Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרמת חלונות אוטומטית בסיאט טולדו 2014 (VAG-COM)

rotem221
שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, יש לי רכב מסוג סיאט טולדו 2014, הרכב הגיע ככל הנראה ברמת אבזור בסיסית ולא קיימת בו אופציה של הרמת חלונות אוטומטית בשעת הנעילה, וכך כל לא קיימת אופציה להפעלת המצב ע"י המחשב.

השאלה שלי היא כזו: ראיתי והבנתי ממדריכים כאלה ואחרים שבעקרון האופציה קיימת איי שם פשוט לא הופעלה כתוספת, רציתי לדעת אם באמצעות כבל VAG-COM והתוכנה VCDS אוכל להפעיל את האופציה כדי שבSETTINGS ובלשונית המתאימה אפעיל את אופצית הWINDOWS OP.

או לחלופין שהמצב פשוט יעבוד, ובעת סגירת הרכב תופעל פקודה שתורה לחלונות להסגר באופן אוטומטי.

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברמת איבזור גבוהה יותר לא ניתן לסגור חלונות בלחיצה בודדת על השלט מטעמי בטיחות. לא ניתן לשנות את ההגדרה הזו במחשב נוחות (חסומה/לא קיימת).

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו בגלל זה שאלתי אצלי ברכב שנת 2004 החלונות נסגרים באת סגירת האוטו ונפתחים בלחיצה ממושכת על פתיחת דלתות בשלט

וגם כן המערכת מזהה התנגדות והחלון לא נסגר

למרות זאת אצל גיסי במרצדס VITO החלון לא נסגר באת נעילת האוטו ולא מזהה התנגדות פשוט ממשיך לסגור את החלון גם אם הכנסת יד בפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו בגלל זה שאלתי אצלי ברכב שנת 2004 החלונות נסגרים באת סגירת האוטו ונפתחים בלחיצה ממושכת על פתיחת דלתות בשלט

וגם כן המערכת מזהה התנגדות והחלון לא נסגר

למרות זאת אצל גיסי במרצדס VITO החלון לא נסגר באת נעילת האוטו ולא מזהה התנגדות פשוט ממשיך לסגור את החלון גם אם הכנסת יד בפנים

בפעם הבאה תנסה רגל :oops:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אני זורק לך קצה חוט

אני ביצעתי לפני 4 שנים בעזרת המדריך, הרכב שלי שונה משלך כמובן, לאון 2003 אבל הפוסט היה רלוונטי גם לשנתונים מעל

http://www.seatcupra.net/forums/showpost.php?p=3435336&postcount=329

עדכן מה נראה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה כולם, אך אף אחד לא נגע בנקודה.

החלונות שלי לא נסגרים כלל, לא בלחיצה קצרה ולא ארוכה, רציתי לדעת אם יש אופציה להוסיף את ההגדרה ללא התעסקות עם מערכת החלונות המקורית (מרים חלונות סיני וכו').

(LEON1.8 תודה, אסתכל מה שלחתה עדיין לא עברתי על זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...