Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידני 40K

RG1
שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני סטודנט ומחפש שדרוג, מכרתי מזדה לאנטיס ישנה, ועכשיו אני מחפש לקנות רכב טוב יותר שילווה אותי לכמה שנים הבאות, לפחות 3~4 שנים.

כשהתחלתי לחפש ננעלתי על סוזוקי סוויפט, ניסן מיקרה, פיקנטו, או i20.

עם החיפושים שמתי לב שכל מה שאני מוצא זה או ליסינג עם איזה 70K קילומטרז, או פרטי עם 100 ומשהו אלף, או סתם מחירים מפוצצים שגורמים לי לתהות אם כבר לקחת הלוואה ולקנות רכב חדש.

כשהגדלתי את החיפוש לידני, שמתי לב שצצות הרבה אופציות מעניינות, רק עכשיו ניסן יצאו במבצע של ניסן מקרה חדשה ב56 אלף, אבל - ידנית.

אני תוהה מה לעשות, מצד אחד אין לי בעיה לנהוג על ידני מבחינת 'עצלנות', בעייני זה דווקא מוסיף הנאה לנהיגה, מה שמרתיע אותי זה שדווקא למרות שידני נחשב יותר אמין, אני אגרום לבלאי מהיר יותר לגיר\קלאץ בגלל שאני לא מנוסה בידני (לא נהגתי בידני פעם אחת מאז הטסט, לפני 5 שנים)... ואז כל החיסכון\אמינות שבידני יהרסו בגלל נהיגה לא טובה.. ושלא נדבר על פקקים שאני חווה מדי יום בדרך ללימודים (לא פקקים רצינים של ת"א אבל בכל זאת רבע שעה כל יום בערך)..

בקיצור, האם שווה להתשפר על ידני? צריך לחשוש מבלאי שאני אגרום לגיר? תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה לחשוש מכך שתגרום נזק לגיר.

לאחר מספר ימים בודדים אתה תנהג על ידני בצורה מעולה בלי לשים לב בכלל.

אחרי חודש של נסיעות יום יומיות אתה כבר תדע גם איך לנסוע בצורה החסכוניות יותר, איך להעביר הילוכים בצורה הכי זריזה ועוד טכניקות כאלו ואחרות.

אתה מוזמן לקרוא טיפים המייעצים כיצד לנהוג נכון לאחר שתשתפשף, אני אישית מאמין שאין לך מה לדאוג.

חוץ מזה אני דיי בטוח ש3-4 שנים לא יזיזו לגיר גם במידה ולא תהיה עדין כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...