Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - ריקול לתיבת ההילוכים האוטומטית של שברולט והארכת אחריות

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כ-20 אלף כלי רכב מדגמי סוניק, קרוז, אורלנדו וקפטיבה של שברולט בין השנים 2010-2013 שלהם תיבת הילוכים אוטומטית מדגם GF6 ונתקלו בבעיות הנכללות בקריאת השירות יוזמנו למרכזי השירות של היבואנית לצורך בדיקה ובמידה וימצאו זכאים גם להארכת אחריות והחזר כספי על תיקונים קודמים.

הידיעה המלאה כאן

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לUMI שלקחו אחריות.

לובנסקי היו חייבים לעשות בדיוק אותו הדבר עם כל החרא שהAL4 האכילה כל כך הרבה לקוחות !!

ההבדל הקטן!.

עם כל הכבוד, ההחלטה היא לא של היבואן המקומי, אלא של היצרן בארה"ב, שמצדו מאוד התמהמה עם ההחלטה הזאת. אם מדובר בתקלה שידועה מ-2010, למה צריך 7 שנים כדי להגיע למסקנה הזאת?! חוץ מזה שהרגולטור האמריקני היה עולה ליצרן יותר כסף אז שלא נתבלבל ונחשוב שמישהו כאן עושה מעשה אצילי כשהלקוח בראש מעניו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלטה יכולה לבוא כדרישה מהיבואן כלפי היצרן{במקרים של תקלות חוזרות באותה הארץ}או כהחלטה של היצרן,במקרה של PSA,פשוט לא התקבלה החלטה כזאת,וזה אומר הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה תיבה שירתה גם דגמי אופל, לא?

תמיד תהיתי (וגם כתבתי) על השוני הזה, למרות שהתיבה זהה, בשברולט היא תזזיתית ולא מפסיקה לרגע לעלות ולרדת ולהחליף הילוכים בעוד שבאופל, התיאור הטוב ביותר שעלה לי לראש הוא שבמקום שמן גיר מילאו אותה בדבק מגע.

האמת, זו נבלה וזו טריפה, שתיהן מתנהגות בשתי הדוגמאות בצורה לא נורמטיבית.

אני רק מקווה שכל מי שנכנס עם קרוז לריקול לא יצא עם תיבה שמתנהגת כמו באופל מריבה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני בעל

שברולט קרוז

2012 1.6L עם 106K ק"מ קצת פחות משנה .

אתמול קיבלתי את המכתב של הרחבת האחריות .

כשהרכב קר יש דפיקה בהורדה משלישי לשני זה החמיר עם הזמן אבל זהו רכב שני בבית ונוסע 4000 ק"מ בשנה.

לכן לא יחסתי חשיבות ולא עניין אותי לתקן .

ברגע שקיבלתי את המכתב יצרתי קשר עם UMI מודיעין ותיאמתי לבוקר כאשר החנתי את הרכב כבר אתמול במוסך.

הבוקר עלה הבוחן ואחרי 2 דקות נסיעה קבע שיש בעיה בגיר והתיקון עליהם.

כרגע הרכב במוסך וכיף לי . יש לציין שלבעלים הקודמים הוחלף מנוע ב70K ק"מ גם במסגרת האחריות זאת אומרת אפשר להגיד שאני מקבל רכב כמעט חדש עם 30000 ק"מ מנוע ו0 ק"מ גיר .

המחיר ששילמתי על הרכב היה מחיר מצחיק למה שקיבלתי.

כל הכבוד לUMI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר עלה הבוחן ואחרי 2 דקות נסיעה קבע שיש בעיה בגיר והתיקון עליהם.

יש לציין שלבעלים הקודמים הוחלף מנוע ב70K ק"מ גם במסגרת האחריות זאת אומרת אפשר להגיד שאני מקבל רכב כמעט חדש עם 30000 ק"מ מנוע ו0 ק"מ גיר .

כרגע הרכב במוסך וכיף לי .

לא יודע לגבי "רכב חדש", זה תלוי בטיב החלפים והתיקון, אבל מה שבטוח, יש לך רכב חדיש מאוד עם נסועה נמוכה שעבר 2 תקלות קרדינליות שההחלפה והתיקון שלהם הוא בעל פוטנציאל לנזקים הקפיים ומשניים.

בבית הספר שלי, זה בטח לא "

"כרגע הרכב במוסך וכיף לי" אלא יותר לכיוון הכללי של "איך נפלתי עם הזבל הקוראני הזה" גם אם התיקונים הם "בחינם".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה,הוא פשוט מסתכל על חצי הכוס המלאה.

השאלה היותר מעניינת זה עד כמה שברולט מזלזלת בלקוחות שלה שהיא מוציאה לעולם רכבים שב70 אלף הולך מנוע וב100 אלף הולך הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק אבל עם תג מחיר של 30k לרכב 2012 עם אבזור שלא מבייש כל רכב מנהלים אחר כמו מולטימדיה 6כריות אוויר קרוז קונטרול ועוד שלל תוספות. לא הייתי לוקח שום יפנית עם תג מחיר כפול מזה ועם אבזור שהוא חצי מהקרוז.

הכל שאלה של מחיר .

כשקניתי עשיתי שקלול שגם אם הולך גיר אני עדיין לא מגיע למחיר של יפנית בשנתונים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב . אז אחרי המתנה של שבועיים קיבלתי את הרכב חזרה וממש נוסע בובה. החליפו את כל הגיר לחדש מהקופסה .

אני מעריך שאם הייתי צריך לשלם על גיר חדש ועבודה הייתי משלם מעל 10000 שח .

אז כל הכבוד לumi וממליץ לכל מי שיש לו רכב בשנים האלו שיגש לבדוק את הגיר שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...