Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה קופרה 2016, איך אני יודע עד כמה מומנט יכול הקלאץ'

שימו לב! השרשור הזה בן 2662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע עד כמה מומנט הקלאץ' יכול לעמוד אבל אני כן יודע שהוא אמור להסתדר עם סטייג' 1.

בנוסף אני כרגע עם יותר מ 40 קג"מ אני על 42.5 אם לדייק (סטייג' 1 של דני מ max tuning)

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה מומנט הקלאץ' יכול לעמוד אבל אני כן יודע שהוא אמור להסתדר עם סטייג' 1.

בנוסף אני כרגע עם יותר מ 40 קג"מ אני על 42.5 אם לדייק (סטייג' 1 של דני מ max tuning)

חשבתי ש סטייג' 1, 2 אילה מושגים של APR. כל סדנאות השיפורים משתמשים במושגים האילה? אתה נוסע הרבה זמן עם42.5 קג"מ ללא בעיות? לכמה אתה אמור להגיע עם סטייג' 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מושגים בשימוש נרחב ע"י כמה וכמה סדנאות שיפור, סטייג'1 יהיה עדכון תוכנה בלבד.

סטייג' 2 יהיה עדכון תוכנה אחרי הורדת הדאון פייפ(בדרך כלל שינוי מזערי ביותר בין 3 ל 7 כ"ס, בעיקר בשביל כיוון המפות עקב ההורדה).

סטייג' 3 לא סגור עדיין אם זה כולל החלפת טורבו או לא, קיט יניקה ועוד...

אה ואני כבר כמה חודשים עם סטייג' 1

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן היה לי את שניהם... ההבדל לא הכי מורגש, אבל על הדיינו רואים את ההבדל.. סביב כמה יחידות סוסונים בודדות.. אצלי ספציפית מול פולו GTI(אותו מנוע כמו הקופרה) היה הפרש של 10 כ"ס

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל העיקרי הוא בזה שאתה יכול לבחור מה יבוא על חשבון מה כשאתה עושה תוכנה מותאמת אישית.

אצל כמו APR ממש כמו אצל היצרן, יש התפשרויות ומנסים להגיע לעמק השווה בכל התחומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק קלאץ של cluchmasters 350.זה קלאצ 228 ממ.קח בחשבון שרובם של 228 לא אמינים בשיט.יש אנשים בחול שמכינים קלאצים מחוזקים ל 1.8טורבו 228ממ על בסיס קלאץ של vr6.אני מאמין שיש כץגם בארץ .בטוח גם דני מכיר.תברר מולו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קטע.פשוט ל 240ממ שמגיע על מנוע 2.0 יש מבחר ענק ואיכותי.228ממ רק קסטום.בעיה לחפש מי מכין אותם בארץ

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...