Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Eonon GA6151

YuvalShs
שימו לב! השרשור הזה בן 2660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

רכשתי את המערכת הנ״ח למאזדה ורציתי לשאול כמה דברים..

באתר כתוב שיש RGB לצבעים על הכפתורים של המערכת ואצלי זה רק באדום איך אפשר לשנות את הצבעים למה שאני בוחר?

הסאונד המקסימלי זה 30 ויותר לא עולה וזה עדיין די חלש לי לרכב, איך אפשר לשחק עם זה שיהיה חזק יותר?

אין לי שפה עברית במקלדת, יש פיתרון לזה?

זה לבינתיים השאלות, אשמח דם לטריקים וטיפים למערכת הזאת כי היא ממש מסובכת ואני לא ממש מבין באנדרואיד.. אם יש מדריך נחמד זה מאוד יעזור!

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

1. אתה נכנס להגדרות המכשיר שנקרא: FACTORY SETTINGS PASSWORD והסיסמא היא: 1688 או 126 שם תוכל לשנות פרמטרים שונים לדוגמא.

לגבי הצבעים, האפשרות נקראת: CHAMELEON 2.0 לא זוכר אם זה בהגדרות עם הסיסמא או בתוך ההגדרות הרגילות של המכשיר או בתור אפליקציה, פשוט תנסה לחקור

2. יש לך כפתור LOUD בפאנל הראשי שייתן לך "בוסט" אבל בתמורה כנראה לא תוכל לשמור על ווליום 30 - ספר לנו מה ההבדלים והתחושה במעבר מהיחידה הקודמת שהייתה לך או המקורית לעומת זאת, מבחינת סאונד, באס או איכויות כי זה מעניין לדעת כיצד היא התממשקה עם מערכת ה BOSE האנגלוגית אם יש לך.

3. יש אקוולייזר יחסית סביר בסיסי שנמצא בהגדרות, תמצא אותו ותשחק שם עם ההגדרות בהתאם לנוחיות שתרצה להגיע אליה

4. הוספת שפות זה כמו בכל מכשיר אנדרואיד, אתה נכנס להגדרות במכשיר, למקלדת ומסמן בוי את השפה העברית ואז יהיה לך אפשרות להקליד באנגלית ובעברית או בכל שפה שתרצה כמובן בהתאם למה שתוסיף מהרשימה, מאוד פשוט

5. אפשר למצוא הסברים או מדריכים ברשת, תבדוק מול EONON שיש לך את העדכון והגירסאת תוכנה העדכנית מחודש נובמבר (בעבר היחידה הייתה קצת איטית כביכול, אבל אני מאמין שיש לך את העדכון מן הסתם אם היא חדשה לגמריי ועובדת מהר).

6. הינה שרשור בפורום כלשהו על היחידה:

http://www.mazda3forums.com/70-2004-2009-electronics-discussion/716577-hot-new-eonon-android-5-1-1-mazda-navigation-ga6151f-1024x600-hd-screen-released.html

7. ברמה הכללית אם אתה מסתבך עם אנדרואיד, תבקש מחבר שיש לו מכשיר אנדרואיד שישב איתך בתפריטים וכו', זה די פשוט

או שתחקור בעצמך כמובן, לשחק איתה שעה שעתיים

8. יש המון אפליקציות מובנות בתוך היחידה או לחלופין, אתה מוריד את מה שאתה רוצה וצריך דרך חנות האפליקציות של גוגל

9. אתה יכול לעצב את האייקונים והתפריט שלך כפי שתרצה, ככה שתסדר את האפלקיציות הנדרשות לך באמת

10. אתה יכול להתקין מצלמת רוורס או מצלמת DVR שתהיה גם רוורס וגם תקליט (שים לב שזה מיוחד ועם חיבור USB)

בנוסף, תתן חוות דעת וביקורת מעניינת למען הקוראים העתידיים ובכללי, שנוכל להתרשם.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב למקלדת עברית אני מאוד אוהב את ANYSOFTKEYBOARD ואת ה3D SKIN שלהם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה שאלות ברשותכם לאחר שאני ממשיך ללמוד על המערכת..

1) הסאונד המקסימלי הוא 30 וזה עדיין די חלש, במערכת הקודמת (זד) זה היה באמצע.. איך אפשר להגביר עוד? האיכות די על הפנים.. אולי נשרף מגבר או רמקול מסויים?

2) בסרטונים ראיתי שיש לוגו של מאזדה בעליה של המערכת ואצלי לא... זה תקין?

3) אם אני מזמין את המצלמת דרך שלהם R0008 אני צריך משהו בנוסף? כרטיס זיכרון משהו?

4) יש לי את הגירסה החדשה, 6151 (בלי ה-F) ולפי הפורום הם רשמו שזה תומך בתצוגה בבלוטוס, ואצלי כשאני שם שיר לא מופיע כלום, לא הזמר ולא שם השיר.. האם זה תקין? בנוסף, האם אני צריך לעדכן גירסה? לפי מה שהם כתבו זו מערכת שיצאה רק לפני שבועיים..

