Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע נשאר בסל"ד נמוך - פורד מונדיאו טיטניום אקובוסט

yair666
שימו לב! השרשור הזה בן 2598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי פוקוס אקובוסט וקרה לי אותו הדבר מסתבר שכל המיים נזלו עקב צינור קרוע במנוע . האוטו הפסיק להאיץ הטורבו לא פעל , המזגן לא פעל וככה נסעתי כמה דקות עד עצרתי וראיתי הברוך , קראתי לגרר והכל סודר והאוטו חזר לנסוע כמו מקודם.

Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה שונה, נראה שהמזגן עובד תקין ובמוסך לא מצאו סימנים לנזילה של מים או שמן.

מה גם שהתקלה לא קרתה בבת אחת, הטורבו הפסיק לעבוד בנסיעה אחת ואז פתאום בנסיעה אחרת (אחרי שהאוטו היה כבוי כמה שעות) הוא כן עבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון קטן למי שמתעניין, ביקשתי מהמוסך המורשה שינסה להפעיל את אחריות ה-GOOD WILL מול פורד ולשימחתי הם אישרו את ההחלפה + עבודה.

אני אחזור לעדכן ברגע שהרכב יחזור מהתיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יאיר, תודה רבה על העדכון.

אפשר לדעת מה הקביעה החד משמעית בסוף? זאת אומרת מה כל העבודה כוללת? טורבו? דברים מסביב? מנוע? נשמח לדעת מה התכולה ומה גרם למה במידה והסבירו לך, טוב לידע העתידי של כולם.

תודה על העדכון, תמשיך לעדכן כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני יודע כרגע (אחרי שחתמתי על הדוח של הדיאגנוזה שהם שלחו לפורד) זה שכמעט לא הייתה הגדשת טורבו בזמן נסיעה.

אם אני לא טועה היה כתוב שם 0.2 BAR.

וזה מביא אותי לשאלה הבאה שאולי המומחים פה ידעו את התשובה, כרגע אני לא מצליח לעבור את ה-4500 סל"ד גם בהילוך סרק, אין רעידות או רעשים מוזריםת האם זה נטו קשור לאי ספיקת אוויר מהטורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עדכון קטן, הצלחתי להעיף מבט על הדיאגנוזה של האוטו וראיתי שהם כתבו שם קוד תקלה P0132B, לפי החיפושים בגוגל זאת אכן תקלה שקשורה לטורבו, הרכב כרגע נמצא בתיקון, בתקווה שהיום כבר אוכל לאסוף אותו.

אגב האם מישהו יכול קצת להסביר מה זה limp mode או safe mode כי לפי מה שנראה הרכב שלי היה במצב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצב ׳בטוח׳ שהמחשב נכנס אליו כשיש תקלות מסויימות במנוע/גיר. הוא מאפשר לך להמשיך לנסוע כדי להגיע למוסך, מגביל את ההספק והסל״ד כדי להמנע מנזק למנוע וכדי לוודא שלא תוכל להתעלם מנורית ההתראה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר זה קרה ובסוף זה היה צינור וואקום או משהו כזה שנסדק והכניס את הרכב למצב בטוח

מה שגרם לטורבו לא לגדוש בכלל , החלפה שלו פתרה את הבעיה..

נשמע מוזר שטורבו הולך בכזה קמ (אלא אם התעללו ממש ולחצו כשהוא קר וכיבו כשהוא חם אש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יאיר, תודה על העדכון.

האם אפשר לדעת מה הוחלף באמת? האם זה צינור קרוע/סדוק? האם זה טורבו פיזית שהלך (כל הטורבו עצמו שהתקלקל)?

מעניין לדעת למען הקוראים לעתיד.

יש חשבונית? מה רשום בה? היכן זה בוצע?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יאיר, תודה על העדכון.

האם אפשר לדעת מה הוחלף באמת? האם זה צינור קרוע/סדוק? האם זה טורבו פיזית שהלך (כל הטורבו עצמו שהתקלקל)?

מעניין לדעת למען הקוראים לעתיד.

יש חשבונית? מה רשום בה? היכן זה בוצע?

תודה רבה.

הוחלף כל המנגנון של הטורבו לטורבו חדש, מכיוון שהצלחנו בבקשה של GOOD WILL מפורד המוסך ביצע את ההחלפה בחינם כולל עבודה!

ומהמקום הזה אני באמת רוצה לציין לטובה את השירות המדהים שקיבלתי מדני ממוסך "רכב דוד" ביד אליהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי שבוע של נסיעה אני יכול להגיד שהרכב חזר לעצמו, הדבר היחיד שמעציב אותי הוא שאני אצטרך למכור אותו בקרוב בגלל מעבר לרכב חברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...