 75 כ"ס לגבי כל התוספות אין לי מושג מה מקורי ומה לא אך זה מפתה לרכוש רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד

שי עוזיאל

אני הייתי רוכש אותה בכל מקרה, זהו זן נדיר בישראל. וחבל שילך לאיבוד.

המלצה שלי: קנה ומהר , ...לא שרדו (כמעט )רכבים מסוג 127 ספורט בישראל...

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד

שי עוזיאל

אני הייתי רוכש אותה בכל מקרה, זהו זן נדיר בישראל. וחבל שילך לאיבוד.

המלצה שלי: קנה ומהר , ...לא שרדו (כמעט )רכבים מסוג 127 ספורט בישראל...

בכבוד רב

אילן פ.

לא מזמן פורסמה בפורום פיאט 127 ספורט למכירה שנת 87

הנה הלינק http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=459833#post459833

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות שנות ה-80 מעלות נוסטלגיה והתלהבות מאנשים שזוכרים את המכוניות

האלו חדשות.

אני לא מאמין שמישהו בשנים הקרובות לשלם סכום גבוה מ-10K ש"ח עבור פיאט

127 ספורט.

נכון המחיר לא ירד אבל גם לא יעלה.

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד

2.פיאט 127 ספורט, בדגם המדובר משנת 1983, היה רק עם מנוע 1300 סמ"ק , ו...75 כ"ס, ולראשונה זו עם גיר 5 הילוכים!!! עם מדבקה מקורית 5Speed , על דלת תא המטען.

שאר התוספות שהזכרת, לא מקוריות.

אילן פ.

גיר 5 הילוכים היה אופציה גם בדגם הראשון של הספורט, עם מנוע 1050.

לא מזמן פורסמה בפורום פיאט 127 ספורט למכירה שנת 87

הנ"ל איננה "ספורט" ואפילו לא 127. מדובר ב-147 ברזילאית, שהיבואן סימן כ-127 - והיא נחותה

מה-127. דגם הספורט אגב שונה במנוע (גל"ז חם, קרבורטור, אגזוז פריפלוו וכו) באבזור החיצוני

(ספויילר אחורי וקדמי, כונס וכו) והפנימי (מושבים, הגה, לוח שעונים ועוד)..

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד

Nitro_86 & אורן

Nitro_86

הפיאט 127 Mk3 ירדה מפס הייצור בשנת 1983, גרסת ה 127 ספורט 1300, היתה האחרונה ליקרא 127 ספורט .בשנת 1983, הוצגה ה - Uno, זו החליפה את הפיאט 127.

החל משנת 1984, שווקה בישראל , לצד הפיאט Uno החדשה, פיאט 127 ברזילאית

שנמכרה בישראל בין השנים 1987-1984. ומכאן ככל הנראה נובעת אי ההבנה, לגבי 127

"ספורט" 87'... ככל הנראה הנ"ל שם מידבקה של ספורט- באותה 127 ברזילאית, שימש מנוע 1050 סמ"ק.

אורן

הספורטיביות של שנות ה-80' זוכות לעדנה לא רק בישראל, אלא גם בעולם.

מכוניות אלה נדירות מאוד בישראל, וכל מכונית ספורטיבית ששרדה במצב שמור,

היא בגדר "תגלית", ולדעתי שווה לשמר אותן.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא מוגזם לחלוטין, אבל.... השאלה היא אם הפיאט מדברת אליך בכלל.

קלאסיקה נדירה ומיוחדת היא כבר לא תהיה לעולם, כך שאם העניין הוא השקעה כספית לעתיד אז תשכח מזה. עכשיו השאלה הנשאלת היא אם הפיאט מרעידה לך משהוא בלב. אותי אישית היא ממש לא מעניינת ואני לא מבין מה מתלהבים ממנה? במה היא יותר מעניינת מאשר אונו 70 אשר החליפה אותה ועולה עליה בכל תכונה אפשרית, אבל כמו שאמרתי, זאת דעתי האישית.

