Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיים פורק חיצוני לאיביזה קופרה 2016 1.8 ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מקבל עוד מעט את הקופרה החדשה, תוהה אם בכלל ניתן לחבר פורק חיצוני? חיפוש בגוגל לא מצא משהו.

אשמח אם מישהו יודע, ואולי גם לגבי האחריות האם פוגע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר ?

אני רוצה פורק חיצוני.. ואין כזה ברכב .. (אני מתכוון לצליל הנפלא שמשתחרר מהפורק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי במנועי TSI לא ניתן להתקין פורק חיצוני אבל כן ניתן להתקין ספייסר שאולי יתן לך את צליל הפריקה המיוחל.

לטענת E&A ישנו פורק חיצוני של פורג', כמו גם ראיתי התקנות עבר שלהם (מנובמבר השנה) ששם התקינו את הפורק הזה:

http://www.forgemotorsport.com/Blow_Off_Valve_and_Kit_for_Audi_VW_SEAT_and_Skoda--product--1481.html

אבל אינני בטוח ב 100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסתכל ברשימה של הרכבים שאליהם זה מתאים, תראה שהקופרה 1.8 לא נמצאת ברשימה.

הקופרה לא נמצאת באף רשימה שם, אבל ב E&A מצולם שם הפורק הנ"ל בהתקנה בקופרה.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D1109835445730447%26id%3D102558339791501&width=500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי במנועי TSI לא ניתן להתקין פורק חיצוני אבל כן ניתן להתקין ספייסר שאולי יתן לך את צליל הפריקה המיוחל.

יותר לכיוון צליל של דלת אוטובוס נפתחת - מניסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע זה ללאון.אז ברור שיש פורק.רק שהוא נשמע עלוב ביותר.כפי שבחור ציין,כמו פתיחת דלת של אוטובוס.במנוע החדש הפורק הוא חשמלי ולא מכאני כפי שהיה בדורות הישנית ששם שמעת פריקה חזקה ומחרמנת.דרך אגב גם תבדוק נושא התקלות עם הפורק.יש כאלה שזה מדליק להם מנורה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...