Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנטים וצמיגים שהחלפתי AUDI A6

שימו לב! השרשור הזה בן 2677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי Audi A6 מודל 2006 מנוע V6 2.4

דגם: 4F C6

היה ברשותי ג'אנטים מקוריים של הרכב בגודל 16 אינג',עם 4 צמיגים של קונטיננטל 205/60/16

הייתי נוסע יפה וחלק בכל מהירות שהיא כנל במהירות גבוהות ולא הייתי מרגיש שום דבר...

לפני כשבוע עליתי במידה בג'אנטים למידה 18 ולרוחב צמיג 245/40/18

כעת גם כשאני נוסע על 110 אני מרגיש טיפה רעידות שלא היו בעבר בג'אנטים הקודמים

חזרתי לאחר שבוע לפאנצ'רמאכר ושם הוא גילה שהספייסרים לא היו בדיוק במידה אלא משהו טיפה שונה

עכשיו הוא שם לי לדבריו משהו מתאים, ושהסתכלתי שהוא שם אותם זה לא ישב ממש בול וחזק זה היה נראה ממש טיפה עם סוג של חופש כזה מבחינת ההעיקף של הספייסר

לדבריו הוא אומר שזה מה שצריך לשים, וגם כן במכונת איזון הכל יצא OK ותקין

עכשיו בנסיעה הרעידות הם פשוט כזה באות לכמה שניות ואז הולכות ואז שוב.. הרעידות הם לא בדיוק קבועות.. אך רוב הזמן כן

השאלה אם יש דרך לשפר את זה?

אולי איזון דינאמי? או ספייסר יותר קטן שישב יותר בלחץ בפנים שמצידי יכניסו אותו לקאפה בכוח

תודה רבה לעוזרים וסליחה על הבורות חברים

My Car: Audi A6 C6 2.4 V6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית פוזה - קיבלת שטוזה. אין לך מה לעשות עם הכסף אני מבין. גם לשלם איזה 20٪ יותר על דלק, גם רעידות, גם בזבוז זמן על מעכר של פאנצ'רים. גם בהצלחה בטסט. לא סתם היצרן מגביל לכמה גדלים.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג׳אנטים שהרכבת אינם מקוריים, לכן נדרשים ספייסרים. מנסיוני, חלק גדול מהג׳אנטים התחליפיים אינם איכותיים - במיוחד כשגם מותקנים ספייסרים.

יתכן שאפשר למצוא ספייסרים יותר טובים אבל הבעיה יכולה להגיע גם מהג׳אנטים עצמם.

אחרי פעם אחת עם ג׳אנטים סיניים אני מתקין רק מקוריים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי אין בעיה עם המידה החדשה והיא מאושרת לרכב.

כמו כן, להבנתי, השימוש במילה ספייסרים מוטעה, ופותה"ש מתכוון לטבעות מרכוז ("שמצידי יכניסו אותו לקאפה בכוח").

אם הטבעות רוקדות בתוך הקדח המרכזי ו/או על הנאבה, אז הן לא מתאימות.

אילו צמיגים התקנת?

האם הרעידות הן במרכב הרכב או בהגה? ובהתאם, האם ניסית לשנות מיקום של גלגלים והתוצאה השתנתה?

לפני ביצוע איזון חוזר (אולי במקום אחר), בקש לאפס/לכייל את המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבלבלים את הבנאדם, כמו שתם אמר - יש ספייסרים ויש טבעות מרכוז, אלו שני דברים שונים לגמרי!

בטבעות מרכוז אין שום בעיה עקרונית ומשתמשים בהן כמעט בכל פעם שמחליפים ג'אנטים לאחרים מהמקורייים.

ממליץ לך ללכת לבצע כיוון או איזון ברשת צ'ק אפ, שם מבצעים איזון גלגלים במכונת איזון עם גלגלת המדמה את הכוחות הפועלים על הצמיג בזמן נסיעה בכביש ולא "באוויר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיכניס את היד לג'אנט וינסה לצלם את החיבור בין הג'אנט לנאבה מבפנים ככה יהיה ברור אם זה ספייסר או טבעת מרכוז...

