Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן קקטוס

לירוי1
שימו לב! השרשור הזה בן 2628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקף אותי חשק ברכב מיוחד קצת שונה מרכבים רגילים בכביש .בגלל שעדין לא מכרתי את הפורד פוקוס אני רוצה לירכוש רכב בעסקת מימון

קרצה לי מודעה על קקטוס 2015 עם מנוע 1200 עם 19000 ק"מ

מחיר 60000שח שבעסקת מימון יוצא 12000 מזומן ועוד 60 של כ900 שח

איך האוטו בכללי?אין לי הרבה דרישות מהאוטו .אני נידלקתי עליו גם בגלל הצורה וגם הצבע הצהוב מאוד יפה

אני מעדיף רכבים גבוהים בגלל מוגבלות ובגלל זה רכשתי את הדאציה סנדארו סטופוי אבל אישתי לא נותנה לי אותה. ולרכוש עוד דאציה לא ניראה לי כדי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף את ההתרשמות שלי מהגרסה האטמוספרית.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון רכב תמורת כלום כסף.

הגירסא האטמוספרית חלשה אבל משקל עצמי נמוך והגה חד (יחסית) נותנים הרגשה של רכב זריז (יחסית להספק), כל עוד אתה במישור.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקקטוס טיפה יותר גבוהה ממכונית משפחתית, אבל המושב גדול ומזמין.

אכן, תמורה מצויינת לכסף, שונה בתחושה, ומאוד נעים לנהיגה יומיומית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירוי, הצטרף לקבוצת הפייסבוק, ראה בחתימה שלי. חברים בה גם נציגי לובינסקי. אני מניח שתוכל לארגן לעצמך נסיעת מבחן.

לסיכום - זה אוטו עם המון כיף רגוע ונוח במחיר נמוך יחסית שהנכדות שלי אוהבות מאד (-:

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי לנסיעת מבחן

מנוע - כיפי מגיב זריז ושקט

שעונים - לא סקסי

מסך מגע - הכל דרכו גם המיזוג וזה לא נורא בכלל התרגלתי אחרי 5 דקות

הילוכים - אכזבה ממיקום הידית, והרבה שפיל חופש בידית מעצבן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לירוי בוקר טוב,

אתה מוזמן כמובן לכל אולם תצוגה שלנו להתרשם מהקקטוס, אבל זו כנראה תהיה התרשמות סטאטית.

אם תרצה נסיעת מבחן, יש לתאם אותה מראש.

אם תרצה לדעת מה יש בטרייד אין, יש ליצור קשר עם הטרייד אין שלנו.

לכן, המלצתנו היא כזו - בוא נתאם לך נסיעת מבחן בקקטוס, בדגם שמעניין אותך - בנזין ללא טורבו / בנזין טורבו / טורבו דיזל - אחרי שתחליט שהרכב עונה על הדרישות שלך, ואחרי שתחליט אם אתה מעוניין במשומש או בחדש, אנחנו נדאג לקשר אותך למכירות או לטרייד אין שלנו, ולתת להם לעבוד למצוא לך קקטוס.

יום נפלא,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, יש לי את אותה "תופעה" בפיג'ו 2008, ממש לא מעניין ולא מפריע.

זה לא שחיפוש ההילוך הוא כמו לערבב דלי חצץ עם מקל (למי שזוכר את ידית ההילוכים של הפיאט 127) ואתה נאלץ לגשש את דרכך בתקווה למצוא את ההילוך, פשוט כשאתה כבר בהילוך (שקל מאוד למצוא אותו וקל מאוד לשילוב), יש לידית תזוזה אם תנסה להזיז אותה, ממש לא ביג דיל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99% מהנהגים לא ישימו לכך לב. ביצעתי נסיעת מבחן בקקטוס יחד עם אישתי. עד שלא אמרתי לה על כך היא אפילו לא שמה לב. וגם אח"כ זה לא הפריע לה. לדעתי זה ממילא פרט שולי שאפילו לא שווה התייחסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה המרכזית בתפעול הקקטוס היא מסך המגע. את המזגן חייבים לתפעל משם. מולטימדיה אפשר גם מההגה.

האם זה פחות נוח מאפשר כפתורים פיסיים?

כן. זה פחות נוח, אבל מתרגלים.

אבל המסך הזה הוא חלק גדול ממה שמאפשר את עיצוב הפנים, ואיתו בא המרחב מלפנים, שהוא מאוד נדיב. יחד עם המושבים הגדולים, הקקטוס היא מכונית מאוד נעימה לשהות ממושכת, אם זה פקקים או נסיעות בין עירוניות, לפחות מלפנים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...