Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג צעיר- 138 בכביש 90

שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז לאחר חודש שלילה מנהלתית ועוד תקופה לא קצרה(ביולי הייתה העבירה, בסוף אוגוסט נגמרה השלילה המנהלתית) המשפט קרב ובא.

אני ללא עבירות בעברי, הוצאתי רישיון במאי 2014, כלומר במשפט יהיה לי רישיון שנתיים וחצי. 138 לאחר הפחתה.

בגדול אני ילד טוב, העבירה הייתה חודש אחרי שנפלתי מקורס טיס, ואני מניח שההתמכרות לאנדרנלין והביטחון מופרז שפיתחתי בטיסות יצאה קצת על הנהיגה שלי :roll:

אני בפער הנהג הזהיר מהחברים, מיותר לציין שמיולי מד המהירות לא גלש בקמ"ש אחד מעל המהירות המותרת. מה גם שאני בצבא מסיים הכשרה בתפקיד מבצעי, ובבית רק בחלק מהסופשים. בקיצור, גם אם תהיה שלילה על תנאי אני לא מודאג.

הבעיה היא שאני לא סגור למה להתכונן למשפט. איך להגיע(אם אגיע ברכב לבד וישללו לי את הרישיון- יהיה לי איך לחזור? שוללים באותו הרגע?), מה צריך להביא, למה להתכונן? האם ממש להכין "נאום" והסברים על הסיטואציה או שזה הליך מאוד פורמלי וטכני?

האם צפויה לי שלילה בפועל/נקודות/דרישה לטסט או תיאוריה מחדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיע עם הרכב. השלילה תתחיל להספר עם הפקדת הרשיון במזכירות בית המשפט

משפט תעבורה מתנהל כך:

פגישה ראשונה מכונה "הקראה" בה מקריא השופט בפניך אך כתב האישום ושואל האם מודה או כופר.

מודה - נגזר דינך במקום

כופר - נקבע דיון נוסף הנקרא "הוכחות" בו יופיע גם השוטר שהפעיל את מכשיר האכיפה או טכנאי המעבדה שהפיקה את הצילום

בדיון זה השוטר/טכנאי מעיד על מה שהיה ואתה או בא כוחך (אם שכרת) רשאי לחקור אותו חקירה נגדית על מנת לטעת ספק במוחו של השופט. בתום הדיון מחליט השופט על הכרעת הדין

במקרים מסויימים תיקרא פעם נוספת לישיבת הקראת גזר הדין. שם המקום והזמן ל"נאומים". להערכתי במקרה שלך - לא לעניין. השופט שמע למעלה מ 230 "בכיינים" למיניהם ויודע להשלים למי שהתבלבל את ה"נאום"

מה צפוי לך?

קנס כספי בסדר גודל של 1000 ש"ח.

פסילה של 2-3 חודשים בפועל ועוד כזה על תנאי לשנתיים.

מאחר ואינך נהג חדש בעת קרות העברה, לא תיקרא למרב"ד ולא תיאלץ לעשות שוב טסט ותאוריה

הנקודות שתקבל הן באדיבות משרד הרישוי

תנסה לבוא בדברים עם התובע טרם ההקראה. זה המקום ל"נאומי התרפסות" ותנסה להגיע אתו לתמהיל של קנס גבוה ועל תנאי ארוך ביחד עם שלילה קצרה

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצתי קצת שונה.

נסה להימנע מפגישה עם השופט.

סגור את הנושא מול התובע בחוץ.

48 מעל המותר לנהג צעיר (ללא עו"ד) זה מתכון לאסון.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלו

נהג חדש צעיר זה לא נהג חדש שעליו יש מגבלות שונות.

ההגבלות על נהג חדש צעיר זה עניין המלווה בלבד.

לעומת נהג חדש שבו אם עבר עבירה מן העבירות המנויות בתוספת השלישית מנקנקים אותו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואינך מתכוון להגיע לשלב ההוכחות - הייתי דווקא ממליץ להשאיר את הרכב בבית (או לבוא עם מישהו אחר שיכול לנהוג).

במידה ואתה מודה כבר בשלב ההקראה, השופט יחליט על פסק דין. לעיתים הוא מחליט כי הפסילה תתחיל מיד. לעיתים הוא מוכן לדחות אותה בכמה ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפקיד באותו היום אבל נותנים לך מספר שעות להגיע הביתה ברכב.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תודה לכולם על התגובות.

ראשית, בית המשפט שעתיים וחצי נסיעה ממני. במידה ואודה, האם אצטרך להגיע שוב לשם או לא?

