Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו ספורט שנת 2001 למכירה.

Or05230
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקליאו ספורט שלי למכירה

פרטים כללים:

שנת 2001, 203000 ק"מ, טסט עד אוגוסט 2017

מנוע 2000 עם 172 כ"ס, 20 קג"מ על משקל של 1035 ק"ג

דגם ה RS עם מכסה מנוע אלומיניום ו Shift light

רביעיית צמיגי Michelin PilotSport3 מחודש מרץ במצב מצויין.

בולמים וקפיצים מקוריים! רפידות FERODO וצלחות BREMBOO במצב מעולה,משולשים קדמיים מקוריים חדשים(כל המשולש),תפוחים וזרועות היגוי של TRW חדשים וחובקי הגה חדשים

לאחר כל הרענון של הפרונט נעשה כיוון פרונט על ידי אלי קרמן התותח, אחריות לשנה.

חוץ מפילטר,שגם הוא INBOXX הרכב מקורי לגמריי! כולל הצנרת, שום דבר לא אונברסאלי/חליפי

הרכב נשמע מדהים.

בכל הטיפולים של הרכב היה דגש על חלקים מקוריים או מחברות איכותיות בלבד.

לצד המכני:

מנוע וגיר בריאים מאוד, מי שחושש מהקילומטראז' מוזמן לבוא ולהתרשם.

מתודלק 98 בלבד בתחנה הכי מוכרת בארץ.

מטופלת כל כ-7000 ק"מ

פילטר אוויר אינבוקס נוקה ושומן עם קיט מקורי לפני כחצי שנה,ניקוי שמחזיק כ 100000 קילומטרים.

עוד הוחלפו בזמן בעלותי פילטר דלק,פילטר מזגן,נגד מהירויות למזגן, ברקסים אחוריים (בנוסף לקדמיים)תרמוסטט, נוזל קירור ,נוזל בלמים עם ניקוז מכל גלגל בנפרד, פלאגים (אירידיום יקרים שמחזיקים כ 100000 קילומטר)

מצבר חדש לפני חודש ועוד דברים שאני בטוח שכחתי.

חימום ומזגן מעולים- הכל עובד!

חיצונית הצבע במצב דיי טוב למעט מספר שריטות, נשטף ידנית בלבד בחומרים הכי איכותיים ומיושם אוטם צבע כל חצי שנה וחיזוק כל שבוע.

חונה 90 אחוז מהזמן בחניה פרטית מקורה.

פנים שמור מאוד ומקורי, ההגה במצב מעולה.

בנוסף אני משאיר דיבורית של Parrot עם חיבור AUX,Bluetooth ו USB בשווי של 1000 ש"ח.

לרכב יש גם הכנה מלאה למערכת מהבעלים הקודמים, אותי זה לא עניין.

משומש כרכב היום יומי שלי, עם נסיעות בין עירוניות בלבד ללא פקקים.

הרכב נשמר בפדנטיות מוחלטת,מי שמכיר אותי יודע, ננהג ונלחץ בטאקט , לעולם לא נלחץ בנסיעה יום יומית סתם ככה, אפילו לא הגעתי איתו למנתק פעם אחת.

לא עבר 2500 סל"ד לפני הגעה לטמפ' עבודה של שמן ונוזל קירור, מזגן עובר לאוורור 5 דקות לפני סוף נסיעה למניעת הצטברות לחות וריחות והמדחס מופעל בסל"ד סרק בלבד.

הרכב במצב של תדלק וסע- עבר את כל היישור קו הכבד, אין שום דבר בלוי שיצטרך החלפה בקרוב ככה שיש ראש שקט להמון זמן.

למי שמפחד מהתדמית של הצרפתיות-הרכב מעולם לא נתקע, כל פעם הניע ונסע, 955 אחוז מהטיפולים היו טיפולי מנע ולא טיפולי שבר, משמע טופלו מתוך רצון.

הבעיה היחידה שעוד לא היה לי זמן לטפל בה זה חלון צד נהג שנתקע בנק' מסויימת,זה לא המנוע כי הוא יורד ועולה עד לנקודה הזאת.

דורש 25,000 ש"ח.

אין שום רכב בסכום הזה עם יחס כח סוס למשקל כזה, שמספק הנאה וחיוך שלא יורד מהפנים בכל סיבוב בו ובטח שאין רכב הנעה קדמית בטווח השנתונים האלה שהוא יותר טוב ממנו,בשום סכום !

נע על קו חולון פתח תקווה הרצליה

אור - 05247-93-934

אם אני לא עונה אז אפשר לסמס.IMG_20151230_WA0000.jpgIMG_20150820_WA0027.jpgCLIOWALL.jpg20161015_194525.jpg06b5220a8801e35df139d546eaf54367.jpgqaDtVoh.jpg

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...