Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה שלילית במוסך "צמרת", מורשה פיג'ו סיטרואן בחיפה

zivk
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום הגעתי למוסך הנ"ל בסביבות השעה 10 וחצי בבוקר.

ההגעה למוסך התבצעה לאחר שדיברתי ביום ראשון בטלפון עם בחור בשם יניב. יידעתי את יניב שברשותי 208 באחריות, והשפריצר האחורי הפסיק לעבוד, הוא ענה לי כי הוא מכיר את התופעה, אמר שהוא מזמין עבורי את החלק הדרוש לתיקון, וביקש שאגיע ביום שלישי בבוקר לביצוע התיקון.

וכאמור היום יום שלישי, ו10 וחצי זו שעת בוקר, אך במוסך ציפתה לי הפתעה, יניב אמר שהם עמוסים בעבודה, וכי התיקון עלול לקחת זמן ( מבחינתי כאן התחילה הבעיה, מכיוון שאמרתי שאני מגיע, ואפילו התקשרו אליי יום לפני בכדי לוודא זאת) ואולי יערך אפילו עד לסוף יום העבודה בשעה 4, אך הוא ישתדל לזרז זאת, קיבלתי את דבריו, השארתי את הרכב והלכתי לסידורים . כעבור כ3 שעות חזרתי למוסך, וראיתי שהרכב עדיין באותו המקום שהשארתי אותו, ניגשתי לדלפק ושאלתי האם בוצע כבר משהו ברכבי, לא כל כך קיבלתי יחס והייתי צריך להתעקש עד שהגיע יניב, ואמר לי "אין מה לעשות, אמרתי לך עד 4", חזרתי בנתיים לחדר ההמתנה של המוסך, ולאחר מספר דקות הגיע אדם שביקש שיחליפו לו וישרים, כמובן שממוסך כל כך עמוס וללא רגע דל ציפיתי שיאמרו לו כי צריך להמתין, אך לא כך היה, וישר ניגשו לטפל בו. בשלב הזה פקעה סבלנותי, ניגשתי לפקידה במוסך והסברתי לה כי אני מחכה כבר יותר מ3 שעות עבור החלפה של צינורית שאמורה לערוך כ10 דקות, הפקידה קראה שוב ליניב, וזה אמר כי כרגע ישנה הפסקת צהריים ולאחר מכן רכבי יכנס למוסך.

בסביבות השעה 2 ועשרה הרכב נכנס סוף סוף למוסך , אני ישבתי באותה העת בחדר ההמתנה וצפיתי בנעשה מבעד לחלון, וראיתי מראה מאוד לא מלבב: העמידו את הרכב במרכז המוסך עם מנוע מונע ואורות דלוקים, ובמשך דקות ארוכות השאירו אותו במצב הנ"ל מבלי להסתכל בכלל על הבעיה(מה גם שאין שום צורך שהרכב יהיה מונע בעת התיקון הנ"ל), והעבודה עצמה לכשבוצעה לקחה כ10 דקות.

בשעה 3 בצהריים הרכב יצא מהמוסך ונמסרו לי המפתחות, כמובן שעם הגעתי לרכב בדקתי כי העבודה בוצעה כראוי, ושוב הופתעתי כאשר גיליתי שלכלכו את המושב האחורי בעת התיקון, ונכנסתי בחזרה לדלפק ואמרתי זאת. אחד העובדים יצא עימי לרכב, ראה את הלכלוך, ביצע "פעולות ניקוי עם היד (העיף את הלכלוך מהמושב לרצפה), ושאל אותי: "זהו? מרוצה?" הסתכלתי, והשבתי לו כי עדיין ישנו כתם על המושב, בשלב זה הוא כמובן התעצבן, אך למרות זאת הביא מטלית וקצף של stp והעביר על המושב, אמרתי לו תודה, ועזבתי את המוסך ( למרות שה"ניקיון" הזה נעשה בצורה מאוד מזלזלת לדעתי).

לסיכום, אינני ממליץ לגשת למוסך "צמרת" לקבלת שירות במסגרת אחריות היצרן, אלא אם כן הזמן אינו יקר לכם והניקיון אינו חשוב עבורכם.

זיו

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לראות שמוסכים רואים בלקוחות שלהם מטרד ולא יותר. אם עובד מוסך היה מלכלך לי את הרכב הייתי עושה שם כזה סקנדל שלא היו שוכחים אותי הרבה זמן.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

נשמע מעצבן.

אבל מניסיוני אני רוצה לציין שכשמוסכניק אומר "תבוא בבוקר", הוא מתכוון לזמן הפתיחה, סביב 7:30-8.

בשעות הפתיחה רכבים תופסים עמדות וליפטים ואתה הגעת אחרי הסבב הזה.

כל זה לא בא לבטל את מה שסיפרת, אבל כן לתת אור לפחות על עניין הזמן הארוך שבילית שם לטובת תקלה זניחה יחסית.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הזמן אני פחות מתלונן, וכפי שכתבתי, רוב הזמן גם חיכיתי בסבלנות, למרות שהתקלה זניחה ותאמתי הגעה מראש.

העצבים שלי על הזמן החלו ברגע שראיתי שמגיע אדם שלא בתור בכלל, מבקש החלפת וישרים, ופותחים לו כרטיס וגם מציעים לבדוק לו על הדרך עוד תקלה שהתלונן עליה בעבר , וזה קרה אחרי השעה 1 בצהריים!

