Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה חמה על מוסך "אלפא מוריס", שבאופן טבעי הוא מורשה אופל

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסך אלפא מוריס בירושלים, אתר, מורשה אופל ומטפל בדגמים נוספים.

אני מגיע לשם בשנים האחרונות לטיפול ברכבי המשפחה ומקבל שירות מצוין באופן עקבי. המוסך מסודר ונקי, ההמתנה נעימה ומוריס ברדוגו הבעלים הוא מקצוען, הגון וישר כמו פלס.

מומלץ בחום באופן כללי וכן לבעלי אלפא רומיאו ירושלמים שרוצים להשקיע במכוניות שלהם ולא לחפף.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטרף בחום להמלצה על מוריס, שמה שנאמר עליו הוא UNDER STATEMENT.

מוריס הוא מסוג האנשים שנדמה שמסוגל להסתכל על הרכב ולדעת בדיוק איזה בורג לא בסדר.

טיפלתי אצלו בין השאר גם בפולקסווגן גולף, ולמרות שהוא יקר יחסית, הוא חסך לי כמה אלפי שקלים בכך שאבחן תקלות בצורה מקצועית, ובצורה שונה לגמרי ממה שאבחנו במוסכים אחרים.

קרה גם שהגעתי אליו כי רציתי להחליף איזה חלק, והוא סירב כי לא ראה בזה צורך.

תמיד התקבלתי במוסך בחיוך, והסבירו לי מה צריך להחליף, למה, ואיך. אם למוריס יש סבלנות לפעמים גם מקבלים איזו הרצאה קטנה בנושאים מתחלפים מעולם הרכב. :)

מומלץ באהבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...