Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש צמיגים ספורטיביים ושקטים

שימו לב! השרשור הזה בן 2687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, קראתי את מרבית השרשורים לגבי המידה שאני מחפש בה 17R 45/225

מאוד חשוב צמיגים שקטים, ואחיזה גבוה, היום הרכב נועל T1 SPORT, צמיג טוב למחירו אך מאבד זריזות את התכונות שלו והופך להיות מרעיש מאוד אחרי K20+ קילומטר.

לגמר עלו PS3 וCONTI5.

יש לכם עוד המלצות על צמיג אוחז ברמתם ושקט ?

ולא פחות חשוב מאיפה קונים, נכנסתי ליד-2 צמיגים יש שם הרבה באלגן, אתה מתקשר לפנצ'ריות, הוא אומר שיש לו אתה מגיע ואין או יותר גרוע הוא אומר שזה טעות והמחיר יותר גבוה, קרה כבר פעמיים.

תדה לעוזרים.

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין ps4 החליפו אצלי באבארת פי זירו נרו ואיפשרו לי לשמוע טוב יותר את המנוע.

מומלצים בחום.

לגבי התקנה ומחירים, התקשר לצמיגי לביטל בסגולה ותשאל. תגיד שזה עם הפונטו הלבנה המליץ.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין ps4 החליפו אצלי באבארת פי זירו נרו ואיפשרו לי לשמוע טוב יותר את המנוע.

מומלצים בחום.

לגבי התקנה ומחירים, התקשר לצמיגי לביטל בסגולה ותשאל. תגיד שזה עם הפונטו הלבנה המליץ.

אז בהמלצתך על המקום בשישי האחרון החלפתי אצל לביטל רביעייה טרייה של PS4, קודם כול פרגון קטן על המקום, נקי מסודר, עבדו בזריזות של צוות F1 ללא שריטה אחת על הג'אנטים, פשוט חוויה שירות טובה,

לגבי המחיר למעוניינים 2900 כולל מע"מ הרכבה/איזון.

לגבי הצמיג ואחיזה וכ'ו עוד מוקדם לקבוע אבל לפי הביקורות בחו"ל יעשו עבודה טובה יותר מהToyo T1sport, הם שקטים מאוד ביחס לTOYO אבל אני לא זוכר כמה שקטים הTOYO שהיו חדשים, ובוודאות הרבה יותר רכים,

בכול מקרה אני מאוד מרוצה,

ירידת המחירים שלהם מבורכת.

עריכה אחרונה על ידי בוגדני מגעיל1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אני בטוח שתהנה.

אני מתכנן להרכיב כאלה גם ברכב השני שיותר דומה לשלך, רק ששם המידה היא 225.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הצמיגים האלה הרכבתי לאודי A3 לא לGT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לקבל חוות דעת לגבי הצמיגים, לאחר הגשמים שהיו קצת, אולי יהיה סופ"ש שמשי ונחמד ויאפשר לך לבחון אותם קצת יותר טוב.

אני כרגע לקראת סיום חייהם של ה PS3 (רביעייה) ועשיתי 3 רוטציות עד עכשיו, הם עם 35K+ תכף, שזה מכובד מאוד, בני שנתיים וכמה חודשים.

המחיר מעולה ולא רע בכלל האמת, רביעיית PS3 עלתה לי 4200 כולל מע"מ והכל, מניח שזה בזכות היבוא המקביל או משהו בסגנון שנפתח בארץ לא מזמן? נחמד מאוד.

ההתלבטות היחידה הכללית שלי היא, האם בעצם ללכת על 215 או 235 מבחינת רוחב הצמיג (215/45/17 או 235/45/17).

כרגע הם 235, הרכב נותן 35 קג"מ וכו' הנעה קדמית אבל... לא יודע.