5) ראיתי שאפשר לשקף את הטלפון שלי על המולטימדיה (לדוגמא סרטון שאני רואה) איך אפשר לעשות את זה?

עריכה אחרונה על ידי YuvalShs

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בצעת את מה שהיה עם ה LOUD? יש לך מערכת BOSE במקרה עם מגבר כלשהו? (לא סביר אבל לכל מקרה) הכל יכול להיות והכל תלוי איך התקינו מי התקין ומה חובר ומה לא חובר, בהחלט ניתן לבדוק. איך בודקים? אתה מחזיר את המערכת הקודמת ובודק האם זה אותו מצב.

2. יש לוגו בהחלט לפי סוג הרכב ולפי המתאם שלו, זה אוטומטי ולא דורש שום שינוי למעשה אבל במידה וזה לא, תפעל כפי שרשמתי לך עם הסיסמא, אתה ניגש להגדרות מכניס את הסיסמא ויש לך אפשרות לשנות פרמטרים פנימיים כולל בחירת לוגו מן הסתם.

3. לגבי המצלמה, אתה צריך שהיא תקליט על כרטיס זכרון מן הסתם, לדעתי. זה אומר שפשוט תשלח להם מייל תשאל מה דרוש ממך.

4. שלח להם מייל בנושא ואת הגרסא של היחידה שלך והם יגידו אם זה הכי מעודכן או לא, לרוב הם מעדיפים שלא לעדכן ולכן, תבדוק ברשת במקביל.

5. אם לא מצאת בגוגל איך לשתף במירור למכשיר, תבדוק מולם במייל שוב פעם או למצוא בגוגל, יש מספיק הסברים וסרטונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על עזרתך הנהדרת, מעריך את זה מאוד!

הצלחתי להיכנס ולשנות לירוק את הצבעים אבל יש רק אדום ירוק וכחול, אין עוד צבעים או משהו מתחלף אוטומטית?

לגבי הסאונד, יש לי מגבר וסאב אבל משהו פשוט לא של בוס ובמערכת הקודמת היה סאונד הרבה יותר גבוה ופה המקסימום 30 לא נותן לי סאונד ממש גבוה.. יש דרכים לשפר את זה? אולי להחליף מגבר ורמקולים?

בהגדרות מפעל יש המון תפריטים ונושאים ובגלל שאני לא יודע אני מפחד להרוס אבל כן בא לי להתאים אותה אישית ואני מתבאס שאני לא מבין בזה ממש..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היציאות [RCA] של המערכת כנראה חלשות לעומת הקודם

ליין דרייבר יוכל לעזור לך

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מה זה קשור לצורך בליין דריבר?

אם יש מגבר חיצוני שמעורב בסיפור הזה (ומגביר גם לצורך הענין את הרמקולים), אז הגיוני שיש צורך לבצע כיוון גיין מחדש.

(ורק תזכורת בהקשר זה - גיין זה לא כפתור ווליום!)

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז לאחר שרכשתי כרטיס סין והורדתי קצת אפליקציות מהגוגל פליי..

רציתי לציין את העובדה שהמערכת די איטית וזה קצת משגע אותי, שמתי רכיב OBD שבבלוטות זה זיהה אבל האנג׳י לא מצליח לזהות אותו.. יש למישהו פיתרון? אולי עשיתי משהו לא בסדר?

הסאונד עדיין מאוד חלש ואין לי פיתרון לזה..

אין לי שפה עברית במקלדת, מישהו יודע איפה מורידים? ומה עושים?

אפשר להחליף סקינים וערכות נושא למערכת ולאפליקציות?

ואם יש כאן מישהו עם המערכת, יש מצב להעלות תמונה איך הוא סידר ואיך זה נראה אצלו לשאוב קצת השראה?

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו קטן, איך אני יודע כמה מקום נותר לי והאם יש אפשרות לשים כרטיס SD ולהתקין עליו אפליקציות?

כי המערכת די איטית ואני לא רוצה להעמיס על המקום שלה..

האם יש אפשרות להחליף מקלדת? והאם יש אפשרות לשנות עיצוב? אני לא רוצה סתם להוריד אפליקציות ולהרוס את המערכת כי זה גירסה מובנית שלהם ואני לא יודע מה תומך..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

קודם כל, לגבי העברית... אתה צריך חבר או אדם שמבין באנדרואיד או מחזיק מכשיר אנדרואיד, זה זהה אחד לאחד.

הוספת העברית שקיימת כבר במכשיר, מתבצעת בקלות בתפריט שפות, ניגש להגדרות המקלדת ותהיה לך מקלדת ברירת מחדל. יהיה אייקון לידה או בצד להכנס להגדרות או להגדיר שפות למקלדת, הכל מובנה ולא צריך להוריד שום דבר.

