Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרת סוסים אבודים לפולו 2007

dman86
שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לא מרבה להשתתף בחלק הזה של הפורום, אז סלחו לי על שאלות שבטח כבר נשאלו כאן מאות פעמים לפני כן.

לאחרונה קניתי פולקסווגן פולו שנת 2007, לא תכננתי להשקיע בה שקל, אבל מודה שקצת התאהבתי.

מנוע 1.4 עם 75 כ"ס במקור (אם אני לא טועה).

בכל אופן, אני גר בחיפה ולא יזיק לי קצת אקסטה כוח.

אני ממש לא בן 19 ולא מחפש להפוך את זה לרכב מרוצים, אבל בהחלט הייתי רוצה לדעת האם אפשר לעשות משהו סמלי (כלומר לא יקר ומסובך) כדי לתת לה קצת kick, קצת יותר כוח.

אשמח לטיפים מעשיים או אנשי מקצוע (באזור חיפה).

המון המון תודה חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אפשרי אבל השאלה היא מה התקציב. בכל מקרה, אין באמת משהו משתלם שניתן לעשות לרכב ע''מ להפוך אותו לחזק יותר.

מה גם שסביר להניח שהאוטו גם במצבו המקורי לא היה עונה על הדרישות שלך, הרכב הנ''ל באמת עצל ומרגיש כבד ביחס למתחרות מהקטגוריה.

כדי לך לבדוק לגביי החלפה לדגם חזק יותר א לחלופין רכב אחר, אם זה עניין קריטי עבורך כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים הבאנליים אבל החשובים ביותר, זה לדעת איך הרכב טופל ומתי? זאת אומרת יש לבצע יישור קו די חביב מבחינת מספר דברים: שמן, פילטרים שונים, פלאגים שזה גם חשוב, שמן תיבת הילוכים אם צריך או נדרש ויש וכו' וכו'.

לאחר מכן? להבין שזה כל מה שמסוגל לתת הרכב ;) בשיא הרצינות, מדובר על מנוע אטמוספרי קטן ומניח שמדובר בתיבה ידנית לפי התיאור?

לצערי, מלבד התקנת פרוייקט טורבו יקר ולא חוקי כמובן של 10K במינימום, אין משהו שתוכל לעשות, בכדי לתת למנוע הזה יותר כוחות סוס.

התקנת צי'פ של תוכנה, במקרה הטוב ייתן לך כמה כ"ס בודדים בעלות של 2-3 אלף שקל שאת זה, כדאי מאוד שתשקיע לדעתי ביישור קו, צמיגים, שמנים, פילטרים וברכב עצמו.

מנועים אטמוספריים קטני נפח קשים מאוד לשיפורים ובתכלס? אין כל כך מה להשקיע בהם אלה אם כן יש תקציב מכובד מאוד ומן הסתם, הנושא הופך ללא חוקי שוב פעם.

*** בימי החורף נסה לנהוג לאל מדחס המזגן, ייתכן וזה יכול לעזור אם תראה שהוא פועל, כבה אותו.

אך אל תשכח להפעיל אותו מדי פעם, פעם בשבוע שבועיים לרענון המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...