Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות כלכלית בהחלפת קיאה ספורטאז (נערכה כותרת חסרת תוכן עניני)

FLaW
שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם ראייה כלכלית היא הנושא,עדיין אפשר לצמצם נזקים.

הכוונה היא שאם ישאר 20-25 בצד תלוי מה קונים,אלו 25 אחוז.

25 אחוז הם הרבה כסף ,זה אחלה צימצום נזקים ויפה שעה קודם.

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדיוק בגלל מה שאת כותב DiscoTD5 הציע להם לנסות למכור במחיר גבוה יחסית. יצליחו - יופי, לא יצליחו - ישארו עם מה שיש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון: אז לאחר שהספורטאג' הייתה חודש בלוחות המכירה, לפני כמה ימים הרכב נמכר במחיר מחירון. והיום נקנתה המחליפה פיג'ו 208 1.2t דגם active בת שנה עם פחות מ 10k על השעון. ""הרווח"" שלנו מהעסקה הוא קצת יותר מ 30k.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו חידה בפסיכומטרי, X-מחיר מחירון של הספורטז, Y-מחיר מחירון פיזו 208 עם 10K על השעון, X-Y=30. הייתי פותר אבל שכחתי משוואות ריבועיות.

אחי, בכמה מכרת ובכמה קנית?

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאין לי שום לחץ למכור מהר יחסית, לא נעול עדיין על שום רכב הפג'ו פשוט כרגע נראה כאופציה טובה. יש גם את העניין של החסכון בעלויות ביטוח ודלק בדקתי עכשיו עליות ביטוח לפיג'ו יש פער של 2000 ש"ח לטובתה לאומת מה שאני משלם עכשיו,ואני מאמין שגם עלויות הדלק יחתכו בחצי, הספורטג' עושה ביום טוב 1 ל 8.

Disco זה גם פחות או יותר מה שחשבנו לעשות לפרסם את הרכב במחיר מחירון כולל שקלול ולבדוק איזה הצעות נקבל במידה ותהיה הצעה מספיק טובה ללכת על זה.

כמו שכתבו לך כבר בשרשור, אם 20,000-30,000 ש"ח בצד בבנק מהווים עבורכם פקטור, לך על זה.

אם לא, תשאר עם הספורטאז'. אין לך מה לבנות על חסכון חודשי בדלק כי גם רכב שצריכת הדלק התאורטית שלו היא חצי ממה שיש לך (אין באמת רכב שצורך בנסיעות קצרות בעיקר ליטר אחד ל- 17 ק"מ) אנחנו מדברים על חסכון חודשי של 300 ש"ח שזה סכום זניח לדעתי באחזקת רכב.

מה יקרה כשיהיה ילד נוסף? תחליפו שוב?

אמרו לך פה, קבלתם לפני שנה החלטה ורכשתם רכב שהוא מעבר לצרכים שלכם. ההחלטה כבר נעשתה, אין טעם לנסות לתקן אותה בפעולות שאולי בטווח הקצר קוסמות לכם, אבל לטווח הארוך יתגלו כטעות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך כבר בשרשור, אם 20,000-30,000 ש"ח בצד בבנק מהווים עבורכם פקטור, לך על זה.

אם לא, תשאר עם הספורטאז'. אין לך מה לבנות על חסכון חודשי בדלק כי גם רכב שצריכת הדלק התאורטית שלו היא חצי ממה שיש לך (אין באמת רכב שצורך בנסיעות קצרות בעיקר ליטר אחד ל- 17 ק"מ) אנחנו מדברים על חסכון חודשי של 300 ש"ח שזה סכום זניח לדעתי באחזקת רכב.

מה יקרה כשיהיה ילד נוסף? תחליפו שוב?

אמרו לך פה, קבלתם לפני שנה החלטה ורכשתם רכב שהוא מעבר לצרכים שלכם. ההחלטה כבר נעשתה, אין טעם לנסות לתקן אותה בפעולות שאולי בטווח הקצר קוסמות לכם, אבל לטווח הארוך יתגלו כטעות.

אף פעם לא יזיק עוד קצת כסף בבנק, בחישוב שעשינו שכולל עלויות ביטוח, דלק ואגרה שנתית הפג'ו תחסוך לנו קרוב ל 5000 ש"ח בשנה. ילד שני כרגע לא בתכנית לשנים הקרובות.

איך הפג'ו לעומת הקיה? יש תחושה קלסטרופובית קצת אחרי המעבר לרכב קטן אבל לא גרוע כמו שחשבתי שיהיה. אומנם אנחנו רק יום אחד עם האוטו שבו עברנו באיזור ה 300 ק"מ אבל הדבר הכי משמעותי במעבר הזה לבינתיים הוא זמינות הכוח המצויינת של הפג'ו אין יותר צורך לתכנן עקיפות בנוסף הפג'ו הפתיעה אותי והיא שקטה יותר מהקיה וגם נוחה יותר. החיסרון הגדול ביותר שכרגע נתקלתי מלבד המרווח הפנימי הוא הרעידות של המנוע 3 צילינדרים בקיה המנוע לא היה מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר, פיספסת ת'הודעות האחרונות..

כן אה [emoji3]

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: אז לאחר שהספורטאג' הייתה חודש בלוחות המכירה, לפני כמה ימים הרכב נמכר במחיר מחירון. והיום נקנתה המחליפה פיג'ו 208 1.2t דגם active בת שנה עם פחות מ 10k על השעון. ""הרווח"" שלנו מהעסקה הוא קצת יותר מ 30k.

תתחדש. כיף לעבור ממנוע אטמוספרי לטורבו. הכוח כמעט תמיד זמין :)

נשמע כמו חידה בפסיכומטרי, X-מחיר מחירון של הספורטז, Y-מחיר מחירון פיזו 208 עם 10K על השעון, X-Y=30. הייתי פותר אבל שכחתי משוואות ריבועיות.

חחחחחח :D

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! הרכב שבחרת מעולה! - מאמין שסופרמיני יותר סימפטית לנהיגה מאשר ג'יפון..לדעתי אם אין צורך בגודל העסק הרבה יותר כיף.

אני עדיין מאמין שהפסדת על הקיה..אבל נשמע שהשכר הפסד לא היה מאוד גבוהה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכניס לכיס 30K.

איך האמינות של ה208 זו שאלה אחרת, אבל וואלה עבר למכונית קטנה וכיפית במקום הג'מוס המיותר, מה רע?

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכניס לכיס 30K.

איך האמינות של ה208 זו שאלה אחרת, אבל וואלה עבר למכונית קטנה וכיפית במקום הג'מוס המיותר, מה רע?

היה יכול להכניס לכיס גם יותר אם היה קונה קיה פיקנטו למשל...

פיגו 208 עולה חדשה מהניילון ביד 01 כ87K וירידת הערך שלה גבוהה משמעותית מקיה ספורטאז.

ייתכן שפות"ש כן עשה עסקה טובה כי מחיר המכירה מוצלח למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...