Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצבק אוטומטית, אמינה ומאובזרת עד 40 אלף .

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה,

אני עובר למרכז ומחפש רכב מתאים . לא בטוח שהמונדאו 2011 שבבעלותי מתאימה לזה מבחינת דלק ומימדים.

אני מחפש הצב'ק (מיני \ סופר מיני \ משפחתית) שתענה על הדרישות:

1. אוטומטית בלבד - לא חד מצמדית, לא רציפה ולא ידנית. בכללי גם לא רוצה דו מצמדית, אבל זה מתקבל אם שווה.

2. שתיהיה אמינה - רוצה לפחות 3 שנים של שקט תעשייתי.

3. שנת 2012 ומעלה חובה.

4. עדיף שתיהיה מאובזרת - חישוקים קלים, בקרת אקלים, סאנרוף, וכל המשחקים בפנים.

5. שתיהיה איכותית - חומרים רכים וכו'

6. בטיחות לא מעניין.

תקציב: 40,000 גג. עדיף פחות.

קודם כל מה לא:

פיאט 500, יונדאי i20, כל היפניות עם הגימור הנורא (מאזדה 2, טויוטה יאריס, סוזוקי למיניהם וכו')

מה הייתם ממליצים לי לקנות ?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתקציב נמוך זה בעיקר צרפתיות.

סיטרואן c3 ו-c4 נכנסות בתקציב. שתיהן עם מנוע ככה ככה וגיר אוטומטי אבל קצת מעצבן. לא סגור לגבי בקרת אקלים וכל שאר הפינוקים, בטוח יהיה משהו. גם פיג'ו 308 (הישנה) ו-207, עם אותו שילוב מנוע וגיר בתקציב.

אפשרויות אחרות הן פיאסטה, עם מנוע 1.4 וגיר פלנטרי (לפני שהחליפו לרובוטי), או אולי מגאן בנזין.

הפיאסטה לדעתי תרגיש הכי זולה מבפנים, וה-308 תרגיש כנראה הכי עשירה. מצד שני זה עניין אישי, תצטרך לבדוק בעצמך.

אף אחת מאלו לא תהיה מאוד חסכונית. לא נורא כמו המונדיאו, אבל אל תצפה לצריכה של מיני ידנית. מצד שני, תצטרך להתרגל שוב לגיר פלנטרי עם 4 הילוכים ומנוע אטמוספרי חלש, שנמוך משמעותי מהמונדיאו.

בנוסף, אף אחת לא תהיה ראש שקט ל-3 שנים. זה לא אומר שתיכנס כל שבוע למוסך, אבל יש סיכוי סביר שתראה מוסך לפחות פעם-פעמיים במהלך התקופה גם בלי שתיכננת. אל תשכח שמדובר ברכבים בני 4-5, ובסוף התקופה הם יהיו בני 7-8 - גם ביפנית הכי אמינה יש סיכוי שמשהו יתקלקל בתקופה כזו.

לדעתי, אם אתה מחפש רכב קטן הc3 כנראה עדיפה. האחרות לא ענקיות כמו המונדיאו, אבל ההפרש פחות מורגש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לדעתכם בעייתי להתנייד בתל אביב עם רכב גדול כמו המונדאו מבחינת מימדים ?

בגדול זה הבעיה היחידה שלי איתו והסיבה לחפש מחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נשאר עם המונדאו,בתקציב שלך אין סופר מיני חיסכונית אבל שהתהיה חיסכונית ואיכותית מבחינת החומרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נשאר עם המונדאו,בתקציב שלך אין סופר מיני חיסכונית אבל שהתהיה חיסכונית ואיכותית מבחינת החומרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

פחות קריטי עניין של חסכון. יותר מרתיע לנסוע ברכב זול כמו ה-i20 לדוגמה, או רכב לא אמין כמו tsi+dsg בתקציב.

איפה בת"א, אזורי חן או רוטשילד? חניה יש לך?

אני עדיין לא יודע. אולי אפילו חולון, ראשון, בת ים או אחת הערים הקרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה רשמתי לאור הדרישות והתקציב תישאר עם הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התנהלות בת"א - אם אתה לא גר במרכז, יש לך חניה מתחת לבית ובעבודה ולא מנסה להיכנס עם רכב למרכז על בסיס יום יומי, אין בעיה להישאר עם המונדיאו לדעתי. אני מתנהל עם ה-c5 שלי ככה כבר 3 שנים.

מצד שני, במרכז העיר יש מקומות שגם אם תמצא חניה לא תצליח להכנס אליה בגלל שהרחוב צר מדי, ויש חניונים שתתקשה להסתובב בהם עם המונדיאו. אני משתדל להיכנס למרכז העיר בתחבורה ציבורית או אופניים כמה שאפשר.

קודם תחליט איפה אתה מתכנן לגור, אח"כ תחשוב על רכב.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא בעיקרון בשכונות ישנות שבהן אין חניה מתחת לבתים. רמת אביב הישנה לדוגמא היא לא מרכז ת"א, ועדיין יש שם מצוקת חניה קשה בגלל זה (וכנראה שגם בגלל האוניברסיטה). מציע לך לבדוק את השכונה עצמה, בלי קשר למיקום הגיאוגרפי שלה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא בטוח שהיא רכה ונעימה מבפנים כמו שאתה רוצה ושהיא הימור גדול יותר מהצרפתיות בענייני אמינות (ע"ע tsi+dsg).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלסטיקים קשיחים,מה שכן זריזה מאוד עם איבזור טוב.

לדעתי אם אתה חושש מבעיות חניה אז עדיף כבר מיני שבאמת תהיה קטנה משמעותית מהמונדאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לדעתכם בעייתי להתנייד בתל אביב עם רכב גדול כמו המונדאו מבחינת מימדים ?

בעיה להתנייד עם אוטו בתל אביב בכללי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...