Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת ניהול מנוע של BR Performance לספורטאז 1.6 טורבו

שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנתונים נכונים ואמינים, כך לפי הגרף ולפי מה שמפורסם, מי שייכנס ללינק שפרסמתי, ייראה גם את הטוסון 1.6 טורבו שמבצעים בו כיולים וכו'.

השאלה היא, האמת העלאת 8.5-10 קג"מ (תלוי עם אובר בוסט וכו') וכ 43-45 כ"ס, יכולה להחשב כאמינה לאורך זמן... אחריי הכל מדברים כאן על 1.6 בסופו של יום כיוון שמדובר על קרוב ל 140 כ"ס לליטר, לא קצת.

מעניין מה הזמן יגיד או האם בכלל נוכל לדעת אי פעם, האם זה שיפור שנוח לעשות אותו ללא חשש או... אי אפשר לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בחייאת, פעם אחרונה שאתה עושה ניסוי בתנאים כאלו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון

קודם כל, בסרטון רשמת 7 שניות שוב פעם, ה 100 בספידומטר שלך זה לא 100 באמת, זה ברור לך נכון?

נראה יותר כמו 8 שניות בפועל, אם אני לא טועה. (לא, ה 100 זה לא 100 באמת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא, האמת העלאת 8.5-10 קג"מ (תלוי עם אובר בוסט וכו') וכ 43-45 כ"ס, יכולה להחשב כאמינה לאורך זמן... אחריי הכל מדברים כאן על 1.6 בסופו של יום כיוון שמדובר על קרוב ל 140 כ"ס לליטר, לא קצת.

לא חושב שזה כזה ביג דיל, זה שזה 1.6 לא באמת אומר משהו, יש היום מנועי 1.6 שיוצאים עם הספקים דומים מהחברה (208 GTI, קורסה OPC), לפולקסווגן יש מנוע 2.0 שמוציא 150 כ"ס לליטר ולהונדה יש מנוע 2.0 עם 310 כ"ס. אבל עזוב את כל אלה, זה צ'יפס. לאלפא יש מנוע 2.9 עם 510 כ"ס (175 לליטר) ולמרצדס (A45) יש מנוע 2.0 עם 381 כ"ס (190.5 לליטר).

נכון, מדובר על מנועים ש"יועדו" לעבוד בתנאים האלה, אבל אם נחשוב תכלס על מה יכול "להישבר" מכזאת כמות כוח לליטר נגלה שתכלס, שום דבר. תלך אחרי שרשרת הניפוץ (אפילו יותר נכון להגיד "בעירה" כי היא איטית מאוד ביחס לניפוץ "פרופר") של הדלק ותראה שבכל שלב הכוח לא נבלם ע"י שום דבר ושבסוף, אם נותנים ללחץ להשתחרר כמו שצריך ע"י פליטה נאותה ושילוב הילוכים נכון הדבר שנושא בכל ה"סטרס" של הסיפור הזה הם הצמיגים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על מנועי 2 ליטר עם מעל 500 כוח, זה לא פקטור שצריך להתחשב בו (כ"ס לליטר).

כבר קיימים מנועים 1.6 מאוד חזקים לנפח שלהם (כבר ראינו פיאסטה ST 1.6 עם מעל ל350 כוח), זה שהרכב אחרי תוכנה עושה 8 שניות למאה אני בספק.

עריכה אחרונה על ידי shapin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עושה פחות מ10 שניות למאה כסטוק,נניח.

לא רואה שום בעיה לרכב כזה לעשות בסביבות ה8 שניות...

נהגתי ברכב והוא הרגיש לי מאוד זריז כסטוק,זריז כן? לא עכשיו מכונת אבק.

אם זאת אחרי תכנה,לא חושב שיש ותהיה לו בעיה לעשות 8 שניות.

אצלי כסטוק בX3 במוו הרכב עשה 8.5 שניות למאה,עכשיו 6.5 שניות.

כל תכנה תזרז את בלאי המנוע ללא יוצא מהכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר על בלאי

על טווח של כמה שנים מדובר? ב3-4 שנים ראשונות או אחרי? נניח ואני נוסע ב 3 שנים כ 35 אלף , האם צפוי בלאי רב או סביר?

הרכב עשה לפני התוכנה 9.3 שניות למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר על בלאי

על טווח של כמה שנים מדובר? ב3-4 שנים ראשונות או אחרי? נניח ואני נוסע ב 3 שנים כ 35 אלף , האם צפוי בלאי רב או סביר?

הבלאי תלוי בעיקר בסגנון הנהיגה שלך מאשר התקופה או הק"מ (שברור שגם להם יש השפעה)

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הזמנים של יוטוב וכשהוא מגיע ל 100 על הספידומטר, מה שלא אומר 100 קמ"ש במציאות.

כיצד הכי נכון למדוד 0-100?

לפי מה שאני מבין הרכב הזה והולוסטר בעלי מנוע זהה ,1.6 טורבו. לולוסטר 205 כס ולספורטאז 177. המנוע של הספורטאז יכול לעמוד בהעלאת ההספק לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי Davidbarr94
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום דויד,

יש לי רכב דומה ואני שוקל לעשות גם את השידרוג.

שאלתי היא בנושא צריכת הדלק. כרגע הרכב שלי עושה, בערך, 1:10 (כמעט כל הנסיעות הן בעיר).

מהי צריכת הדלק שלך עכשיו, לאחר השידרוג, וביחס למצב לפני כן?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום דויד,

יש לי רכב דומה ואני שוקל לעשות גם את השידרוג.

שאלתי היא בנושא צריכת הדלק. כרגע הרכב שלי עושה, בערך, 1:10 (כמעט כל הנסיעות הן בעיר).

מהי צריכת הדלק שלך עכשיו, לאחר השידרוג, וביחס למצב לפני כן?

תודה!

כרגע צריכת דלקת 11.2L/100Km לפי מחשב הדרך לאחר התוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...