למען האמת ציפיתי לכך שהשלילה המנהלתית תסגור את העניין.. חודשיים שלושה בפועל נשמע לי נורא, ובגדול אני מאוד חושש מזה. אם הייתי יודע הייתי לוקח עורך דין עוד מהשלילה המנהלתית שיבטל לי אותה.

לצערי הרב הגעתי למצב הנוכחי, מה אוכל לקבל בעסקת טיעון להערתכם? האם יש אפשרות לחודש שלילה, או ללא שלילה בכלל במשפט/בעסקת טיעון? אני מבין כי אף אחד כאן לא השופט, אבל אצטרך הערכה על מנת לחשוב האם כדי לשכור עורך דין.

מה עלות של עורך דין זול(בכל זאת, חייל..) במשפט מסוג זה, ומה המלצתכם? נשמע לי מצחיק מאוד שעורך דין יכול להגיד משהו שאני לא יכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד יכול לנסות לאתר נקודות חולשה משפטיות בתיק. יכול לנסות להעלות טיעונים משפטיים/ לנסות להתבסס על תקדימים.

אם היה לך את הידע המשפטי - אולי גם אתה היית יכול לעשות זאת.

אני בכוונה הדגשתי את המילה לנסות, מאחר ואין אפשרות להבטיח כי אכן ימצא פרצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד יכול לנסות לאתר נקודות חולשה משפטיות בתיק. יכול לנסות להעלות טיעונים משפטיים/ לנסות להתבסס על תקדימים.

אם היה לך את הידע המשפטי - אולי גם אתה היית יכול לעשות זאת.

אני בכוונה הדגשתי את המילה לנסות, מאחר ואין אפשרות להבטיח כי אכן ימצא פרצה...

לפני מספר חודשים העלתי לכאן את התיק, את הדוח והכל. היה דיון שלם.

בגדול ממה שראיתי עכשיו אתה וישה אמרתם שמצבי לא טוב, שצוין שהייתי בודד ושהדרך מוארת והממל"ז חדש. הבנתי שאפשר לבקש את התאריך בדיקה שלו או משהו כזה, אבל גם נשמע לי קצת חסר סיכוי.. השאלה אם במקרה כזה, עדין עורך דין יכול לעזור לי?

ומבחינת שלילה, 2-3 חודשים בפועל זה כולל החודש שהייתי במנהלתית או לא?

כמה זמן להגיע לפני על מנת לדבר עם התובע? ומה לדעתכם עסקה שכדי לסגור איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חיפשתי את השרשור הקודם

המלצתי לך לכתוב מכתב ולבקש מהם חומר כשבועיים שלוש לפני הדיון ?

האם ביצעת?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חיפשתי את השרשור הקודם

המלצתי לך לכתוב מכתב ולבקש מהם חומר כשבועיים שלוש לפני הדיון ?

האם ביצעת?

אני זוכר, הדיון היה רחוק ולכן עדין לא ביצעתי. תיכננתי עכשיו, כי בדיוק הגיעו השבועיים שלושה לבקש.

אבל בו זמנית פתחתי את הדיון כי עלתה בי המחשבה וההבנה כי אני לא מוכן מספיק למשפט, ואולי משתלם לי לקחת עורך דין.

כל נסיעה לנצרת בשבילי היא 150 שקל ושעתיים וחצי באוטו. לכיוון. אם אצטרך לנסוע למשפט, ואז לקחת את הרישיון, ועוד הדו"ח שבטח העורך דין יוריד לי קצת.. כבר הורדתי 600 שקל ממחיר העורך דין(היחסי, מול האופציה ללא). מצד שני, הרישיון אינו צורך יומיומי.

נקודה תחתונה, מתלבט, האם החומר שאבקש יוכל להשפיע על ההחלטה וההערכה שלכם? ומה דעתך בנושא עורך הדין, האם ההבדל מהותי? ומה טווח המחירים?

תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד זה באלפים

כתוב את המכתב ושלח מחר בדואר רשום עם אישור מסירה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה מצפה לי אחרי שאשלח את המכתב הזה? מה צריך לחפש בתשובה, מה יכול להיות שאמצא?

והאם לדעתך עורך דין זו אופציה מומלצת, במידה ויש לי באזור ה2000 שקל להשקיע בנושא?

עדין לא הבנתי מה גזר הדין הממוצע במקרים אלו. מצאתי באינטרנט נהג צעיר עם מקרה דומה שלא קיבל שלילה נוספת בפועל(מעבר למנהלתית), מה סביר שיקרה, מה פחות והאם החודש מנהלתית נספר לי?

עריכה אחרונה על ידי Echrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסתכלתי בשירשור המקורי, אך לפי התיאור אני זוכר את הסיפור.

