Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצבק אוטומטית, אמינה ומאובזרת עד 40 אלף .

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדי לי לקנות איביזה fr חדשה? או שזה סתם רכב פוזה?

אני מחפש גם הנאה

כי להגיד את האמת אני מפחד רצח לקנות רכב שנת 2008 מבחינת תקלות במיוחד כל ספיריט שעברה 10 ידיים של ערסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך את היכולת להחזיר הלוואה על רכב חדש?, הFR זה בעיקר חבילת אבזור ואולי רכב שנראה מגניב אבל הDSG לא מבטיח לך אמינות רבת שנים(ואחריות רק לשנתיים).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכב חדש, רק מזכיר את הודעה 84. ביררת כמה עולה ביטוח לאיביזה חדשה לנהג בגילך?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את היכולת להחזיר הלוואה על רכב חדש?, הFR זה בעיקר חבילת אבזור ואולי רכב שנראה מגניב אבל הDSG לא מבטיח לך אמינות רבת שנים(ואחריות רק לשנתיים).

לא יודע... בגלל זה אני מתלבט..

אם אני רוצה להחזיר רק 500 בחודש זה לפרוס למעל 120 תשלומים ולא בטוח שאני רוצה

מצד שני אני יודע מה זה רכב ישן..

יש דבר כזה למצוא ספיריט מידיים נאמנות או לשכוח מזה?

אולי עדיף לקחת אחת משנת 2012 ככה עם פריסה סבירה?

זה אמור להיות הבחירה הכי טובה?

לגבי רכב חדש, רק מזכיר את הודעה 84. ביררת כמה עולה ביטוח לאיביזה חדשה לנהג בגילך?

האמת שלא. אתה יודע סדר גודל?

וסדר גודל על ספיריט 2012?

מצטער על החפירות אבל פשוט אין לי שמץ של מושג מה לעשות. כל רכב שמצאתי משהו דפוק בו ומפחיד אותי שכשמשהו אחד נדפק ברכב ישן זה הולך להיות סדרה ארוכה (אחרת למה שימכרו אותו?)

עוד שאלה, בחברות ליסינג יש מצב למצוא ספיריט?

אם כן, יש הכוונה לחברה גדולה שמחזיקה יותר מאחת כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שאתה מחלק הלוואה ל120 תשלומים? זה המון! זמן,

הFR היא אולי נראית מגניבה ומלאה שופוני אבל בתאכלס אין לך את הכסף לזה ככל הנראה.

תמשיך לחפש רכב שנכנס בתקציב שלך - אין מה לעשות רכב משומש אף פעם לא יהיה מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפסדים הגלומים בקניית רכב חדש + ביטוחים נדרשים + ריבית (שכיום נמוכה אבל לך תדע) על ההלוואה.

לדעתי יכולים להאמיר על הוצאות רכב משומש אשר מתחוזק היטב.

Alfa 159 TBi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיריט 2012 נשמע לי אישית רעיון יותר מוצלח, אם החריגה בתקציב סבירה עבורך.

אני אישית הייתי מעדיף להתחיל אצל מוכרים פרטיים - לא כל מי שקנה רכב כזה לקח אותו כל שבוע לנס הרים. זו בסה"כ מאזדה 3 מאובזרת וקצת חזקה יותר, לא סיביק רוצחתתתת. אם לא תמצא, תנסה בחברות ליסינג - פשוט תתקשר ותשאל (או שתחפש באתרים שלהם). לא מאמין שמישהו פה ידע להגיד לך כמה כאלו נמכרו לכל חברה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפסדים הגלומים בקניית רכב חדש + ביטוחים נדרשים + ריבית (שכיום נמוכה אבל לך תדע) על ההלוואה.

לדעתי יכולים להאמיר על הוצאות רכב משומש אשר מתחוזק היטב.

אם לא הייתי ברור, הלוואה אני לא לוקח בשום מקרה,

יש לי את הכסף במלואו גם לfr חדשה פשוט אני לא רוצה שהוא ירד במכה.

ספיריט 2012 נשמע לי אישית רעיון יותר מוצלח, אם החריגה בתקציב סבירה עבורך.

אני אישית הייתי מעדיף להתחיל אצל מוכרים פרטיים - לא כל מי שקנה רכב כזה לקח אותו כל שבוע לנס הרים. זו בסה"כ מאזדה 3 מאובזרת וקצת חזקה יותר, לא סיביק רוצחתתתת. אם לא תמצא, תנסה בחברות ליסינג - פשוט תתקשר ותשאל (או שתחפש באתרים שלהם). לא מאמין שמישהו פה ידע להגיד לך כמה כאלו נמכרו לכל חברה.

העניין הוא שקהל היעד של הספיריט ספציפית לא רחוק מהקהל של "עונדה סיוויק הצבק ידנית טורבו קסנון!!!!!"

ודי נדיר למצוא ספיריט שלא עברה המון ידיים, ואלה שכן עולות הרבה מעל המחירון.

השאלה שלי אם חברות ליסינג קנו ספיריט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כסף לFR במזומן נסה לחפש אחת משומשת קלות(פרטית!) שחטפה את רוב הירידת ערך,

מצד שני האמינות של הDSG עדיין מוטלת בספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחכה עד פסח אם אני אמצא ספיריט הצבק 2012 מתאימה ב60 אני אקח אותה אם לא אני אקח פוקוס גיהה ישנה ב20 אלף וזהו תעשה בעיות תלך לפח וזהו

מצטער שחפרתי לכם אעדכן בפסח או בתקווה לפני עם שרשור רכב חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היו פה דיבורים שאי אפשר למכור רכבים יד שניה היום?

כבר ספיריט שלישית שחומקת לי מתחת לאצבעות - כל הספיריטים שקבעתי ללכת לראות אחרי יום כבר מכורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האלו רכב טוב, דגם מבוקש עם נתונים טובים במחיר הגיוני נמכר תוך שעות.

צריך לשבת על הלוח כל הזמן, להתקשר מיד איך שהמודעה מתפרסמת ולקבוע עם המוכר רצוי באותו יום.

כמו שאתה מחפש את הדגם הזה יש עוד עשרות או מאות אנשים שרוצים בדיוק מנוע 2.0 ליטר יד נמוכה, ק"מ נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אני עובר למרכז ומחפש רכב מתאים . לא בטוח שהמונדאו 2011 שבבעלותי מתאימה לזה מבחינת דלק ומימדים. "

ציטוט שלך מההודעה הראשונה. מה השתנה?

ושאתה אומר סופי, אתה מתכוון סופי להיום נכון? חחח כי אתה משנה את דעתך כמו מזג אוויר באי טרופי.

בלי שום קשר, המונדאו טיט מהסוג הנ"ל רכב נהדר, ודובר עליו רבות בשרשורים אחרים (עיין ערך automatic1).

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...