מבחינת הסאונד, כפי שמבינים כרגע וחבל שלא ציינת קודם, יש לך מגבר וכו', אתה צריך לכוון כמה פרמטרים מחדש, תתייעץ כאן עם החבר'ה בנושא.

הצבעים - שלח מייל ל EONON עם מספר שאלות, הם יענו לך וחבל שאתה תתעכב בגלל זה.

אפשר לבצע קאסטום כזה או אחר למערכת אבל זה תלוי בידע שלך באנדרואיד ברמה הכללית, לא משהו מסובך מדי.

אני רוצה שתראה את כל הוידאו הזה, הבחור סוקר מערכת זהה כמעט לשלך, רק עם ה F בסוף.

הוא טוען וצירף לינק להורדת הגרסא של "אוקטובר" ותראה אם האיטיות שלך זהה לשלו, אם כן עלייך לעדכן את התוכנה פשוט.

*** קודם כל תבדוק את הגרסא שיש לך שמותקנת כרגע ב ABOUT במכשיר שם ותשאל אותם מה הכי עדכנית.

כנס ללינק שהוא צרף לתיאור, תעתיק את זה על כרטיס SD מפורמט ל FAT32 ותכניס אותו לסלוט ה GPS.

לאחר מכן תגש להגדרות המכשיר הרגילות > ABOUT > UPDATE שם זה יתחיל את העדכון בכללי.

הכל על אחריותך ולכן, קח חבר שמבין קצת באנדרואיד.

כל השאר אני באמת ממליץ לך לשלוח להם מייל עם מספר שאלות ברורות לתשובות ולהמתין, הם יחזרו אלייך, בשביל זה יש להם שירות לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, שוב תודה על עזרתך..

בגדול את רוב הדברים הצלחתי לעשות לאחר משחק קצת עם המערכת.. הורדתי עברית וסידרתי אותה קצת.

את הסאונד עדיין לא הצלחתי לשנות, אולי צריך להחליף מגבר ורמקולים?

לגבי המקלדת.. היא לא נוחה לי, אם אוריד מהפליי מקלדת אחרת זה יעבוד אוטומטי? או שזה יכול להרוס?

יש בפליי איזשהו עיצוב שאפשר להוריד ואז זה מחליף לי את האייקונים?

ועוד משהו קטן, איך אני יודע כמה מקום נותר לי והאם יש אפשרות לשים כרטיס SD ולהתקין עליו אפליקציות? כי אני לא רוצה להכביד על המערכת ובגלל שזה רום מובנה שלהם אני לא יודע מה תומך לכן אני חושב 5 פעמים לפני הורדת כל אפליקציה..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, ממש לא ולא נראה שהוא בכלל מתעמק בתשובות שמוסרים לו כאן.

בכל מקרה, הינה התשובות הסופיות אחרת אני לא באמת רואה טעם, זה ייגרר שוב ושוב.

אם אתה תהיה באשדוד או רחובות תשלח הודעה פרטית אוכל להציץ ולעזור לך במספר דברים.

אתה מגיע למירוץ הדראג בשישי? אפשר להציץ גם שם.

השאר? תציץ בתשובות של TOM_22 קודם כל, הוא הסביר לך יפה ובתשובות הנוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, שוב תודה על עזרתך..

בגדול את רוב הדברים הצלחתי לעשות לאחר משחק קצת עם המערכת.. הורדתי עברית וסידרתי אותה קצת.

את הסאונד עדיין לא הצלחתי לשנות, אולי צריך להחליף מגבר ורמקולים?

לגבי המקלדת.. היא לא נוחה לי, אם אוריד מהפליי מקלדת אחרת זה יעבוד אוטומטי? או שזה יכול להרוס?

יש בפליי איזשהו עיצוב שאפשר להוריד ואז זה מחליף לי את האייקונים?

ועוד משהו קטן, איך אני יודע כמה מקום נותר לי והאם יש אפשרות לשים כרטיס SD ולהתקין עליו אפליקציות? כי אני לא רוצה להכביד על המערכת ובגלל שזה רום מובנה שלהם אני לא יודע מה תומך לכן אני חושב 5 פעמים לפני הורדת כל אפליקציה..

אני לא מבין למה אתם לא חושבים שאני לא מתעמק בתשובות שלכם.. כן קראתי ויישמתי, חלק מהם כלליות ולא ממש מכוונת לתשובה, אתם יותר נותנים לי לחפש אותה..

בכל מקרה הצלחתי להסתדר עם רוב הדברים, חוץ מכמה שאלות שעדיין לא קיבלתי עליהם תגובה..

אתם לא חייבים לתקוף, כל המטרה בפורום היא לעזור ללא תמורה..

ואני חיפאי, אז לצערי תודה על ההצעה אך איני מגיע לאיזור אשדוד.

* ובציטוט למעלה ישנם כמה שאלות שלא קיבלתי עליהם את תשובתכם..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...