Sent from my C6603 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית פוזה - קיבלת שטוזה. אין לך מה לעשות עם הכסף אני מבין. גם לשלם איזה 20٪ יותר על דלק, גם רעידות, גם בזבוז זמן על מעכר של פאנצ'רים. גם בהצלחה בטסט. לא סתם היצרן מגביל לכמה גדלים.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

בעיה בטסט לא יהיה כי זה מאושר, זה המידה הכי גבוה שמאושר לרכב שלי לפי יצרן הרכב

הג׳אנטים שהרכבת אינם מקוריים, לכן נדרשים ספייסרים. מנסיוני, חלק גדול מהג׳אנטים התחליפיים אינם איכותיים - במיוחד כשגם מותקנים ספייסרים.

יתכן שאפשר למצוא ספייסרים יותר טובים אבל הבעיה יכולה להגיע גם מהג׳אנטים עצמם.

אחרי פעם אחת עם ג׳אנטים סיניים אני מתקין רק מקוריים.

תכלס הרעידות באות והולכות בגלל זה אני לא מבין מה כבר יכול להיות

שמתי צמיגים של קונטיננטל

וג'אנטים מטיוואן אבל פירמה ממש טובה

למיטב הבנתי אין בעיה עם המידה החדשה והיא מאושרת לרכב.

כמו כן, להבנתי, השימוש במילה ספייסרים מוטעה, ופותה"ש מתכוון לטבעות מרכוז ("שמצידי יכניסו אותו לקאפה בכוח").

אם הטבעות רוקדות בתוך הקדח המרכזי ו/או על הנאבה, אז הן לא מתאימות.

אילו צמיגים התקנת?

האם הרעידות הן במרכב הרכב או בהגה? ובהתאם, האם ניסית לשנות מיקום של גלגלים והתוצאה השתנתה?

לפני ביצוע איזון חוזר (אולי במקום אחר), בקש לאפס/לכייל את המכשיר.

זה ג'אנטים וצמיגים חדשים לכן אני לא יודע עד כמה זה ישנה איפה אני ישים את הגלגלים כי כולם חדשים

צמיגים של קונטיננטל וג'אנטים מטיוואן בעצם סיני אבל הפירמה ממש טובה

לגבי מה שהתכוונתי כן התכוונתי לעיגול הזה שבעצם הג'אנט יושב עליו.. במקורי שהיה לי לפניכן מן הסתם לא היה צריך ספייסר וישב בול

כעת שמו לי ספייסר אבל לפי מה שאומר הפאנצ'רמאכר הוא אמר לי זה הגודל של הספייסר שצריך ואין משהו אחר

אחרי שהסתכלי יש ממש ממש טיפונת סוג של מרווח

השאלה אם זה יכול להשפיע על רעידות ברכב שגם לא היו לפניכן

אמרו לי יש אופציה לשים ספייסר שישב ממש צמוד על הקדח עצמו ואז זה יעזור

הרעידות עצמם הם כרגע ממש על כל הרכב פתאום, לא אגרסיביות אבל דיי מציק לנסוע על רכב שאמור להיות נוח ופתאום לא נוח

עכשיו אמרו לי בגלל שעליתי במידה אבל עדיין אני מרגיש שזה לא קשור לזה

נ.ב הרעידות באות והולכות.. תלוי בנסיעה

לדוגמא בין 100-120 יש טיפה רעידות

ואז מ120-140 אין רעידות ואז שוב 140 ומעלה שוב רעידות וזה לא אמור להיות...

אתם מבלבלים את הבנאדם, כמו שתם אמר - יש ספייסרים ויש טבעות מרכוז, אלו שני דברים שונים לגמרי!

