Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות חשמל

asaf41
שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסף שלום ,אם אני לא טועה החלונות חשמל בלנסר (מקוריים)עובדים בעזרת מנגנון גלגלת חוט ,עכשיו הגלגלת שעליה מסתובב החוט עשויה מפלסטיק שנשחק לפעמים וגורם לקשרים בחוט ,לדעתי תפרק את המנגנון ותבדוק את הגלגלת ,לפעמים גירוז עוזר קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום למרוח חומר על בסיס סיליקון ניתן גם לרסס בספריי מתאים על בסיס סיליקון (ולא שום סוג של שמן חודר) - רסס בנדיבות על המסילות הצדדיות וגם על המסילה העליונה העוצרת את החלון. ככל שאתה יכול, נסה לרסס גם על קטעי המסילה שבתוך הדלת עצמה.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום למרוח חומר על בסיס סיליקון ניתן גם לרסס בספריי מתאים על בסיס סיליקון (ולא שום סוג של שמן חודר) - רסס בנדיבות על המסילות הצדדיות וגם על המסילה העליונה העוצרת את החלון. ככל שאתה יכול, נסה לרסס גם על קטעי המסילה שבתוך הדלת עצמה.

יוסי

לדעתי שום דבר שקשור בחומרים הנ"ל לא יהיו בריאים.

אני הייתי הולך על WD40 שמן רב תכליתי ואולי מוסיף טיפה וזלין רגיל או תעשייתי כוון שכמו שאני מבין מדובר בחלקים שמסתובבים בשכיחות מרובה גריז נוטה לאבד את תכונותיו לאחר זמן מה שהוא בא במגע עם אוויר (ראו טיפולים שבועעים בצבא..) כמו שאמרתי לך על הWD40 אבל לפני כן תנקה היטב מאבק וליכלוך כי אז יהיה לך פשוטו כמשמעו בוץ!.

בהצלחה ובברכה.

אדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

לפני שהנך שולל דעה של אחר(במקרה זה של שניים), תקרא שוב את שנאמר.

החברים המליצו על שימוש בחומר סיליקוני בגומיות המסילה בלבד, רק בחומר על בסיס זה יש להשתמש בכדי שלא להרסן.

שימוש בגריז או חומר שמנוני אחר יוכל להעשות במכלולים הפנימיים של המנגנון בלבד.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

לפני שהנך שולל דעה של אחר(במקרה זה של שניים), תקרא שוב את שנאמר.

החברים המליצו על שימוש בחומר סיליקוני בגומיות המסילה בלבד, רק בחומר על בסיס זה יש להשתמש בכדי שלא להרסן.

שימוש בגריז או חומר שמנוני אחר יוכל להעשות במכלולים הפנימיים של המנגנון בלבד.

עמית

עמית,

החברים דיברו על מסילות לא על גומיות המסילות , לפחות לא במפורש. מצטער אבל הנני מבין מכך שלא מדובר על גומיות, יכול להיות שעם קצת יתר דיוק הייתי מבין למה בכל זאת מתכוונים?.

אגב כמו שכתבתי.."לדעתי " בתחילת דברי אינני מתכוון לשלול דעה ולא אשלול אותה לעולם מאף חבר אלא להפך להציע פתרונות נוספים.

בתודה ובברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי החלונות

את החלון הימני סדרתי עניין של כיוונים וספריי סיליקון אבל הבעיה

בחלון של הנהג נשארה הבעייה

ניתן לסגור ולפתוח את החלון אבל כאשר רוצים לנעול עם הנעילה

המרכזית החלון לא מגיב ולא זז

יש רעיונות כיצד ניתן לסדר את החלון השמאלי

תודה מראש

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמרים החלונות של מע' האזעקה פגום או חיבור של חוט ממנו מנותק.

מתקין אזעקות יאתר מהר התקלה. (אם אתה מפ"ת כפי שכתוב) יש לי מתקין טוב עם מעבדת תקונים,

כתוב אם אתה מעוניין ותקבל כתובתו.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שסידרתי את שני החלונות הקדמיים תנחשו מה התקלקל

נכון החלון האחורי ימני .

הוא נתקע במצב פתוח המנגנון עובד פתחתי כדי לראות מה קרה

וראתי שהכבל שנמצא על הגלגלת הסתבך ולכן הוא לא עולה האם ניתן לסדר את זה בלי

להחליף מנגנון .

תודה מראש

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...