Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צנרת ל BMW M2

שימו לב! השרשור הזה בן 2678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן דודי,

מבלי לפקפק בידע שלך, זה לא נכון, או לכל הפחות לא מדוייק.

יכול להיות שרמוס מייצרת מערכות פליטה ל-AMG, אין לי מושג אבל אני מניח שאתה יודע טוב ממני, היא לא מספקת מערכות לכל דגמי AMG.

לדוגמא ה-c63, מערכת הפליטה המקורית שלה מגיעה דווקא מ-Eisenmann. (לפחות בדור הראשון האטמוספרי).

כנ"ל עוד כמה דגמים שמערכת הפליטה שלהם מגיעה מאייזנמן.

אולי המידע שלי שגוי ואז אשמח ללמוד אחרת עם סימוכין כלשהם.

תודה!

כל מה שכתבתי הוא אמת לאמיתה. אין פה מקום ל "יכול להיות" או שאר ניחושים. עובדתית ולפחות לגבי חמש השנים האחרונות - כל מערכות הפליטה (100% ולא פחות) לכל רכבי AMG (שוב, 100% ולא פחות) מיוצרות ע"י רמוס באוסטריה.

ידידי, הדוגמה שנתת היא ישנה וכבר לא רלוונטית וכדאי שתעדכן את מקורות המידע שלך כי אתה טועה, מטעה ומטיל ספק מבלי באמת לדעת את העובדות הנכונות להיום.

אם תרצה תמונות מפס היצור - אשלח. אם תרצה לבקר במפעל ולראות בעצמך - גם את זה אפשר לארגן.

ושוב, אין פה מקום לניחושים או לדיעה אישית. זאת עובדה גמורה ויש ברשותי את כל הסימוכין שתרצה ואשמח לספק אותו בכל דרך שתבחר.

עריכה אחרונה על ידי Dudi@PIT-STOP

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי אחלה מידע, כנראה שזלזלתי מעט ברמוס, עדיין אני מאמין שמה שהGTS מקבלת זה לא מה שנקבל בדוד ב4K.

בכל מקרה ליבי עם הקסטום, במיוחד עם פבריקטור שהוכיח את עצמו.

מצ"ב תמונות מפס היצור של מערכות הפליטה ל GTS

צירפתי גם כמה תמונות של עוד חברות שרמוס מיצרת עבורם. בטוח שתזהו.

Brabus.jpgac.jpgGTS1.jpg

Ducati.jpgCarlsson.jpg

לעניין התכנון, בדיקות זרימה/לחץ חוזר, סאונד ובדיקות דיינו - כל המערכות עוברות את כל שלבי התכנון והבדיקה. חלק מהבדיקות מתבצעות בכביש וחלק בחדר סאונד/דיינו. ניתן לראות את בדיקות הזרימה/לחץ חוזר בצד ימין, באמצע דיינו רכבים ובשמאל דיינו אופנועים - כולם בחדר סאונד אטום במפעל של REMUS

2015-08-31 13.23.05.jpg

עריכה אחרונה על ידי Dudi@PIT-STOP

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכתבתי הוא אמת לאמיתה. אין פה מקום ל "יכול להיות" או שאר ניחושים. עובדתית ולפחות לגבי חמש השנים האחרונות - כל מערכות הפליטה (100% ולא פחות) לכל רכבי AMG (שוב, 100% ולא פחות) מיוצרות ע"י רמוס באוסטריה.

ידידי, הדוגמה שנתת היא ישנה וכבר לא רלוונטית וכדאי שתעדכן את מקורות המידע שלך כי אתה טועה, מטעה ומטיל ספק מבלי באמת לדעת את העובדות הנכונות להיום.

אם תרצה תמונות מפס היצור - אשלח. אם תרצה לבקר במפעל ולראות בעצמך - גם את זה אפשר לארגן.

ושוב, אין פה מקום לניחושים או לדיעה אישית. זאת עובדה גמורה ויש ברשותי את כל הסימוכין שתרצה ואשמח לספק אותו בכל דרך שתבחר.

מקבל את דברייך אם כי הנימה התוקפנית\מתנשאת\מזלזלת "קצת" מיותרת וממש לא במקומה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל את דברייך אם כי הנימה התוקפנית\מתנשאת\מזלזלת "קצת" מיותרת וממש לא במקומה.

אני מתנצל אם זה יצא כך ובוודאי אם פגעתי – זו ממש לא היתה הכוונה שלי – קבל את התנצלותי הכנה.

כוונתי הייתה להיות חד וברור ככל הניתן. להטיל ספק זה דבר חשוב אבל כשמדובר בדיון עובדתי – אין מקום לדיעה אישית, השערות או סקפטיות לא מבוססת.

בדיון עובדתי יש עובדות והן נשענות על ידע אמיתי. פורומים הם נדבך חשוב ביכולת להעביר ידע אך הם גם מאפשרים הפצת מידע לא נכון בשימוש לא זהיר ואת זה רציתי לחתוך וכאמור, להעביר את העובדות המלאות כפי שהן ידועות לי ולעצור מידע שגוי מוקדם ככל שניתן.

שוב, יתכן והלהט שלי קיבל ביטוי קשוח מידי ועל זה אני מצטער.

המשך ערב נעים לכולם.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכתבת נכון רק שההודעה המדוברת היתה התפרצות לדלת פתוחה שהרי היא ננעלה במשפט "אשמח ללמוד אחרת".

הכל בסדר, אפשר להמשיך.

;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. בנייה של צנרת חדשה בהתאמה אישית (עלות של בערך 6.5K)

אתה בטוח שזה המחיר לצנרת מלאה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...