Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של צווחה במהלך הנעה

CharadeClassic
שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

עם בוא החורף צצה לי בעיה ברכב. כאשר אני מניע את הרכב כשהוא קר (לאחר שעמד לילה או לא הנעתי 8+ שעות) ומעביר מP לD, מתחיל רעש של צווחה (כמו רעש לא טוב של רצועה) מאזור המנוע בצד שליד הנהג.

במידה ואני נוסע כמה מטרים עם הרכב עם הרעש, מחזיר לP ואז לD אז הרכב חוזר לנסוע רגיל בלי רעשים.

שילשום צצה בעיה חדשה, גם לאחר שאני עושה את התהליך המתואר שורה למעלה, והמנוע כבר חוזר לנסוע רגיל, אם אדליק מזגן באמצע הנסיעה - לעיתים חוזר הרעש.

עשיתי חיפוש בפורום והיה רשום שצריך למתוח את רצועת המנוע אך אני חושד ברצועת אביזרים או רצועת מזגן.

דעתכם ?

תודה.

נ.ב

הרכב הוא הרכב בכינוי

עריכה אחרונה על ידי CharadeClassic
לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ניסיתי למתוח קצת ואז להניע ולראות אם הבעיה נפתרת, אך לאחר ניסיון ראשון (שלא צלח) העדפתי לא לגעת מפני שרשום באינטרנט כי צריך לדעת כמה למתוח.

לאחר חיפושים נרחבים ברשת לא מצאתי כמה צריך למתוח את הרצועה.

שאלתי היא האם מישהו יודע כמה צריך למתוח את הרצועה ? (אולי יש למישהו ספרות טכנית או ניסיון)

עכשיו במידה ולא - מה הייתם ממליצים, להחליף את הרצועה לחלוטין (שגם שם יכולה להיות בעיות של מתיחה) או ללכת למוסך מתמחה/מורשה (אשמח להמלצה לאחד) שימתח לי את הרצועה ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתיחת רצועה אביזרים נדרש כלי לבדידת כוח או תדר, אבל אפשר להסתפק ברגש של בעל מקצוע.

ראשית אני מציע שתבדוק את מצב הרצועה, אם יבשה וסדוקה אז תחליף רצועה ואם לא תבצע מתיחה של שנים שלושה סיבובים של בורג המתיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עידכון:

חבר עם ידע וכלים מתח את הרצועה עבורי. חודש וחצי בערך הכל היה בסדר אבל עכשיו הרעש חזר בתחילת נסיעה, בתוספת תופעה חדשה - אותו רעש בעת הפעלת מזגן. מה שבעצם מעיד שהבעיה ברצועת האביזרים.

חיפשתי איפה לקנות - ואני לא מוצא בשום מקום רצועה כזו חדשה לרכב שלי. מצאתי בפירוקיות ובמוסך, אך רובם במצב לא טוב (סדוק או קרוב לזה).

יש למישהו רעיון מאיפה אוכל לרכוש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...