אינני יודע אם התביעות יגיבו לבקשה לצילום חומר שנשלחה במכתב.

חוץ מזה, תודות לנפלאות דואר ישראל - סיכוי טוב שהמכתב יגיע ויקבל התייחסות פחות או יותר בתאריך של המשפט. את התגובה - כמעט בוודאות תקבל לאחר המשפט. לכן, לדעתי כדאי לבזבז את הזמן/כסף ולהגיע אישית לתביעות (לפני כן תתקשר לוודא יום ושעות קבלת קהל. אולי גם יש צורך לקבוע תור מראש -> לכן אינני אוהב לדחות דברים לרגע האחרון).

לגבי פסקי דין של מקרים אחרים שהתפרסמו באינטרנט, יש לקחת אותם בערבון (מאוד) מוגבל - גם אם המקרה נראה לך זהה, ישנם נסיבות מקלות/ מקשות שלא תמיד מתפרסמות אך השופט לוקח אותם בחשבון. כמו כן, תלוי בגישה של כל שופט. ישנם כאלה שהם יותר מחמירים. ישנם כאלה שהם יותר מקלים.

לגבי עו"ד - אני חושב שעו"ד עולה יותר. הרבה יותר.

לגבי שיחה עם התובע וניסיון לסגור עסקת טיעון - תגיע לקראת השעה שזומנת אליה. כאשר תיידע את התובע שהגעת (בשביל שידע שאפשר להגיש את התיק למשפט), הוא ישאל אם אתה מודה. אולי גם יציע לך עסקת טיעון (אם לא יציע - אז תשאל אם הוא מוכן לעסקת טיעון בשביל לחסוך את זמנו של בית המשפט ושל התובע - קצת ליקוק עדין לא יזיק).

לדעתי, אתה יכול לבקש להקל בקנס ומאידך לתת לך תקופת שלילה מעט יותר ארוכה.

מאחר ואתה חייל - תבוא עם מדים (יש סיכוי שיבואו לקראתך).

אם אינך מקבל עסקת טיעון טובה, אתה יכול בטיעונים לעונש לבקש את התחשבות בית המשפט ולספר את מה שרשמת כאן על נפילה מקורס טיס, בטחון מופרז וכן כי הבנת כי חצית את הגבול וכיום את מקפיד וכו' וכו' וכו'.

כאשר השופט קובע לך פסילה בפועל ויגיד לך להפקיד רישיון במזכירות - תבקש ממנו במפורש היתר לנהיגת הרכב כדי לחזור הביתה (גר רחוק. לקח לך כ-3 שעות נסיעה). או שייתן היתר לנהיגת הרכב למספר שעות או שיחליט כי הפסילה תתחיל יום למחרת (שיקול שלו).

תשמור את כל המסמכים (כתב אישום + פסק דין + אישור מזכירות על הפקדת רישיון). אתה תזדקק להם כאשר תיגש למשרד רישוי כדי לקבל את הרישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שהבנתי מה אני אמור לחפש אצל התביעות.. כלומר מה החומר שאני צריך לקחת וכיצד יעזור לי?

בנוגע לשאר, זו התוכנית, אשמח אם תגידו לי אם הבנתי נכון.

אני מחכה למועד המשפט ומתכנן להגיע שעה לפני, על מדים(ובלי הנשק)- מחפש את התובע, אומר לו שאני הולך להודות ושאני מעדיף לסגור עסקת טיעון במקום כל הבלאגן ובזבוז הזמן של המשפט. נאום "נפלתי מטיס, אני נהג אחראי בלי עבר ואני מאוד מצטער, חוזר פעם בשבועיים והחברה חצי שעה נסיעה.." , כאן צפוי להציע לי 2-3 חודשים שלילה בפועל, שנתיים בתנאי ו800-1000 קנס? לאיזו עסקה לדעתכם כדי להסכים ולאיזו לא? והאם השלילה המנהלתית שריציתי כבר נחשבת או לא? והאם הוא בטוח יציע לי עסקת טיעון?

אם אני מסרב, מגיע למשפט, אומר את אותו נאום רק מקוצר ומתומצת, ומודה בהכל?

לא ציינתי, אבל אני עדין סבור כי או שהייתה בעיה במכשיר, או שתפסו את הרכב לפני. אני מאבד קצת ביטחון בגירסא שלי, אבל לדעתי נסעתי באזור ה125-130 במקסימום. הדוחות כתובים נכון, כל מה שניסיתי בתקופה לאחר הדו"ח לא צלח, אז ויתרתי. יש מצב שפשוט לא שמתי לב למהירות באמת וסתם הייתי בשוק מעצמי שהגעתי לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...