אז אולי לא ביצעתי טיפול ראשון במוסך צמרת, והתיקון היה במסגרת האחריות, אבל זה לא מצדיק יחס כזה.

נ.ב , גם יועץ השרות טען שמבחינתו בוקר זה בסביבות 7 וחצי, אבל מכיוון שבטלפון לא נאמרה לי שעה מדוייקת, הדבר בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא מקצועי לומר ללקוח להגיע בלי לתת שעה, וגם לא למסור רכב מלוכלך מבפנים אחרי עבודה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע ללכלוך המושב, מעצבן מאוד ולא הייתי עובד על זה לסדר היום (אלא אם הניקוי החפיפי הזה באמת ניקה את הבעיה).

בנוגע לזמן ההתמתנה הארוך, להגיע למוסך ב 10 וחצי זה די מאוחר כי כבר נוצר תור של הכנסת רכבים לטיפול.

קצת מצחיק שאתה מתלונן על זה שהכניסו שלא בתור עם וישרים בעוד שהציפיה שלך היא...לא לעמוד בתור הארוך.

בנוגע להשארת הרכב מותנע, מדובר בחולה רעה בהמון מוסכים, אני נכנס למוסך ומכבה את האוטו אם מישהוא מעיז להגיד לי משהוא אז אני בד"כ מעיר "זה שאתה מבזבז לי כסף בעצלנות שלך, זה זניח, אבל זה שאתה מרעיל את עצמך ואת כולם פה ותחטוף סרטן ראות, זה לא אכפת לך?"

בד"כ זה סותם לכל החכמולוגים את הפה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלונה שלי לגבי זה שקיבלו את הבחור עם הוישרים בצהריים, נובעת מכך שנאמר שהמוסך עמוס, וגם שאני תאמתי את הביקור והחלק הוזמן מראש, לא נפלתי מהשמיים.

לגבי כניסה למוסך לכיבוי של הרכב, שקלתי לעשות את זה, אבל יש את כל העניין הביטוחי ועל הדלת מופיע איסור כניסה.

לגבי "גזית", שם ביצעתי את הטיפול (היה לי שובר), מדובר באותם הבעלים, למרות שהשירות בגזית טוב יותר, עדיין הרושם שלי היה שמבולגן וצפוף , וגם המיקום לא כל כך נוח עבורי, כנראה שבפעם הבאה אגש ל"גליל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כניסה למוסך לכיבוי של הרכב, שקלתי לעשות את זה, אבל יש את כל העניין הביטוחי ועל הדלת מופיע איסור כניסה..

הקטע הוא שמהצד הפנימי של הדלת יש שלט שאוסר על המכונאים להשאיר רכב מותנע בתוך שטח המוסך.

(התיאור הוא תיאור מטאפורי, אני לא יודע אם באמת יש שלט כזה מהצד השני של הדלת אבל בהחלט יש שלט/ הנחיה כזו בכל מוסך, אלו תקנות בטיחות ובריאות בסיסיות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
מציע פעם הבאה לגשת ל'גזית', לא רחוק משם וקטן יותר.

אחרי שתמה תקופת האחריות מציע לשניכם להתרחק ממוסכי היבואן, ולגשת פעם אחת לראות מה זה מוסך סיטרואן פיז'ו אמיתי ללא מניירות, מוסך שבעליו בעל נסיון של 40 שנה בצרפתיות צוות העובדים כולל את אחיו עם 35 שנה בצרפתיות ועוד 2 חברה צעירים יותר עם מעל 10 שנות נסיון.

מוסך יסמין בכפר אבטין (ליד כפר חסידים) שם מקבלים שירות מכל הלב, המחיר בהתאם לחלקים ולעבודה ולא נועד להחזיק מזכירות מפונפנות ויועצי שירות. ממליץ מאוד!!!

חאתם 0505425166

תקבעו ביקור ועוד תודו לי על החסכון בכיס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2003 אבא שלי קיבל את הסיטרואן הראשונה שלו מהעבודה. במסגרת הטיפולים, שלחו אותו למוסך צמרת וכבר אז אני זוכר אותו מתלונן על המוסך.

14 שנים עברו ושום דבר לא השתנה...

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

^^^

מחזק- בין השנים 2002-2007 היו ברשותו של אבא שלי שתי פג׳ו 307. השירות היה דומה למתואר, כמו גם העובדה שלעיתים הוחלפו דברים שלא לצורך (למשל צלחות בילום).

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אחרי שתמה תקופת האחריות מציע לשניכם להתרחק ממוסכי היבואן, ולגשת פעם אחת לראות מה זה מוסך סיטרואן פיז'ו אמיתי ללא מניירות, מוסך שבעליו בעל נסיון של 40 שנה בצרפתיות צוות העובדים כולל את אחיו עם 35 שנה בצרפתיות ועוד 2 חברה צעירים יותר עם מעל 10 שנות נסיון.

מוסך יסמין בכפר אבטין (ליד כפר חסידים) שם מקבלים שירות מכל הלב, המחיר בהתאם לחלקים ולעבודה ולא נועד להחזיק מזכירות מפונפנות ויועצי שירות. ממליץ מאוד!!!

חאתם 0505425166

תקבעו ביקור ועוד תודו לי על החסכון בכיס

ברשותי c4 2012 הצורה החדשה עם המנוע הרגיל 1.6 בלי טורבו. אשמח לדעת באם ישנם עוד אנשים שהיו במוסך ויכולים לחזק את ההמלצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...