דא"ג, יש פיאט ספורט 1050 בכרכור בבעלות של חייל. כסופה,שמורה ויפה,אך לא למכירה בינתיים.

בברכה,יניב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט 127 Mk3 ירדה מפס הייצור בשנת 1983, גרסת ה 127 ספורט 1300, היתה האחרונה ליקרא 127 ספורט .בשנת 1983, הוצגה ה - Uno, זו החליפה את הפיאט 127.

החל משנת 1984, שווקה בישראל , לצד הפיאט Uno החדשה, פיאט 127 ברזילאית

שנמכרה בישראל בין השנים 1987-1984..

אבא שלי קנה בשנת 83 "סיאט" 127 חדשה.תוצרת ספרד כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אבא שלך קנה סיאט חדשה,זה לא היה ב 83 אלא ב 84,והדגם נקרא "פורה",שלא היתה אלה פיאט 127 משודרגת,והיו בה תוספות כמו 5 הילוכים,שעון טורים,שעון דיגיטלי ורמת גימור פנימי גבוהה.אני מסכים שהאונו היתה מכונית טובה בהרבה מה 127,רק שהיא היתה פחות מהנה לנהיגה.ההיגוי של ה 127 היה טוב בהרבה,זוויות הגילגול היו נמוכות בהרבה והפידבק מהשילדה היה טוב יותר.חבל שמדגם לדגם פיאט הולכת ומאבדת את היתרון המסורתי הזה,כשהפונטו ספייס היא מכונית ממש לא מהנה לנהיגה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר אחרי דין ודברים הבנאדם רוצה עליה 4500 ש"ח שווה/לא מה נראה לכם?
לא מוגזם ביכלל אחי לך על זה, דרך הגב אתה זוכר דיברו פה על האוטו שלי, גם לי יש פיאט 127 81 שבעבר היתה 1050 ספורט, היום היא 1300 75 כ"ס הרכב מהנה להפליא גם ההיגוי מעולה ומה היה השווי שלה בעוד 20 שנה לא מעניין אותי ביכלל! כי האוטו בישבילי וכמו שאמרו פעם אני היד האחרונה.

אז אים אתה מחפש להרויח כייף כך אים כספית אז לך על משהו יותר יוקרתי.

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אבא שלך קנה סיאט חדשה,זה לא היה ב 83 אלא ב 84,והדגם נקרא "פורה",שלא היתה אלה פיאט 127 משודרגת,והיו בה תוספות כמו 5 הילוכים,שעון טורים,שעון דיגיטלי ורמת גימור פנימי גבוהה.אני מסכים שהאונו היתה מכונית טובה בהרבה מה 127,רק שהיא היתה פחות מהנה לנהיגה.ההיגוי של ה 127 היה טוב בהרבה,זוויות הגילגול היו נמוכות בהרבה והפידבק מהשילדה היה טוב יותר.חבל שמדגם לדגם פיאט הולכת ומאבדת את היתרון המסורתי הזה,כשהפונטו ספייס היא מכונית ממש לא מהנה לנהיגה.
חן , חלילה לי להכנס לויכוח שטותי עם האינציקלופדיה של הפורום, אבל.......

הרכב היה SEAT 127 (ולא פורה)בצבע בורדו, תוצרת ספרד ומספר הרישוי היה 81-033-83 (אולי בעצם 23-329-80 מסתדר לך יותר שנת 80 )?

בהזדמנות הראשונה שאני אצל הוריי אני אקח מאלבום התמונות תמונה שלה ואפרסם.

בברכה, יניב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד

bagira/ יניב

127 ספורט 1050 כסופה אתה אומר :?: שמורה :?:

נו, שיזרוק החייל מחיר, ואולי יעלה תמונתה לפורום.

אני מניח כי יש עליה קופצים, לפחות אני מכיר כמה מעוניינים , ואני בינהם.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...