בטבעות מרכוז אין שום בעיה עקרונית ומשתמשים בהן כמעט בכל פעם שמחליפים ג'אנטים לאחרים מהמקורייים.

ממליץ לך ללכת לבצע כיוון או איזון ברשת צ'ק אפ, שם מבצעים איזון גלגלים במכונת איזון עם גלגלת המדמה את הכוחות הפועלים על הצמיג בזמן נסיעה בכביש ולא "באוויר".

איפה הם יושבים צ'ק אפ?

אני גר באשדוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צ'ק אפ באשקלון באיזור התעשיה, ויש באתר שלהם רשימת סניפים.

אפשר לדעת איזה חישוקים התקנת ברכב?

שאתה מתכוון לחישוקים, למה אתה מתכוון אחי? בכל אופן התקינו לי ספייסרים במידה מסויימת לא זוכר איזה מפלסטיק בצבע שחור

יש לי שאלה לגבי המוצר הזה

http://www.ebay.com/itm/2pc-Hub-Centric-Wheel-Spacers-Kit-15mm-Thick-5x100-5x112-For-Audi-Volkswagen-/281739580580?fits=Make%3AAudi

מה זה בדיוק?

עריכה אחרונה על ידי Msika93

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה ספייסרים, הם ירחיבו לך את הגלגלים, הם פשוט יבלטו החוצה 15MM יותר ממה שהם עכשיו

השאלה אם זה ישפר את הרעידות שיש לי כרגע, ולמיטב ידיעתי אין אישור לזה בכלל.. בכללי נכון יש את הספייסרים מפלסטיק שבעצם מתאימים בין הנאבה לג'אנט? אז יש כזה מברזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי זה, לא נראה לי...זה יותר נועד ליופי [למי שאוהב] ולשפר אחיזה כנראה.

הבעיה אצלך היא כל הקומבינות שנעשו בדרך, במקום להביא ג'אנטים שמתאימים לרכב - התחילו לעשות כל מיני התאמות שלא עובדות ולפי איך שזה נראה גם הג'אנטים לא הכי איכותיים שיש מה שיכול לגרום לרעידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בוודאי לא יפתור את ענין הרעידות, לא חוקי ויכול להיות מסוכן עם עשוי מחומרים באיכות נמוכה.

כן, יש טבעות מרכוז מאלומיניום וכד'.

חפש Hub Centric Rings Aluminium.

אבל אתה צריך לדעת מה הקוטר החיצוני שלהם צריך להיות (בהתאם לקוטר הקדח המרכזי בחישוק), ומה הקוטר הפנימי (בהתאם לקוטר הנאבה בסרן, בדר"כ 57.1 מ"מ ברכבי VAG).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי זה, לא נראה לי...זה יותר נועד ליופי [למי שאוהב] ולשפר אחיזה כנראה.

הבעיה אצלך היא כל הקומבינות שנעשו בדרך, במקום להביא ג'אנטים שמתאימים לרכב - התחילו לעשות כל מיני התאמות שלא עובדות ולפי איך שזה נראה גם הג'אנטים לא הכי איכותיים שיש מה שיכול לגרום לרעידות.

כל ג'אנט שקונים כמעט רובם לא תואמים לאותה נאבה, בכל אופן יש לזה פיתרון ולשים ספייסר מתאים, השאלה אם ספייסרים שהם טיפה ישבו יותר חזק על הנאבה יפתור את הבעיה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? לפי מה שאתה טוען יצרני ג'אנטים פשוט מייצרים לפי איזה מידות שבא להם...

זה לא באמת עובד ככה, אני בטוח שאם היית משקיע קצת מחשבה + קונה ממקום טיפה יותר מסודר היו מתאימים לך ג'אנטים מתאימים למפרט שלך ולא היית צריך את כל הבלאגן הזה.

לשאלתך - לצערי אין לי תשובה, תיאלץ לחכות למישהו שמבין קצת יותר ממני בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...