כל החומר שבעולם וברשת, לא הכי עוזר לעשות בחירה, בסופו של יום זאת תוספת של 8 ס"מ מגע בכביש, כך שלא כל כך ברור לי מה זה יועיל לי, יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתלבטות היחידה הכללית שלי היא, האם בעצם ללכת על 215 או 235 מבחינת רוחב הצמיג (215/45/17 או 235/45/17).

כרגע הם 235, הרכב נותן 35 קג"מ וכו' הנעה קדמית אבל... לא יודע.

בטוח שבשני המקרים זה ג'אנט 17?

יש 240 עם 215? ספק אם תקבל אישור.

קח בחשבון שמדובר גם בשינוי קוטר והנמכת דופן.

לא הייתי עושה זאת.

אני עם פרימסי 235/45/18, מוצלחים ביותר, שקטים נוחים ואוחזים.

כמובן שלרכב עם אופי ספורטיבי עדיף PS4.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, בשני המקרים לפי המדבקה ומשרד הרישוי, מדובר על 215/50/17 לדעתי אם אני לא טועה וניתן לעלות עד 235/45/17 באותה המידה. כמובן שיש גם 18 אינצ' ו 19 שלא מאושר בארץ.

כרגע מאושר 235/45/17 זה בשניה במכון הטסטים, זה מופיע במשרד התחבורה ולכן אין בעיה כמובן.

4200 עלה לי לפניי שנתיים, ככל הנראה לפניי שהיה יבוא מקביל או משהו בסגנון, כ 1100 לצמיג כולל מע"מ.

ולכן היום, אני מנסה להשיג ובודק מחירי PS4 ל 215 ול 235 ולא מתכוון לשלם סכומים כאלו כמובן.

למרות שברמה הכללית, אני פוזל לכיוון הפרימסי ולהפסיק לרדוף אחריי הצמיגים הללו, כגון PS4 וכו'.

מתלבט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(215/45/17).

215/50/17

זה לא אותו דבר. ה 50 הגיוני יותר מבחינת קוטר.

לא תצטער אם תבחר פרימסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קפץ לי פעמיים ה 45 במקום 50, טעות שלי.

מה המחיר ששילמת עבורם? או מה המחיר ששמעת שניתן לקבל בשוק פה ושם? השאלה מה יחס המחיר לעומת ה PS4, אם זה הפרש יחסית, יחסית קטן אז... זה כבר תלוי.

כמה עברתם עליהם? האם זה הסט השני? מעניין פשוט מה אורך החיים, מלבד הביקורות והסקירות שיש ברשת, מעדיף לדעת בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט ראשון החלפתי אחרי 4 שנים + ו 40,000.

מבחינת שחיקה היה להם עוד הרבה לתת. אבל למרות שלא נראו סמני התייבשות, צמיג אחד איבד אוויר ללא שום חור (נבדק) אחת לחודש דרש מילוי. לפי השיקול שלי אני לא מחכה לסימני עייפות בולטים ורוצה לוודא שמה שמסיע את המשפחה יהיה בכשירות הכי גבוהה. לכן החלפתי.

המחיר היה 800-850 לצמיג. לא זוכר בדיוק. מחר אחפש את החשבונית אם זה חשוב.

כעת חלפו מספר חודשים. צמיג פרימיום טורינג משובח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר של 800-850 שקלים זה אף יקר יותר מה PS4 שהתקין הבחור ב 2900 כולל איזון ומע"מ, מוזר. (4 צמיגים).

אם הפרימסי היו עולים 500-600 לדוגמא, אפשר היה לשקול את זה אבל במחיר כזה, הם עולים יותר ממה שפותח השרשור שילם ולפיכך, לא נראה שיש סיבה לפזול לכיוונם במידה ואני מצליח להוציא 35+ אלף ק"מ מה PS3 וב PS4 לטענתם, הנושא הזה שופר וניתן למשוך איתם קצת יותר.

נשארה רק השאלה, ללכת על 215/50 או שוב פעם 235/45 לטובת כמה יתרונות שיש ובמקביל מספר חסרונות קטן כמו תמיד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...