Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתר CARCOST "חווית קנייה"

ענת רוטפלד
שימו לב! השרשור הזה בן 2619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גולשים יקרים, חשוב לי לשתף אתכם "בחווית הקנייה" הלא טובה שהייתה לי עם אתר www.carcost.co.il, לפניי מספר ימים קפצה לנו מודעת פרסום של האתר על הנחה משמעותית לרכב שרצינו, השתכנענו באמינות האתר וקנינו שובר הנחה בסך 350 ש"ח למיצובישי אאוטלנדר 2017 ב 151,000 ש"ח על פי התנאים שפורסמו באתר .

למחרת יצר עמי קשר איציק מנהל האתר והודיע לי כי לא ניתן לקיים את העסקה במחיר שהופיעה באתר אלה במחיר גבוהה בהרבה 157,550 ש"ח וגם זה לא המחיר הסופי (כפוף לשינויים).

פניתי לאתר גם במייל ודרשתי לממש את השובר על פי התנאים שהופיעו בעסקה אך שוב נעניתי בשלילה, לסיכום - אני מאוד מאוכזבת מחוסר הרצינות והמקצועיות של החברה שאינה עומדת מאחרי הפרסום באתר שלה .

בברכה,

ענת רוטפלד

3263_729e1441917d89e6d5f97368fd7b7baC.pdf

3263_729e1441917d89e6d5f97368fd7b7ba.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ששיתפת!

זה מעצבן נורא.

1. או שמדובר בטעות ועל בעלי האתר לזכות אותך בסכום השובר

2. יתכן והאתר קיבל מס' רכבים בהנחה וכולם נחטפו.. וגם במקרה הזה, הייתי מצפה לקבל זיכוי מבעלי האתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בסופר, אם מופיע מחיר 4 ש"ח על מוצר של 40 ש"ח. משלמים 4 ש"ח.

לא הייתי מוותר בקלות יתרה תמורת זיכוי השובר. הייתי דורש אמת בפרסום. תפני לעו"ד וקבלי חו"ד.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ניתן להגיש תביעה לביהמ"ש בבקשה לאכוף את החוזה כפי שהוא, ושהם יוכיחו אם היתה להם טעות.

אפילו אם טעו במודעה, ראה חוק החוזים (חלק כללי) תשל"ג 1973 (באדיבות אתר Nevo.co.il):

"14. (א) מי שהתקשר בחוזה עקב טעות וניתן להניח שלולא הטעות לא היה מתקשר בחוזה והצד השני ידע או היה עליו לדעת על כך, רשאי לבטל את החוזה. (ב) מי שהתקשר בחוזה עקב טעות וניתן להניח שלולא הטעות לא היה מתקשר בחוזה והצד השני לא ידע ולא היה עליו לדעת על כך, רשאי בית המשפט, על פי בקשת הצד שטעה, לבטל את החוזה, אם ראה שמן הצדק לעשות זאת; עשה כן, רשאי בית המשפט לחייב את הצד שטעה בפיצויים בעד הנזק שנגרם לצד השני עקב כריתת החוזה. (ג) טעות אינה עילה לביטול החוזה לפי סעיף זה, אם ניתן לקיים את החוזה בתיקון הטעות והצד השני הודיע, לפני שבוטל החוזה, שהוא מוכן לעשות כן. (ד) "טעות", לענין סעיף זה וסעיף 15 - בין בעובדה ובין בחוק, להוציא טעות שאינה אלא בכדאיות"

במקרה הטוב ביותר מבחינתם (של טעות בתום לב ושאינה בכדאיות העסקה) הם זקוקים לאישור ביהמ"ש בכדי לבטל את העסקה, ואישור כזה יינתן רק אם הדבר יראה צודק בעיני ביהמ"ש ולאחר פיצוי הצד הנפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני קלטתי עכשיו קטע חדש ב-CARCOST -שבנוסף למחיר הרכב מחייבים אותך להוסיף חיישני רוורס ועוד איזו שטות ב-1000 ש"ח.

חובה. אי אפשר לוותר על כך.

כנראה דרך להציג מחיר זול מהאתרים האחרים ובפועל אתה משלם עוד.

לפי ההודעה הזאת שנרשמה כאן והעניין עם האותיות הקטנות, אני חושב שזה אתר שלא מתנהל בצורה שקופה והוגנת ולכן לא אמליץ לאנשים נוספים לרכוש דרכו. יש מספיק מתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הודעה חשובה !!!

ב - 15/1/2017 יצרתי קשר בעניין רכישת רכב דרך אתר CarCost ותוך זמן קצר יצר איתי קשר נציג מכירות שלהם שדיבר בנחמדות ומסרתי מספר כרטיס אשראי בתנאי שאחרי שאני עובר על המפרט של היבואן וובמידה והוא יותר טוב אני מבטל את העסקה ללא שום בעיה (חויבתי ב- 350.90 ש"ח).

לאחר חצי שעה חזרתי לנציג והודעתי שאני לא מעוניין בעסקה היבואן נותנים לי יותר והנציג ענה אין בעיה תכנס לאתר שלנו תשלח מייל ויבטלו לך את העיסקה.

שלחתי מייל ולאחר מכן בתגובה ענתה לי נציגה בשם "מישל" בחוצפה שהם לא מחזירים כסף ( בניגוד לכתוב בתקנון האתר ולחוק הגנת הצרכן ) ועד היום הם לא השיבו לי את כספי .

לפוסט זה מצורפים צילומי מסך של תקנון האתר שלהם שבו ניתן לראות שאין אזכור שלא ניתן לבטל !!!

דרשתי שוב להחזיר את כספי והגשתי תלונה להגנת הצרכן .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...