Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד חום לא מראה חום, נורת מנוע דולקת ומזגן שלא עובד/ מאליבו 2010

ron_man
שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, לחבר יש מאליבו 2010 מנוע 3.5.

החום מנוע לא מראה שום דבר, מנורת מנוע נדלקה, והמזגן הפסיק לקרר.

מהסתכלות באינטרנט זה מצביע על טרמוסטת תקול.

מישהו יכול לתת אינדיקציה מנסיון? אני לא רוצה להחליף סתם טרמוסטת, מה גם שמוזר שהמזגן הפסיק לפעול ומנורת מנוע דולקת.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו של חבר מאותו הסוג ועם נפח מנוע כזה, היתה בעיה כזו וזה היה הטרמוסטט. לא יכול להבטיח שזה מה שקורה אצלכם.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המזגן הפסיק לעבוד, יש מצב,שהרכב התחמם עד למקסימום וזו לא בשורה משמחת.

תקלה זהה בדיוק אירעה לרכבו הפרטי של המכונאי,שמטפל ברכבים שלי-אשתו היקרה התקשרה אליו לפניח כשלושה חודשים שהמזגן הפסיק לעבוד והיא מתץבשלת מחום. יש/ר אמר לה "תסתכלי על מד החום" והיא אמרה לו שהגיע למקסימום ורק במזל לא נגרם נזק למנוע.

אצלו ד"א התקלה היתה במשאבת המים,שכדי להחליפה יש לפרק את שרשרת התזמון וזו עבודה של כמעט יום שלם במוסך.

אצלו היתה סאגה-כיוון שלא רצה להתעסק עם העבודה בעצמו הוא החליט להכניס את הרכב למוסך של עמית שלו והרכיבו משאבה לא מתאימה-שמעו רעש של ברזל בכל נסיעה.

נאלצו לפרק פעם שניה והפעם הביאו משאבה מתאימה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...