Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להתקין מכשיר שיזייף לי צליל מנוע v8?

שימו לב! השרשור הזה בן 2668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם אפשר להתקין למכונית עם מנוע רגיל או v6 , מכשיר המפיק צליל של v8 שלא מגביל את מערכת השמע ובכלל ששומעים אותו מבחוץ ולא רק בפנים?

עריכה אחרונה על ידי מוטי 22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על מאזדה לאנטיס וכאלה.. אני מתכוון למכוניות שבאמת מגיעות עם אופציה למנוע v8 ( וולוו s80 2 ביואיק לוצרן והגרמניות ) אז אפשר לשים את זה על הגרסא הרגילה.. ואוקיי ראיתי בלינק שאפשר להחליף אגזוז וזה אבל זה יוצא כמה אלפים טובים אז לא בא בחשבון ...,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אגזוז לא יתן לך צליל של v8 אלא צליל של 4 צילינדר רועש. אין מה לעשות, אי אפשר באמת להיות בלי ולהרגיש עם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש SOUND RACER שמאפשר לך בסאלון הרכב דרך הרדיאו להשמיע איזה צליל מנוע שאתה רוצה ממבחר שהוא מספק. זה מתואם עם סל"ד מנוע, כך שתוכל להרגיש שאתה נוסע בV8 אם אתה רוצה. אבל זה מצחיק, צליל של V8 צורח והאוטו בקושי מאיץ :p

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאתה מכוון למכשיר שיזייף לך. אם כבר אז שינגן לך.

בתכלס, נראה לי מוזר כל הרעיון הזה. אם כבר אז קנה V8 וזהו.

זה קצת כמו בסיפור "עמודו" של אתגר קרת. הוא אומר "עמודו" וכל העולם קופא סביבו ועושה כרצונו. ואז הוא מזיין איזו בחורה שבא לו. באיזשהו שלב הוא מבין שיש בעיה, כי הן מזדיינות איתו כי הוא מקפיא אותן ולא כי הן רוצות. הפתרון שלו הוא לפקוד עליהן "תזדיינו איתי כי אתן רוצות אותי..."

לא יעזור כלום, מי שרוצה צליל של V8 צריך V8. החיקוי לא שווה כלום, גם אם הוא משכנע מאוד.

אם יש לך פחות מ V8 וגם אם כל מי שמסביבך טועה לחשוב שזה V8. זה עדיין לא שווה כלום.

אותו דבר עם להפוך BMW 320 שתראה ותשמע 100% M3. על מי הם עובדים האנשים שעושים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזקה מפחידה ... במיוחד שאני לא מבין כלום בחלקי מנוע ולא אדע לזהות בעיות ובטח לא לתקן אותם לבד. ואני לא מדבר רק על דלק עם זה אני יכול להסתדר ... אני בן מעמד הביניים כרגע עם מכונית ראשונה של 20 אלף מעוניין לשדרג למכונית סביב 50 אלף בקרוב מקטגורית מנהלים .... אבל V8 בשבילי כרגע זה לקפוץ רחוק מידי. צליל v8 דרך המערכת לא שווה כלום .. אסתפק כנראה ב v6 ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...