Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI 2016, סרקולציה חיצונית/פנימית ללא מזגן ומאוורר

BNitay
שימו לב! השרשור הזה בן 2685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק לוודא, אז גם אצלך אתה לא מצליח לקבל אוייר מבחוץ (או לבטל אותו כשיש) בשינוי הסרקולציה כשהמזגן ומהאוורר כבוי?

תודה!

אני מצליח לקבל כניסת אוויר מבחוץ ( מזגן כבוי וללא מאוורר) רק שהחלון פתוח מעט לפחות. כאשר סוגר את החלון (כל החלונות סגורים) האויר מפסיק להיכנס לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון זה היה דלוק ?

החיישן לניטור איכות האוויר מאפשר למערכת בקרת האקלים לשנות את מדף זרימת האוויר ממצב סירקולציה פנימית להכנסת אוויר חיצוני בהתאם לרמת זיהום האוויר.

במידה ומערכת בקרת האקלים נמצאת במצב AUTO השליטה על בחירת מצב המדף היא על ידי המחשב.

כן. אצלי זה היה מופעל ולכן אולי משפיע על כניסת האוויר. לא בטוח שזה משפיע כאשר המאוור והמזגן סגור...

אני מצליח לקבל כניסת אוויר מבחוץ ( מזגן כבוי וללא מאוורר) רק שהחלון פתוח מעט לפחות. כאשר סוגר את החלון (כל החלונות סגורים) האויר מפסיק להיכנס לרכב.

זה נכון. כאשר אין מעבר של אוויר - אוויר לא נשאב פנימה. בתיאור של ה"בעיה" מדובר על גג פתוח, או מוגבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לשנות את זה דרך הVCDS או דרך OBDELEVEN, די פשוט.

זה בהגדרות של המזגן, שהוא פשוט זוכר כל פעם שמניעים את הרכב לבטל מצב אוטו ולהפעיל סירקולציה פנימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לשנות את זה דרך הVCDS או דרך OBDELEVEN, די פשוט.

זה בהגדרות של המזגן, שהוא פשוט זוכר כל פעם שמניעים את הרכב לבטל מצב אוטו ולהפעיל סירקולציה פנימית.

אני לא בטוח שניתן לבצע זאת. יש לך סימוכין בנושא ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמ'ע,

AIR RECIRCULATION MEMORY ברכבי קונצרן VAG משנה את ההגדרה האם לשמור את מצב סירקולציה פנימית לאחר כיבוי המנוע למשך 20 דקות לאחר כיבוי המנוע. במידה והרכב חנה שעה מצב של סירקולציה פנימית מתבטל באופן אוטומטי.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם משנה את עניין האדפטציה שהמערכת עושה לעצמה ומדליקה ומכבה את הפונקציה מתי שהיא חושבת לנכון.

לרוב כשתיכנס לרכב ותתניע תגלה שהפונקציה מכובה או דלוקה לפי הטמפ' בתוך או רכב או מחוצה לו, השינוי הזה מאפשר לך שהרכב יזכור שאתה מעדיף את הפונקציה דלוקה כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ותגלה שזה לא ניתן לשינוי. זה שראית בפורומים בחו"ל שקיימת אפשרות כזו זה לא מצביע על כך שתוכל לשנות את ברירת המחדל של הייצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור שצירפת הבחור נכנס לבלוק של מדידת ערכים שונים של מדף הסירקולציה ואין שם שום דבר שקשור לאיך לשנות את הערכים בכדי שמצב סירקולציה יהייה ברירת מחדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב סירקולציה כברירת מחדל זה באפליקציה שאמרתי בפעם הראשונה, עם קידוד ארוך תוכל לשנות עוד המון מצבים כמו שהוא עשה ועוד המון.

לדוגמא:

Automatic Air Recirculation

1.

1.jpg

2.

2.jpg

3.

3.jpg

4. Now you can see the option in air conditioning settings.

4.jpg

עריכה אחרונה על ידי shapin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצאה התשובה.

כפתור הסרקולציה משפיע רק כאשר המאוור פועל, וברגע שסוגרים את המאוורר הוא נשאר במצב האחרון.

קצת מוזר לשימוש, אבל לפחות ברור איך עכשיו.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...