Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - רנו טווינגו בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום רביעי הקרוב (14.12) תערוך "קרסו" יבואנית רנו לישראל מסיבת עיתונאים לרגל תחילת שיווק רנו טווינגו בישראל.

אנחנו נהייה שם כדי לסקר וכהרגלנו מזמינים אתכם להעלות כאן שאלות, תובנות ותהיות שתרצו לדעת לגבי המכונית הקטנה.

קזינו מחירים יתקבל בברכה, כפראפרזה על מאמר להקת כוורת: בין המנחשים נכונה יוגרל מנחש שלא ענה נכונה.

מערכת "קארספורום"

1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם מתכננים לייבא את הGT?

ומה צפוי להיות מחירה לגרסה הידנית?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויי כמה שאני מחכה להשקה של הרכב הזה בארץ - לא שאני מתכוון לקנות, אין לי כסף לבמבה כרגע (שדרוג דיור)

אבל זה רכב שאני מת לראות על הכבישים ואולי אולי - בעוד כמה שנים כשיתחשק לי רכב קטן להגיע איתו לעבודה ולחזור ושיהיה בו קצת קצת FUN והרבה מאוד שיק - זה זה!

רק שאני פוחד רצח מהאמינות כי מדובר במנוע אחורי של סמארט ממה שידוע לי שהוא גם ככה מסורבל מאוד לגישה וטיפולים.

מנוע אחורי, הנאה אחורית ברכב בגודל של אפונה עם ים של סטייל - לא יודע למה אבל זה ועוד רכבים מהז'אנר הזה כמו ה500 והאדם - כל כך קל להתאהב בהם.

או שאני אקנה CTS יד שניה ואשכח בכלל שהגבתי כאן :-D

ההימור שלי - אם מביאים את הדגם הפשוט עם המנוע הפשוט (והעדיף יותר מבחינת תחזוקה) אזור ה65 אלף שקלים.

לדגם היקר יותר, גודש - אני לא אתפלא אם הם ירו לעצמם ברגליים בתמחור של 80K שקלים צפונה רק בגלל שהם בונים על הייחודיות של תצורת המנוע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא הולכת להתחרות מול פיקנטו והחברות או סוג של אופל אדם?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד היא מדברת מאוד לחובבי רכב - התצורה של מנוע והנעה אחוריים ברכב קטן וזול אמורים לדבר להרבה מאוד אנשים שפשוט לא יכולים להרשות לעצמם רכב פרימיום עם הנעה אחורית.

מצד שני היא קיבלה ביקורות מאוד מאוד פושרות במובן הביצועים שלה לנגד ביקורות שאומרות שלמרות הכל היא כיפית מאוד לנהיגה.

ומצד שלישי זה רכב שנועד להיות זול בקטגוריית מיני.

איך היבואן יפרש את מה שיש לו בידיים? אני מקווה שהם יבינו שמדובר ברכב זול למרות הכל ושלא נראה כאן תמחור גבוה כמו ה500 אלא משהו הרבה יותר לכוון פיקנטו, סיאט מי או C1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע אחורי = הנעה אחורית

וכן המנוע בתא המטען ותא המטען במנוע - האמת היא שאין תא מטען מקדימה ממה שאני ראיתי בסיקורים אלא תא המטען והמנוע ביחד - בתא המטען :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מנועים של רנו שמוצבים מאחור ומניעים את הגלגלים האחוריים.

עקב כך שסמארט תכננו את הפלטפורמה כדי שתוכל להכיל סוללות בגרסה החשמלית שלה נעשו פשרות בתחום הדינאמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שישווקו 2 דגמים

1 ליטר 70 כ"ס ידני ( דגם פשוט ZEN) אני מעריך שהמחיר בטווח 65-70

0.9 ליטר 90 כ"ס רובוטי (גימור life) אני מעריך שהמחיר בטווח 85-90

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

85-90 לדעתי במחיר כזה סיכוי ההצלחה שלה יהיה כמו לפנדה 0.9

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, רגע, רגע...

זה מנוע אחורי עם הנעה אחורית? :shock:

.

שמישהו יעצור אותו לפני שהוא הולך לקרסו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שקרסו ינסו למצב את הטוינגו האוטומטית כאלטרנטיבה לפיאט 500 הרובוטית , המחיר של ה500 לפני הנחות ומבצעים הוא סביב ה-90 אלף ש"ח

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...