Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלדן, פמה מימון רכב, והנציג שעקץ אותי

live4cars
שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מודה לך מאוד ששיתפת אותנו בעניין.

אני בטוח שלמדת את הלקח ואני מקווה שעוד אנשים למדו כאן - לא חותמים על מסמכים לפני שקוראים אותם.

אם מישהו טרח וכתב 8 עמודים - זה לא בגלל שהיה לו משעמם.

נכון, אבל אני לא יודע אם היית בעסקה כזו אי פעם. הישיבה בבנק עם בנקאי וגורם חוץ בנקאי (במקרה הזה של חברת המימון) היא מאוד מאוד "מפחידה" במובן הזה שהם יודעים מה הם עושים, והלקוח ברוב המקרים בור מוחלט. מסבירים לו פה ושם דברים ממש במהרה, מחתימים אותו על אלף טפסים ושולחים אותו לדרכו.

מעט מאוד אנשים יוכלו לשבת בנוחות ולקרוא 8 עמודים מסורבלים וכתובים בצורה משפטית כאשר הבנקאי ואותו נציג יושבים מנגד, הרוב פסיכולוגית רוצה לסיים עם זה. ברור שעדיף להגיד להם "נתראה עוד יומיים שאשב ואקרא הכל לעומק", אבל זה ברוב המקרים משהו שלקוח קשה לו להתמודד רציונאלית בסיטואציה, מה גם שלא בטוח שבקריאה עצמאית הוא יבין על מה הוא חותם. אם נאמר ללקוח משהו בעל פה, מן הראוי שהחברה תעמוד בהבטחותיה גם אם אשתו הלכה לבנק (אגב, לא פעם בית המשפט מבין את זה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים חותמים ולא קוראים כי זאת הנורמה החברתית המקובלת.

גם אני כזה לצערי.

אגב, לדעתי זה שאין בכל חוזה סיכום של כמה משפטים או שלא מגבילים את אורך החוזה בין אדם ללא ייצוג משפטי לבין גוף זה גם בעיה.

אבל לא צריך לפחד להגיד - שלום. אני קצת מוזר, אני אוהב לקרוא דברים לפני שאני חותם עליהם.

אם לא אכפת לך, אני אשב פה בצד כמה דקות ואקרא את המסמך. אולי תקבל מישהו אחר במקום בזמן הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט חכם שראיתי לפני מספר שנים:

אל תחשוב!

חשבת - אל תדבר!

דיברת - אל תכתוב!

כתבת - אל תחתום!

חתמת - אל תתפלא...

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד רתה לקוח לא בעייתי, אין בעייה גם לקבל הלוואה מהבנק.

קולגה מהעבודה לא מזמן החליף את הרכב החבוט שלו בפורד פוקוס חדשה יותר שהוא מצא במגרש, גם שם הוא קיבל הצעת מאה אחוז מימון מימון של 30,000 שקלים מפמה - בעצתי הוא החליט לבדוק הצעה גם מהבנק.

לבסוף המגרש היה מוכן לשחרר לו את הרכב ב-28,000 ובמידה והוא משלם במזומן והבנק שלו הציע אף הציע לו הלוואה בתנאים טובים יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא למגרש לא אכפת שתיקח מימון, להפך - לפעמים הם אפילו מרוויחים עמלה קטנה מהגוף הממן.

מבחינתם שתי האופציות שקולות למזומן.

כנראה שגם עם מימון היה מקבל ב28.

אבל בהחלט, הבנק זה המקום הראשון שהייתי בודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פמה, גבו ממך, בפועל 10.8% ריבית בתוספת עמלות. זה מימון מאוד יקר!

המימון בבנק תמיד יהיה זול יותר. חברות המימון האלו לוקחות בעצמן מימון בבנק כדי לממן את הלקוחות שלהן, מה שמעמיס על הלקוח את "הריבית דריבית"...

זו היתה טעות לחשוב שבגלל משכנתא עתידית עדיף לא ללוות בבנק. בבנק למשכנתאות, כשבאים לבחון את יכולת ההחזר שלך, הם מחשבים אותה על סמך כל החזרי ההלוואות שלקחת בכל גוף מממן.

כלל האצבע שעובדים איתו בבנק זה שאם כלל ההחזרים החודשיים של הלקוח על כל ההלוואות כולל המשכנתא מגיע עד שליש מההכנסה של משק הבית, אפשר לאשר את המשכנתא.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

חברים אני רוצה שוב להזכיר, לא ליטול הלוואה חוץ בנקאית לרכב מפני שהריביות יכולות לעלות בתדירות גבוהה והרכב כבר לא משתלם. קנו בכמות הכסף שיש לכם ולא לקפוץ מעל הפופיק. מדברת אחת שמבינה דבר או שניים בהלוואות לרכבים.

שיהיה בהצלחה!

עובדת בחברת אוטו בר , תואר ראשון בהנדסת רכב ונציגה בחברת הלוואה פור יו המעניקה הלוואה חוץ בנקאית לרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה מעלי (ליאת) זה ''גזור ושמור'' נר לרגלי כבר שנים.

פות''ש,

אין קשר למשכנתא שלקחת בבנק,אם הרכב משועבד להם היה ניתן

לבדוק שם או להשוות תנאים,בכלל לא צריך למהר החיפזון מהשטן,

בעיקר שיש לך רכב זמין בינתיים,

לי ולאשתי לקח כ חצי שנה למצא רכב לשם השוואה.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח.

קרוב משפחה שלי חיפש רכב מיני/סופר מיני בתקציב של 40 אלף שקלים במזומן.

ולבסוף הוא לקח עוד 10 אלף הלוואה בנקאית ורכש c1 ידנית חדשה.

החזר ההלוואה מתקזז עם בלאי במקרה והוא היה רוכש רכב משומש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, כבר נכתב בשרשור המקביל: הלואה אינה דבר פסול. בתנאי שהיא נלקחת באופן מושכל.

כנראה שהקרוב שלך בדק את האפשרויות היטב, ההלואה של 10,000 ש"ח היא הלואה זעירה וקרוב לודאי לא יקרה, ואני מנחש שהיא תפרע מהר מאד. הלואות בסכומים כאלה ניתנות באופן כמעט אוטומטי - למשל על ידי חברות כרטיסי האשראי - אבל סביר שזו שנלקחת בבנק הרבה יותר זולה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...